Отговори
# 180
  • Мнения: 1 046
Добро утро, гледам пак "голяма активност" кипи у наша тема...

LaValetta лека и безаварийна и успех  Hug

От разказа на Джулка се просълзих честно, някак си много близо го усетих и аз - деня, емоцията, всичко....

Снощи бяхме на заведение с приятели - сами, без деца ( те при майка), ей много хубаво ми беше...е недоспиването днес ще ме помъчи, но все пак.....Спокойно, весело, ТИХО  hahaha

Вчера бях на нещо като семинар за физическа активност и хранене при деца 4-6 години, говорихме си и на срещата за тази евентуална бъдеща програма за превенция на детското здраве..Боги ти каза за това нещо, за съжаление си права, поредните добри желания, но без разбиране от върховете.....Да не кажем, че дори и невероятни като желания ми се сториха някои от нещата, които говориха. Премахване на телевизора от стаята (това за градините) - х време на вън, здравословно хранене.........Резултат - струва ми се, че малко по -трезво от тях мисля. Но пък трябва да има и такива неща, все пак не може все да се примиряваме с нещата, които ни дразнят......, а и подарък федербал и въженце за скачане и сега  smile3535

Айде лек ви ден и успешна седмица, каквото остана от нея....

# 181
  • Варна, България
  • Мнения: 730
И аз съм тук!

Дилянче, мерси за кафенцето! МНого есенно!
Света, браво на теб! Да не ти пука! Безаварийно шофиране  Hug
Нади, знам аз, че всичко е в ръцете на родителите и семейството по повод превенция от затлъстяване и физическо развитие. Това, което се мъчат да правят по разни програми и е мижи да те лажам. Както много неща в милата татковина    ooooh!  ooooh!
Хубавото е, че в градината всеки ден имат плод или 2, салата.
Имат и физ зарядка.
Е, имат и телевизор и ДВД, за което съм против. От друга страна много се стараят госпожите - всеки ден да можеш да ангажираш вниманието на 30 и кусур деца си е цяло изкуство. И да успееш да накараш/амбицираш/помогнеш на всяко дете да направи нещо е похвално.
После пак

# 182
  • Мнения: 1 046
За телевизора и двд не съм против, ако е умерено с образователни филмчета - няма нищо против да гледат Франклин се извинява или си подрежда стаята, но имам против да гледат Уинкс и разни други супер рекламирани неща, които после бъркат в джоба  Crazy

# 183
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
ЮЛКА, ЮЛКА, ЮЛКА ЧЕСТИТО! Невероянти снимки, прекрасно тържество!!!     bouquet

Белка, благодаря за кайвето!

LaValetta Честито и на теб! Лека и безаварийна! Не се връзвай много никой не се е родил научен!   bouquet Hug

Nadina завидях ти благородно...  Mr. Green

Бисерче от снощи:
"Мамо, благодаря ти, че ми купи тези джапанки (има ги от 6-7 месеца). Отиват ми на стила"bowuu
Joy
а вие знаете ли,че зодия "Близнаци" се казва така,защото  близнаците много ближат Crazy hahaha

Joy Joy Joy

galentina Браво на вас с Вики!  Hug Една такава промяна, обикновено е много тежка!

# 184
  • Мнения: 38
Юлка, страхотна булка си, справили сте се както винаги перфектно, всичко е изпипано и с вкус . Много ви се радвам на ентусиазма  Hug

Белла, мислех че днес ще почерпиш, за най- добрия град за живеене  Wink , честито! А това за близнаците направо ме разби.

LaValetta, честито, а малката е голяма издайница  Laughing

Хубавото е, че в градината всеки ден имат плод или 2, салата.

По този повод Светославко ми каза, че не ядял ябълката, защото не била обелена и нарязана и както е цяла я хвърлял в някаква тенджера за отпадъци, ама те всички деца така правели  ooooh! , а ние се радваме като пише в менюто, че има плод.

Нинка, нищо не каза за балеринката, как мина представлението?

# 185
  • Мнения: 391
Джулка, честито! Много щастие ви желая и все така да се обичате! Цялото ви семейство е прекрасно и много сплотено! Снимките са прекрасни, всичко е изпипано в детайли. Особено много ми харесаха свещичките - подаръчетата, направо са уникални. И ние имахме такива "сватбарски" етикети на бутилките и гостите много им се радваха. Гледам, че и роклята на Мирелка сте успяли да коригирате, абе супер сте просто.  bouquet

Света, честито! Безаварийно шофиране  Hug

Меги, много са гадни тези серии с болестите, дано вече сте по-добре и да не се повтаря.

Аз също се тръшнах в четвъртък, цял ден повръщане и разстройство, не успях да се отлепя от леглото, в петъка се свестявах и събота вече бях добре. Майка ми за всеки случай взе Рали за събота и неделя, да не я заразя. Ние пък се възползвахме и успяхме да й направим Коледния календар. Стана доста по-добре, отколкото очаквах. Сега само остана да опаковам и да закача подаръчетата, но майка ми пое инициативата да напише задачки и ги чакам тях. Нея по писаниците много я бива, какви стихчета със задачки за буквичките най-вече е измислиа, абе и тя е от тези със сбърканите професии май  Joy

В неделята с майка ми са ходили на детски балет. Гледали са Цветята на малката Ида в Операта и то на голяма сцена, Рали беше повече от въодушевена, много й е харесало. Участвали са и дечицата от школата на Маша Илиева, както каза Рали - кокиченцата били по-малки от нея, само си ги представям какви са сладурчета.

