Отговори
# 300
  • Мнения: 1 046
Лелеле Меги да ти е жив и здрав и дано да няма наистина странични реакции, аз не се навих за Синфлорикса....Боби е 9500 все още, ама пък Коко ми е бил на същата възраст 11 700 Heart Eyes

# 301
  • до морето
  • Мнения: 208
Hello  Hug

Ох ,пак доста болни дечица има  ooooh!

Кламерче ,дано Вики се оправи по бързо и се окаже ,че е от настинка  Praynig
За ку-ку магазин  -сещам се за два такива.Малко трудно ще обясня , но ще се опитам.Единият е от "Мария Луиза" през ул."Шипка" след тунела хващаш уличката на ляво ,пада се сградата в ляво.Мисля ,че с кола нямаш право да завиваш на ляво там,да го имаш в предвид.До скоро беше отворен ,надявам се ,че ще работи още.Вторият е от гарата по  бул "Приморски" малко преди светофара на басейна в уличката в ляво.Дано да съм ти била полезна.

Волтажче ,много гадно това със закъснението  #Cussing out ,но може да се окаже за добро  Peace
Я кажи каква е тази роза с пожелания която сте подарили ,че ми стана интересно  Mr. Green

Облаче много се радвам ,че е всичко е минало добре  Hug Дано бързо се възстанови бебка  Heart Eyes
За тортата зная ,че ще е най - добрата  Heart Eyes А това дали ще се яде с лъжица или вилица има ли значение   Thinking

Наде голям майтап са свекитата ти .А я кажи Коко как възприема нещата?Не съм много запозната ,но дали няма рамки с герои от филмчетата?Ако са с някой негов любим герой мисля ,че ще ги хареса по лесно и ще ги носи с гордост.

Нинка бързо да оздравява Кокича и стига с тези болести Peace Не му ли мажете афтите с нещо?

преди няколко дни Васко ми заяви,че и като станел голям,като татко си пак щял да харесва Индиана Джоунс...така,че няма отърване![/color] Twisted Evil
Joy Joy много е сладък!

Ние днеска писахме писмо до Дядо Коледа .Накарах Викито сама да го напише,голям майтап бяхме.Голямо вълнение я тресеше през цялото време.Е справи се детето ,нарисува му и елха и с голямо нетърпение го изкара на терасата ,за да го вземе дядо Коледа вечерта.Поиска си баскетболен кош ,питам я -"ами друго" и тя помисли и каза "ами нещо стъклено ,например ваза за да ти я подаря на теб" Joy ,мисли детето и за мен  Blush много мило ми стана  Heart Eyes

Чао засега от мен и да знаете ,че ви обичам  Hug

# 302
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
Ау писах 30мин и Коко изтри всичко  ooooh! Сега по пабързо


Royzi много грижовна Вики! Браво на дететоHeart Eyes

Меган няма начин да нямаме общи познати като сме в едно село.

В неделя ходихме на панорамната пътека между бистрица и Железница с познати от Бистрица. Още в понеделник ни се обадиха и ни казаха, че са болни от този вирус. Е Никола устиска до сряда/четвъртък. Иначе е по-добре. Спа малко повече въпреки, че според мен крайно недостатъчно - моето сърце направо спи. Оспя да изпие 150мл. мляко с каша без да протестира.

# 303
  • Мнения: 439
Здравейте съботно! Heart Eyes
мммм Нинко,кафенце и закуска...благодаря!
...пожелания за пълно оздравяване на Никича! Heart Eyes Hug
хм,мацки по пижамки ли сте?...щото кака ви Бела е на работа Tired...работим днес и още две съботи през декември,за да почиваме без прекъсване между Коледа и НГ Twisted Evil
аз съм наоколо и ще се радвам,ако някой се завърти за кафепиене и за лаф! Heart Eyes

# 304
  • Варна, България
  • Мнения: 730
Кака Блажка и тя е тук!
С кафенце, естествено.  Crazy Crazy
Приготвих любимите макарони на Сами и докато той гледа ТВ, аз съм пред компа. Това дете само на макарони и спагети може да я кара. Хляб яде само в градината. Миналата събота като добра майка реших да му правя като мини добруджанки с големината на курабии - изяде 1 като бяхме в Морската и 1 на вечеря. И познайте - мама омаха останалото  #Cussing out
СТават много лесни и мога да ви дам рецептата.

Нинка, хайде къш всички болести!
Дилянче, дано ентусиазма на Инди му остане! Това е мъжкарски пример за подражание!  Wink
Меги, голямо кърмаче си отглеждаш- да ти е жив и здрав. Спомням си Йони колко фина девойка беше (и все още е)
Роси, това представлява щамова роза - която долу е като дърво,а нагоре има корона от листа. Повечето колеги бяха написали пожелания на цветни картончета, аз принтиирах разни цветни картинки с 60 год юбилей и ги навързахме.
Ето как изглежда
http://blagomiratabakova.snimka.bg/other/razni-bezobrazni.542584.21571656
Не знам дели ще се види, но стана много ефектно и най-вече мило!
На фотото може да ми видите и голяма част от колегите.  Wink

И при нас се очертава дълга коледна ваканция от 24.12 до 9.01. Вземат ни дни от отпуската, но се получава една дъъъъъъъъъълга почивка. Обичам го този университет  Wink
Вече стягаме коледния банкет!
Организирали сме се на банкет и от танците  bowuu

За днес още не съм решила каква ще е програмата.
С пожелание за шарен ден!

# 305
  • Мнения: 1 046
еее нашто гардже си е най-хубаво, огледах ти колегите де....ама само ти си си най-най-лъчезарна Heart Eyes

# 306
  • Мнения: 439
еее нашто гардже си е най-хубаво, огледах ти колегите де....ама само ти си си най-най-лъчезарна Heart Eyes
абсолютно съгласна! Heart Eyes
много оригинално това с розата! Peace
Боги,мятай рецептата,когато ти е усобно!
  chef

# 307
  • Варна, България
  • Мнения: 730
 Embarassed

Ето и рецептата
250 г натрошено сирене
1 яйце
1 ч.л. сода бикарбонат
1 ч. кисело мляко
17 с.л. брашно (Аз брашното го слагах на око. )

Правят се с намазнени ръце топки като курабии, във всяка в средата се слага бучка масло и се пекат в намазнена тава. Стават вкусни и меки. Около 12-15 бр. излизат, колкото за една закуска

# 308
  • Мнения: 439
Благодаря за труда! Heart Eyes
ми то наистина супер лесно изглежда...ще се пробват още утре! Peace


...Инди щото вече научи шаха ooooh!...сега се е запалил по табла,освен класическа,снощи чувам,че Геша му показва и тапа и д ю/и лбер ...и онлайн играят...чакат някой "да се закачи" и да му видят сметката Crazy...луда работа...не знам дали е добра тая работа,но само разнася кутиите из къщи и врънка баща си да играят Twisted Evil


Мацки,потресена и шокирана съм...сега се светнах,че това май е последната ни отчетна темичка...нашето местенце Sad...после в общия подфорум
...

Последна редакция: сб, 27 ное 2010, 11:08 от bella_

# 309
  • Варна, България
  • Мнения: 730

Мацки,потресена и шокирана съм...сега се светнах,че това май е последната ни отчетна темичка...нашето местенце Sad...после в общия подфорум[/color]...

Защо така???  Cry Вече няма да имаме наша тема ли?
Аз не съм наясно...

Шаха,  а и таблата са супер игри, развиващи логическата мисъл, съобразителност!
Браво на Инди  Heart Eyes
Аз не бих се притеснявала, а бих отишла в Шах-клуба на града да го запиша да се занимават професионалисти с него. (поне във Варна има такъв клуб) 
Моята кумица беше водила сина си на 6 г и беше много доволна. 

# 310
  • Мнения: 439
и аз не можах да намеря нищо официално написано,но декемврийките са си сложили заглавие
"Последна тема е наред за декемврийче 2005" и при ноемврийките надникнах и там се вайкат момичетата... Confused

# 311
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 674
М да така е и аз отдавна го забелязах. В общият има отчетна за набор 2004например. Просто с годините редиците опустяват все повече!   Confused

Боги наистина си най-най-лъчезарната мацка!   Hug

# 312
  • Варна, България
  • Мнения: 730
А вариант да се пише на Мамма и дори и в общата отчетна да си имаме наша си темичка.
Защото там наистина са общо Родени 2004...  Sad
Не искам обща тема  Cry

Аз съм готова да напиша това ЛС...

# 313
  • Мнения: 439
Боги и аз не искам обща тема! Stop
...идеята ти да се пише на Мамма е чудесна! Peace Hug

# 314
  • София
  • Мнения: 203
Аз мисля, че тема само за нас си винаги може да се пусне. Все пак в другите подфоруми се пускат теми за какви ли не глупости, а ние, все пак, не сме такива.
Ох, сега се прибрах от Джъмбо - ходих да купувам подаръци за Коледа за Преслава и всички племенници и едно приятелче. Направо съм изтощена, но доволна. Кламерче, как е Вики?

Общи условия

Активация на акаунт