Отговори
# 150
  • Мнения: 38
Плами, и ние те обичаме  Heart Eyes
Нинка, още ли търсиш цвички 24 номер, защото ти намерих, ако ги искаш ми пиши.
Джулка, всичко ще е наред и чакаме с нетърпение снимки от събитието.

Хубав петъчен ден на всички  Hug

# 151
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Мале колко съм отвеяна  ooooh!

_Svetli   плииз казвай бързо, че мъжо днес ще ходи да копува тези от КК 25номер и ще ги прешиваме  Praynig

# 152
  • Мнения: 7 110
_Svetli   плииз казвай бързо, че мъжо днес ще ходи да копува тези от КК 25номер и ще ги прешиваме  Praynig

Извинявам се за намесата.  Embarassed Преди имаше голямо разнообразие на цвички в Скай Сити в магазин Ремо (така сякаш беше името). Обаче взеха, че го закриха този магазин. Има още един магазин със същото име в Аутлета до Метро. Само че не знам там стоката на какъв принцип е. Ако има подходящ курс на движение в него район, може да погледне.  Peace

# 153
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Рони няма защо да се извиняваш! Благодаря ти за инфото!

Благодарение на Светли открих и се оказва, че ни трябва даже и по-голям от 24номер на този производител. Днес мъжо ще купи и ще имаме щастлива гимнастичка довечера!


Благодаря момичета!    bouquet

# 154
  • Мнения: 2 282
ммм... Плами, ако беше казала по-рано, щяхме направо да сменим деня. Аз реших, че просто не можеш да се откъснеш от дома в този момент. А сега само се надявам, че рано или късно ще дойдеш. Една семейна вечеря няма да свърши по-късно от 20:30, надявам се...

Джулка, сигурно няма да погледнеш тук преди да свърши празника... но нали знаеш? Ние те обичаме, мислим за вас, и ви изпращаме всичката възможна положителна енергия, усмивка, топли чувства. А после ще чакаме снимки и подробен разказ, за да усетим вълшебната атмосфера на любов, която сте създали...
Желая ви оттук нататък да сте толкова влюбени, колкото в най-влюбения си период, да се радвате на живота си, на децата и един на друг! Честит празник!

# 155
  • Мнения: 439


Джулка,Облачето го е казала прекрасно...подписвам се и аз под нейните пожелания! Heart Eyes
с теб съм... всичко ще е просто чудесно! Hug

Последна редакция: ср, 24 ное 2010, 10:51 от bella_

# 156
  • Мнения: 2 494
Джули, аз също се подписвам под казаното от облачка  Hug Hug Любовта ви е невероятна и силна и ще се справите блестящо, както винаги  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Пожелавам невероятно и красиво празненство!!!!!!!!


Плами, другарче, много те прегръщам и вярвам, че ще намериш вярната посока........ трудностите винаги ни съпътстват, но и радостите също, дано нещата се оправят......  Hug Hug Hug А Вики е прекрасна гимнастичка, гледах сега и и се радвах  Peace Браво!!!!!!!!

Аз нямам какво да се похваля, Коки е с поредния бронхоспазъм, днес 3-ти ден и вече уж е по-добре, овладяваме засега само с инхалации с вентолин, но явно ще трябва да купуваме инхалатор..... коледен подарък май ще е, че е скъпичък  ooooh!  Педиатърката ни праща при д-р Бъчварова, ама чак за другия петък ни записаха.......сестрата каза"не сме спешен център"  Whistling ами как ще разбере болестта, като той ще е оздравял дотогава  Rolling Eyes както и да е.........

Целувки от нас!!!

Последна редакция: пт, 12 ное 2010, 19:11 от megan@

# 157
  • София
  • Мнения: 4 575
Джули, Бъдете си за всичко необходими,
дори в житейските прости неща.
Само така през годините трудни
ще покорите света.
Не искайте един от друг неща невъзможни,
достатъчна е и една дума добра.
Изживейте заедно всички минути тревожни
до мига,когато ще сте с посребрена коса.
Нека очите Ви в една посока да гледат,
а ръцете да милват послушни деца.
Нозете Ви една пътека да следват -
пътеката на радостта!