Гея, що горе-долу бе душа, какво те мъчи?

Вчера от школата по народни танци много ни изненадаха, ще имат Коледно тържество и то не къде, а в НДК. Сега трябва да купим разни аксесоари за джудже - фенер, шапка и някакви 3/4 бели чорапи с джуджета отпред, не съм виждала такива, но казаха, че в Джъмбо имало.

Айде лека вечер от мен!

# 186
  • Мнения: 5 288
 Благодаря, момичета  Hug! Днес закарах Валерия на преглед в Пазарджик. Писна ми от тези болести. Само три дена беше на градина. Вече е хремава, кашляща, за капак - повърна през ноща. Сега е с температура. Как ще започна работа? Мъжът ми днес става на 44, а желание за празнуване - нула. Нито торта  направих, нито вечеря. Слава богу подарък купих предварително.

# 187
  • София
  • Мнения: 4 575
Света, честит ти рожденик, да е жив и здрав, мног ода се слушате и обичате.
Адашката бързо да се оправя, ти какво й даваш поддържащо?

Джули, страхотни снимки и парти, браво  Hug

# 188
  • Мнения: 5 288
Благодаря, Танче  Hug! Тъкмо приключихме с  Имунокинд. В момента е с инфлуцид, виброцил, Тусавит и панадол. Докторът каза, ако след два дена няма температура, да я "хвърлям" обратно при вирусите в градината, да се бори  Mr. Green.

# 189
  • Мнения: 378
Хей - Всички болни -стига ви толкова - от сега нататък само здраве!!!

Джулка- страхотна сватба - много изпипана, много енергия вложено вътре. Много ви се кефя на това което направихте - имайки се в предвид че е за втори път - наистина - евалата ....... Може би след време и аз ще стигна до това да си направя нещо за нас си просто ей така - за да ни е хубаво и на всички около да е добре....

Мишленце - не знам как успявате да ги водите тези деца по театри и балети. Аз все си казвам че ей тази събота и неделя ще ги заведа и после става нещо. Да си призная когато си остана в София едно от нещата които много искам да не спазвам - това е графика и часът за някъде. И така дечковци все си остават без културни дейности Simple Smile
 Прати какво сте направили за адвент календара. Аз от снощи и аз започнах да го правя. Да видим кога ще го завърша ...

А иначе ние се върнахме от Истанбул - бях подарила на Петко билети (има сега промоция до Истанбул с Пегасус). Много хубаво си изкарахме - видяхме туй онуй - абе добре е чочвек да види нещичко. Ходихме с лодка по Босфора, видяхме палата и харема на султана. Твърдо знам че не искам да съм била на тяхно място по онова време - особено пък да си жена тогава. И така - докоснахме се за кратко до една култура.

Хайде да ви оставям.
полес пак ще драсна.

# 190
  • Мнения: 391
Света, да ти е жив и здрав мъжа! И да оздравява малката скоро. Ние свършихме имунокинда и мисля да не давам нищо, поне засега, дано не боледува. Всяка сутрин й правим фреш от грейпфрут или портокал.

Зори, майка ми я води, тя работи до операта и следи афишите в младежкия театър и там. За балета специално знам, че ги взима за месец напред, за събота и неделя е трудно да се купи на момента.
Ще снимам календара и ще ти го пратя да го видиш.

# 191
  • София
  • Мнения: 4 575
ЧРД на Грейпфрут. Гери, ако все пак влезеш насам, и тук да ти кажа - здраве, късмет, все така позитивна и усмихната!

Да ви кажа, че съм се отнесла тези дни, чух се с Гери, праща поздрави на всички, добре са, свикват - Али е на предучилищна, беба е на ясла. Гери звучеше чудесно по телефона.

Ели, искам и аз календара. Нашите ще имат представление на 10-12.12. Ще питам за билети, ще играят палечка.

# 192
  • София
  • Мнения: 4 575
ехоооо, къде сте всички? Днес няма кафета, закуски, сервитьори  Mr. Green

Болните добре ли са?

# 193
  • Варна, България
  • Мнения: 730
ехоооо, къде сте всички? Днес няма кафета

Има, има.





Есенната умора ни е налегнала...  newsm78
Нещо и ние пак се мъчим да се разболяваме. Едно вирусче с пресипнал глас и лека кашлица. Аз от вчера следобед съм без глас. Сами още се държи. Довечера ще е в свеки, че утре съм на работа и съм заредила раницата със сиропи и т.н.

Гери, пожелавам ти много успехи на новото място, да се радваш на двете слънца и да си обичана мама и любима! Ако ти остане време, драсни някой ред...

Вие сте на ход!

# 194
  • Мнения: 439
Добро утро!
ееееее Боги ,мерсаж за кафенцето! Heart Eyes
...и Инди днес стана и каза много ме боли гърлото...и кашляше Tired...заведох го при свеки...

Боги,имаш усмивка от мен и да оздравявате ей! Hug
петък ееееее!
newsm44

Общи условия

Активация на акаунт