Отговори
# 195
  • Варна, България
  • Мнения: 730
Добро утро!
...и Инди днес стана и каза много ме боли гърлото...и кашляше Tired...заведох го при свеки...
Аз пък на градина... няма налични свободни майки и свекита.

Света,  доколкото си спомням Вал не ходи редовно и отдавна на градина, нали?
(т.е. за нейната имунна система е цяло предизвикателство да се бори тепърва с градински вируси) Нашите деца, които редовно ходят от 2-3 години ги преболедуваха и сега вече по-рядко се разболяват, а и по-леко ги изкарват.

# 196
  • Мнения: 5 289
Още веднъж благодаря за поздрави, момичета! Рождения ден след безсънна нощ отпразнувахме бързо - съпружество донесе храната от ресторант, за мен - мартини, аз за него - парфюм  Grinning.

Боги, Валерия не ходи редовно на градина. А тъкмо днес реших да я водя, естественно към пет сутринта се разкашля ужасно  Rolling Eyes. Пак отложихме.

Малко да ви развеселя. Племенникът ми е на 9, падна му млечния зъб. Сложи го в плика и под възглавница, с надежда, че мишлето ще остави паричка. Да, обаче, майка ми забрави да се направи на мишле. Детето се събужда - пълно разочарование, мишлето е забравило за него. Пак слага плик под възглавница. Майка ми пак забравя. Детето идва  и казва, че мишлето сигурно много е заето. На трета вечер вече не слага плик под възглавница. Майка ми обаче към 3 през нощта се сеща и оставя паричка. Малкият се събужда и вече не проверява. Казват му все-пак да провери. Тича щастлив. След няколко дена пита майка ми, дали случайно тя няма  зъб, който да и е паднал  Laughing. Тя се смее, казва, че каквото е паднало, паднало отдавна. А защо? Искал е да разбере колко ще струва нейният зъб  Mr. Green.

# 197
  • Варна, България
  • Мнения: 730
Малко да ви развеселя. Племенникът ми е на 9, падна му млечния зъб. Сложи го в плика и под възглавница, с надежда, че мишлето ще остави паричка. Да, обаче, майка ми забрави да се направи на мишле. Детето се събужда - пълно разочарование, мишлето е забравило за него. Пак слага плик под възглавница. Майка ми пак забравя. Детето идва  и казва, че мишлето сигурно много е заето. На трета вечер вече не слага плик под възглавница. Майка ми обаче към 3 през нощта се сеща и оставя паричка. Малкият се събужда и вече не проверява. Казват му все-пак да провери. Тича щастлив. След няколко дена пита майка ми, дали случайно тя няма  зъб, който да и е паднал  Laughing. Тя се смее, казва, че каквото е паднало, паднало отдавна. А защо? Искал е да разбере колко ще струва нейният зъб  Mr. Green.
Joy

# 198
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Един запис от мен.

Много работа и много болести... Sad Хубавото е, че е пекък!  Wink

Малко да ви развеселя. Племенникът ми е на 9, падна му млечния зъб. Сложи го в плика и под възглавница, с надежда, че мишлето ще остави паричка. Да, обаче, майка ми забрави да се направи на мишле. Детето се събужда - пълно разочарование, мишлето е забравило за него. Пак слага плик под възглавница. Майка ми пак забравя. Детето идва  и казва, че мишлето сигурно много е заето. На трета вечер вече не слага плик под възглавница. Майка ми обаче към 3 през нощта се сеща и оставя паричка. Малкият се събужда и вече не проверява. Казват му все-пак да провери. Тича щастлив. След няколко дена пита майка ми, дали случайно тя няма  зъб, който да и е паднал  Laughing. Тя се смее, казва, че каквото е паднало, паднало отдавна. А защо? Искал е да разбере колко ще струва нейният зъб  Mr. Green.
 Wink
 Joy Joy Joy
Сладурко!   Hug

# 199
  • Мнения: 1 046
Варненски майки: „Да нахраним бебетата – 27-28 ноември“
Posted on ноември 19, 2010 by Елена Енева

Когато нямаш още три години е твърде рано да знаеш смисъла на фразата „орязан бюджет“. Твърде рано е да свикнеш да си лягаш гладен.

Нека помогнем децата от Дома във Виница да посрещнат зимата с достатъчно храна. Те имат нужда от пакетирани храни – пюрета, бисквити, сухо мляко, брашно, захар, макарони, ориз, пастет.

Сдружение „Варненски майки“ Ви кани да се включите в събирането на дарения, което ще се проведе на 27 и 28 ноември от 10 до 19 часа във всички супермаркети „Пикадили“ във Варна.

Помогнете! Купете стока по избор от супермаркета и я оставете в количките, които ще ви чакат след касовата зона. Нека нахраним бебетата!

и това: http://www.facebook.com/photo.php?fbid=168227713198308&set=a … if_t=photo_reply#!/GrandMallVarna?v=app_10442206389

# 200
  • Варна, България
  • Мнения: 730
 Нади, newsm10

Аз съм на работа. Правя сертификати.
За съжаление Сами е болничък  Sad- снощи е вдигнал температура и много е кашлял. Днес свекитата като ми го доведат ще го водя на лекар.
Аз вчера нямах никакъв глас. Днес съм по-добре с гласа, но и аз се прокашлям.
Хайде, да сте здравички и много хубав уикенд!

# 201
  • Мнения: 439
Боги,и Васко от снощи вдига Т и кашля...да се оправяте! Praynig Hug

# 202
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Ето ме и мен съботно.
Аз к'во да ви кажа от миналата неделя Никола е със страшни пристъпи. Уж се радвахме и намалихме флексотида и на третият ден се почна. Набързо върнахме старата доза и включихме сингулер и вентолин инхалации.  Sad Мъка, а пък на йоана й се възбуди алегрията и ксизал и некви сиропи дет не съм ги чувала. Днес вече смело мога да заява, че и двамата са по-добре. Но пък аз вече 3седмица немога да се оправя и съм със страшен бронхит и сиропи, хопове и вентолин, че правя и аз спазми. От вчера и татито ни е болен.
  Sad

Ей да се оправят всички болни деца и големи, че ще  #2gunfire някой!

Иначе съм почти готова с коледният календар. Като опаковам всичко и ушия чорапите ще се похваля със снимков материал. Писахме на дядо Коледа и подготвих отговорът му!  Mr. Green Супер - много коледно съм настроена тази година! Мисля, че всички ще са доволни   Wink

# 203
  • Мнения: 439
Баси вируса #Cussing out...от снощи не можах да я сваля пустата Т...в 16ч. днес беше 39.5 С...нещо супер ефикасно за такива случаи:
1с.л.оцет,1белтък и 1ч.л. сода разбърква се хубаво ..шупва и с получената смес намазах сгъвките на ръцете и краката,слепоочията и вратлето...нямаше и 10 минути и Т спадна...дано не ви се налага де!!!
днес го водих Инди на спешен кабинет,утре ще го водя при неговата си лекарка,която днес по телефона ми каза,че е кошмар,болницата е фул и изобщо много болни,много нещо Tired
дано вървят къв оправяне нещата и при нас и при другите болнички!
Боги как сте вие?
Нинка Hug

Последна редакция: сб, 20 ное 2010, 18:56 от bella_

# 204
  • Мнения: 5 289
Бързо оздравяване на всички  Hug!
Явно това ненормално топло време не се отразява добре на децата.

# 205
  • София
  • Мнения: 4 575
И от мен бързо оздравяване  Hug

# 206
  • Варна, България
  • Мнения: 730
Дилянче, слава богу сме добре!
Днес не е вдигал Т, струва ми се съвсем леко топъл, но термометъра нещо се е прецакал.

Докторката каза вирус, който сме лепнали и двамата. Ако не вдига температура, ще ни се размине АБ. Изписа му Бромхексин сироп за кашлицата. Аз му давам Инфлуенцинум 15 - по 2-3 гранулки на няколко часа, освен това Вит Ц ампула, едни пастили за смучене за кашлица и гърло, направих му 1 с.л мед+1 с.л. зехтин+1 с.л ракия, разбърква се и му дадох 2 ч.л. с интервал между тях.  Похвалиха ми го това чудо. Сами не е очарован  ooooh!