Меги, прегръдки, оправяйте се бързо.  Hug

Варна, Наздраве!

Ние ходихме за лампи, боли ме сърцето, че оставихме 400 лв в магазина.

# 158
  • Варна, България
  • Мнения: 730
Наздраве, банда!

Изкарахме си както винаги повече от чудесно и времето беше малко.
Момичета, обичам ви!  Heart Eyes

Ето малко снимки от тази вечер.

http://blagomiratabakova.snimka.bg/arts/esen-2010.548656.21409725
И няколко от последните ни снимки - с приятелката ми в Казанлък, на вилата, с племенника ми Laughing

Джули, както и по телефона ти пожелахме, да имате незабравим празник! Танчето, а и Облачка много хубаво са го написали! И двамата го заслужавате!  Heart Eyes

Лека нощ

# 159
  • Мнения: 1 046
Джулка успешен, романтичен и красиво-спокоен ден ти пожелавам   bouquet

Снимките ни от снощи са много хубави, а малкото дребосъче Боги е голям бонбон  Heart Eyes

# 160
  • Мнения: 5 288
Джули и Галин! Как прекрасно, что в вашей жизни произошло самое важное... Вы встретились и сердца ваши соединила любовь. Будьте счастливы! С Днем Свадьбы!

# 161
  • София
  • Мнения: 4 575
Джули, Галин,
С любов и нежност пътя извървете, чак до златната си сватба в съгласие живейте! Нека огънят на любовта във вашите сърца не гасне и в радост да растат деца, дома ви да напълнят с щастие! Близостта до края запазете, да няма между вас прегради, съюзът свят с годините да стане по-силен, по-крепък от стомана. Безкрайна радост пътя да чертае приятелите верни да са с вас до края и болката да бяга надалече, а щастието да ви съпътства вечно.
И халките, които ви свързват, и клетвите пред бог, и пред нас живота ви в един да обвържат обичайте се до сетния час.
Наздраве!

# 162
  • до морето
  • Мнения: 208
По мои изчисления Юлито и Галин трябва вече да са свързали живата си за пети път  Hug
Пети защото мисля ,че и децата също влизат в това число  :lov
Юле пожелавам Ви много любов и разбирателство да ви съпътстват в живота и за напред!Да сте здрави и щастливи и след 30 години ,когато е златната Ви годишнина ,отново да отпразнувате след приятели,деца и внуци  Heart Eyes


Ей много хубаво си изкарах снощи на срещата Grinning Заведението беше страхотно  Heart Eyes Наистина времето мина много бързо и не можахме хубаво да се наговорим .Много се надявам скоро пак да се видим .Благодаря на Богито и Надето ,че ме изпратиха  Grinning Само да спомена ,че автобуса който хванах беше последния за вечерта Mr. Green
Снимките са много хубави и Боги малкият бебок е страшно сладък ,а баткото как го гледа само  Heart Eyes
 Благодаря ви момичета за приятната компания и на Облачето за капките (вече ги пия) и  да знаете, че много ви обичам  Hug

megan@ как е малкият ?Пожелавам му бързо да оздравява и повече да не се повтаря.Пожелавам го и на останалите болни  Hug

Последна редакция: сб, 13 ное 2010, 23:26 от Royzi

# 163
# 164
  • Мнения: 2 433
Благодаря Ви момичета за чудесните пожелания! Hug
за съжаление...силите ми не са достатъчни за да разказвам!
Моля да ме извините и обещавам - утре в работно време всичко да ви разкажа!!!!! Hug
Сега давам само линк с непрофесионалните снимки. Имахме професионален фотограф и фотосесия - но тях ще получа през седмицата!!!! И понеже този път фотограф не бях аз...снимките не са най хубави Mr. Green
Но.....моля заповядайте
http://julis.snimka.bg/wedding/svatba.548981.21425329
и за да не ви държа в напрежение да кажа само че всичко беше СТРАХОТНО!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт