Отговори
# 315
  • Варна, България
  • Мнения: 728
Мама е ограничила получаването на ЛС.
Пуснах запитване в една от закованите теми. Ще видим. Но има логика в това, което казва Мимето.

Искам и аз Джъмбо във Варна. Като гледам какви чудесии има.

Да ви кажа днес ходихме на вилата. От миналия път, когато събирахме гъби, Сами е запленен от гъбарството.  Майка и татко са гъбари от години и много ги разбират.  Laughing Четат с майка ми книги - знае ядливи, отровни, обяснява ми в подробности коя как изглежда - шапката, пънчето.

Научих го Тих бял Дунав и цял ден съм озвучена.  Laughing

# 316
  • Мнения: 391
Добро утро момичета!
Това за темата наистина е така, като стане 2011г. ще има само една обща за родените 2005г.  Sad
Ние вчера също ходихме в новото Джъмбо на Ботевградско, огромно е наистина, но за подарък на Рали не харесах абсолютно нищо, взех малко Коледна украса, още малко джунджурийки за Коледния календар и една страхотна Коледна пижамка за нея. А за бебоците имаше страхотни Коледни костюмчета. Аз пък съм харесала подарък от една Варненска фирма, тук обиколих детските магазини и няма такова нещо и май ще поръчам от сайта. Ето този конструктор - замък: http://www.toytownbg.com/index.php?toy=10.4.6613
Другото, което съм решила е кутия с фокуси, в този сайт има много такива. Рали е много неориентирана какво иска.
Боги и ние с Рали ги правим тези Добруджанки, наистина са много лесни и стават много вкусни.
Нинка, много неприятно с тия болести, оправяйте се бързо.
Ние с Рали сме здрави, но мъж ми го е закъсал сериозно, не може да диша, ходи по нощите в спешното, там никой не му отворил, абе кошмар. Миналата седмица направо си мислех, че ще го изпуснат тия доктори. Сменят му лекарствата вече 3 пъти, а аз подобрение не виждам, дано се оправи  Praynig

Айде приятна почивка на всички!

# 317
  • Мнения: 439
Добро утро приятелки! Heart Eyes
днес черпя  виртуално със закуската на Боги Hug

наистина лесно и много вкусно Peace


Честит Рожден Ден на чаровното Кате!
да е здрава,късмета винаги да е с нея и да е много,много щастлива!

Аля,честит празник!  bouquet Heart Eyes
чакам снимки!
Hug


Боги,вкъщи слушам "Ние сме войници ще вървим напред" Whistling Joy
...проверявам темата на Мамма,но няма нищо...да не ти е писала на лични?

Пламсън,как е Вики?


и аз искам Джъмбо!!! Crossing Arms

# 318
  • Варна, България
  • Мнения: 728
Добро утро!
Честит рожден ден на Катито!
Аля, да е здрава, да ви радва, да бъде разумна и по-малко да бушуват хормоните 
Wink

Нямам нищо на ЛС.
Дилянче, добруджанките ти изглеждат перфектни.   chef
Мишленце, аз поръчах за племенника от ла редута такъв коледен костюм. Трябва тези дни да пристига. В той таун има страхотни неща.
Какво му е на Веско? Дано се оправи по-бързо!

ЗА мамите на момчета препоръчвам Джаги-футбол. Не мога да дам линк, защото откъдето е купен няма сайт. Вече месец и половина пада луда игра. Другите играчки се повъртяха малко и отидоха в забвение, а това продължава да е хит.
Оставям му се да ме побеждава понякога, че иначе настава тръшканици и ревове.  Mr. Green
 Хубав ден

# 319
  • Мнения: 391
Ние сме готови с Коледния календар, ето го вече закачен:
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=1432261457787&set=a.1 … 049612.1570421047
Рали вчера каза, че иска да спи при вуйчо си и Жана и днес до обяд имахме време да го довършим. Нещо й стана навик съботите да ходи да спи у тях, не знам до кога ще издържат милите хора  Laughing

Боги и аз не знам какво му е на Веско, докторите казват - Бронхит, но до сега много пъти сме карали брохинти, такова чудо не е било, на мен най-голямото ми притеснение е да няма нещо, което да не могат да видят, дали провежда изобщо правилно лечение, защото подобрение почти няма. Според докторката, вчера трябваше да му е последния ден от лечението и да спира лекарствата, но през нощта едвам изкара и наново започна да пие от тези, за разширяване на бронхите. Трябва да ходи във вторник на контролен, но каза че няма да издържи до тогава, може би ще отиде още утре. Дано да вземе да се оправя вече  Praynig

Кламерче, представям си колко си се била притеснила, много силно се надявам да е просто от настинка. Може да му трябва на детето по-голяма почивка. Стискам палци всичко да е наред вече  Praynig

Облаче, да ви е жива и здрава Катето и много да ви радва!   bouquet

# 320
  • Мнения: 5 288
Честит Рожден Ден на Катето! Да е щастлива, здрава и лъчезарна като мама!

Белла, много апетитна снимка  Grinning.

Мишленце, не ми се отваря снимката.

Имам въпрос - вашите момичета играят ли с Лего? Валерия проявява интерес, играе с това, което остнана от детството на батко. Но не мога да видя по магазините нищо, подходящо за момиче. Повечето неща са роботи и самолети.

# 321
  • Мнения: 391
Видя ли този конструктор, който ще поръчам аз, точно за момичета е подходящ:
http://www.toytownbg.com/index.php?toy=10.4.6613
Рали си играе с такива неща, строи къщи на плюшените играчки, ферми на животните и т.н., за това реших да го поръчам този замък.
Качих календара и в бг фото, така трябва да го отваряш
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=7848&AlbumId=137107

# 322
  • Мнения: 5 288
Мишленце, страхотен календар Hug! Рали ще издържи ли да не отвори подаръчета по-рано  Laughing? Замъка е интересен, ще помисля.

Забравих да напиша - за огромна моя изненада на Валерия вчера падна първото зъбче долу  Shocked.

# 323
  • Мнения: 439
Мараба! Mr. Green
пак никакви ви няма ей! Naughty
кафе?


La Valett-ка,на Васката още на 4,5г. му паднаха 2 зъбчета долу отпред и новите вече израснаха! Crazy
Мишле,календара е страхотен! Peace
Боги,я кажи какви сладки реши да правиш за Коледа?

Последна редакция: пн, 29 ное 2010, 10:25 от bella_

# 324
  • Варна, България
  • Мнения: 728
Здравейте!   Heart Eyes
Дилянче, реших да правя коледни звезди с капучино, меденките на Джули, линцеровите сладки и коледна къща. (но да я ядем, не само за украса). Не мога да лиша Сами, а и нас от удоволствието да си отчупеш парче покривче или прозорче като в приказката за Хензел и Гретел.
Още нещо - за дечицата на приятелките съм решила тази година да не купувам лакомства, а да им направя пакетче с коледни сладки - хем пресни, хем красиви (дали?!) и различни. Миналата и по-миналата година бях правила и рисувала с разтопен шоколад и шарени пръчици. Получиха се.
А, сетих се, имам рецепта и за лимонови сладки (любим за мен аромат).

Ели, календара е станал много хубав.  Hug
Аз май ще остана на варианта снежен човек на Крокотак с шарена добавка от мен.
Света, честита ви фея на зъбките! На колко оцени зъбчето?

# 325
  • Мнения: 5 288
И аз, и аз искам рецепта за красиви лесни сладки. И снимка тоже . Това ми е едната точка в календара  Laughing.

Боги, нашата фея на зъбчета в момента е мишлето Перес (от филмчето). Детето ме помоли  да не затварям прозореца, за да влезне мишлето. После зъбчето не можеше просто да се сложи под възглавница, трябваше му пликче от бял тюл и розова сатенена панделка  Crazy. Оценено е в цял един лев  Mr. Green. Реших занапред да слагам голяма монета от различни държави, стига да намеря. В момента разполагам с 1 евро и 1 турска лира.

Белла, вие сте напред са материала. На малката и поникна с три връхчета, тя казва че това са три зъба  Laughing.

Харесах тази идея за подаръци  на възрастни http://i252.photobucket.com/albums/hh40/dimpledot/gift%20wrapping/08.jpg http://i252.photobucket.com/albums/hh40/dimpledot/gift%20wrapping/09.jpg
http://i252.photobucket.com/albums/hh40/dimpledot/gift%20wrapping/06.jpg само да е без цветето.

# 326
  • Мнения: 439
Белла, вие сте напред са материала. На малката и поникна с три връхчета, тя казва че това са три зъба  Laughing.
...написах ти го,за да не се шашкаш,щото аз бая се бях,като паднаха лятото... Crazy
сладурка...три зъбчета Heart Eyes Joy
подаръците са много оригинални според мен! Peace

# 327
  • Варна, България
  • Мнения: 728
Света,
черпя идеи за коледни сладки от тази тема
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=543126.0

Браво на Валерийка, от малка с вкус и изящество - та панделка, та тюл. Сладурана!  Heart Eyes

Аз мога да помогна с монети от други държави - трябва да видя Страхил какво е надонесъл.  Wink
Аз мисля като се случи при нас да падат зъбчета да му оставям бг монети, да си купи той нещо самичък.  Wink

Добри са идеите за коледни подаръци за възрастни  Laughing

Понеже сте ми много умнички  Laughing, сещате ли се как се казваха едни музикални инструменти от нашето детство - с цветни клавиши като пиано, но като свирка се духаше с уста?
Не съм ги виждала по нашите магазини за детски играчки, а си спомням, че много се забавлявах с тях...

Последна редакция: пн, 29 ное 2010, 13:26 от voltage13

# 328
  • Мнения: 1 046
Хелоу и от мен...

Вчера - Честит Рожден Ден на Катето на Аля....много успехи на всичките и поприща   Crazy и много търпение на Аля, че да и удисва на акъла за всяко нещо...

Днес- разходих се и си накупих всякакви цветни и блестящи маркери и брокати и лепила и цветна хартия, Крокотак са пуснали нови неща - елхички разни и ще се твори.....Довечера ще имаме гости и съм подготвила всичко, яденето се пече, салатите са готови, бебето спи, сега е ред за компа....

Видях сестрата на Облачка сутринта и разбира се, веднага я познах, ама много лъчезарно това момиче  Laughing

# 329
  • Мнения: 1 187
Ммммм мирише ми вече на коледни сладки в любимата ми тема,
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Вики е добре, благодаря за всичката положителна енергия която ни изпратихте  Heart Eyes Сега играе и щурее, не се спира и е много щастлива, че е в кратка болнична ваканция  Wink /до утре/. Следобяда майка ще я води на контролен преглед. За мен това си беше чиста настинка.   Crossing Arms
Сега се е вдъхновила да пише приказка.  Grinning Вчера завърши първата глава  Mr. Green, а днес ентусиазирана се запаси с бели листа да дописва историята.  Grinning

Мишленце дано бързо да се оправя гаджето и задължително още днес на лекар. Струва ми се, че нещо бъркат в лечението му, по описаното от теб неподобрение.  Confused
А календара за малката принцеса е станал разкошен  Hug.
Относно фокусите на Marvin - много са интересни. На Вики й купихме за миналият рожден ден мисля. С вълшебната му пръчка, шапката и в нея много номера. Наистина фокусите са ефектни и интересни, но трябва възрастен да обяснява и показва номерата, защото трябва бързина за тях  Wink Вики ги изпълнява и сега, но издава какъв е трика, а ако ги прави баща й - трудно разбираш как те е преметнал  Mr. Green

С ден закъснение - ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН КАТИ.
Пожелавам ти, всичко онова за което си мечтаеш, да го постигнеш с лекота. Около теб винаги да има добри и верни приятели. Детството ти да е изпъстрено с хубави мигове и винаги да се усмихваш от сърце.
Бъди щастлива  Heart Eyes
.....
Относно отчетната ни тема - аз категорично отказвам да пиша в обща такава за всички наборчета. Ще си създадем наше местенце в общия подфорум  Peace

Общи условия

Активация на акаунт