Иначе лудее. Дори успя с ентусиазъм да допише писмото до Дядо Коледа и да му нарисува картина. Сложихме всичко в един плик и на терасата, което ми напомня да го скрия, да не стане като с феята на зъбките (майката на Света  Mr. Green)
Ето и "произведенията", които сътвори(от рисунката само силуета на елхата е от мен)
http://blagomiratabakova.snimka.bg/other/koleda-2010.550543.21500444

Превод на желанията:
1 видеоигра на оптимус
1 трансформър автобус
1 лего кола череп  Thinking
1 моделин  Crazy
1 колички
1 макет на хеликоптер (това съм купила вече)  bowuu
1 шпионски джаджи  Whistling
1 книга

Хайде, лека нощ!
Бързо оздравяване на Инди и другите болнички!  Praynig

Последна редакция: сб, 20 ное 2010, 22:02 от voltage13

# 207
  • до морето
  • Мнения: 208
Честит ден на християнското семейство ! Heart Eyes

Къде се изгубихте всички?Дано да не е заради болести  Sad  Ако има още болни бързо да оздравяват!

Боги много е сладко писмото на Сами .Добре пише детето ,но за играчките малко се затрудних ,добре че си пуснала превод  Mr. Green

Малко да ви развеселя. Племенникът ми е на 9, падна му млечния зъб. Сложи го в плика и под възглавница, с надежда, че мишлето ще остави паричка. Да, обаче, майка ми забрави да се направи на мишле. Детето се събужда - пълно разочарование, мишлето е забравило за него. Пак слага плик под възглавница. Майка ми пак забравя. Детето идва  и казва, че мишлето сигурно много е заето. На трета вечер вече не слага плик под възглавница. Майка ми обаче към 3 през нощта се сеща и оставя паричка. Малкият се събужда и вече не проверява. Казват му все-пак да провери. Тича щастлив. След няколко дена пита майка ми, дали случайно тя няма  зъб, който да и е паднал  Laughing. Тя се смее, казва, че каквото е паднало, паднало отдавна. А защо? Искал е да разбере колко ще струва нейният зъб  Mr. Green.

 Joy Joy Joy
Това ми напомни ,че скоро като водих Викито при стоматолог и ми казаха ,че вече можело да започнат да и падат млечните зъбки .На мен ми е малко странно ,мисля ,че е малка още  Thinking

# 208
  • Мнения: 391
ЧЕСТИТ ДЕН НА ХРИСТИЯНСКОТО СЕМЕЙСТВО!   bouquet

Тези болести май не подминаха никой  Sad. И ние цял месец се влачим така - нито болни, нито здрави, вече ми се ще да застудее и да няма толкова вируси. Дано да оздравяват бързо всички болни!

Боги, страшен е този Сами, много му е хубаво писмото, как да го подмине Дядо Коледа  Laughing
Рали пък още не знае какво иска, като я питам се сеща единствено за едно врабченце за 6лв., което веднъж не й взех в Пикадили и вчера направих грешката да я заведа в един магазин и й казах да разгледа и да си избере нещо по-голямо, като за Коледа и тя се хвана за първото, което видя - една огромна кутя с някакъв строител като Лего - цирк, ама аз като видях цената щях да падна - 230лв. и се измъкнахме на бързо, повече няма да настоявам  Joy

Направих снимки на Коледния календар. Елхичката ще закачин на стената и отдолу с панделки ще висят на различни височини подаръчетата. Все още не е напълно готов:
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=1424880473267&set=a.1 … 49612.1570421047#!/photo.php?fbid=1424880473267&set=a.1372872733106.2049612.1570421047&pid=30875528&id=1570421047

Днес с Рали правихме сладки, хем за днешния празник, хем да репетираме за Коледа, че скоро не съм имала такива изяви и се притеснявах дали ще се получи нещо, но те пък станаха супер.

# 209
  • София
  • Мнения: 4 575
Честит празник и от мен!!! Обичайте се и си прощавайте!

Ели, метни ми задачките, ако ги имаш,плс.
Вал ми е лесна, иска кукли за 200 лв. Наско не знам кво ще го мислим.
Рози, на Вал 1то зъбче падна юли, вече новият е достатъчно голям.

Общи условия

Активация на акаунт