Отговори
# 435
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 654
Гео гледам все на балкона висиш! Как сте и помагай с фейса!  Hug

# 436
  • Мнения: 1 046
Вече съм без думи, честно да ви кажа и няма да пиша за болести и прочие гадости........

Бела  Hug Praynig


За фейса съм много съгласна, само да се намери баш майстора....и да роди групата...

# 437
  • София
  • Мнения: 4 571
Аз мога да си предложа услугите за фейса, гледам, че съм и по-свободна   bouquet
Отивам да го видя и ще пиша.

Бела - аз не лекувам с класическа хомеопатия. Виж още едно мнение. Надявам се бързо и безболезнено да се възстановите.

# 438
  • Мнения: 5 265
Диляна, бързо оздравяване на мъника  Hug! Всичко ще се оправи.

# 439
  • Мнения: 2 433
Дилянче - да оздравявате! Hug

Момичета , за темата. Защо ви притеснява в отчетните тема?. Ще си я направим пак наша. Ако има интерес - не се затваря темата. Едва ли някой дето не му е мястото в нея... ще вземе да чете проблеми на 5 годишните newsm78 знам ли. Нямам време и да мисля в този сезон. Но фейса е по-голям клюкарник. Там приятелите на приятелите и техните приятели.....
А една отчетна тема Клуб "за ръчичка с по една 5-чка" - това много грубо казано... ама примерно... Отсяват се после приходящите... повярвайте

Айде целуФФки

# 440
  • Мнения: 1 046
Джулка ще се отсеят, но не съвсем, за всеки месец за цялата 2005 има доста редовни пишещи и е нормално всеки да иска да си пише.....

А за фейса вече казаха, че има и начин....

# 441
  • Варна, България
  • Мнения: 727
[Защо ви притеснява в отчетните тема?. Ще си я направим пак наша. Ако има интерес - не се затваря темата.

Питах модераторите - прави се отчетна обща   тема за набор 2005.
Също писах, че ако е така, повечето от нас няма да пишат. Явно не им пука особено...
Както каза ММЗ има толкова теми за какво ли не, но такива теми като нашата им избождат очите и им пречат.

При това положение - частна тема във фейсбук е идеален вариант...

Има отчетни месеци, които не пишат активно - напр. при ноемврийки 2005 от миналата Коледа до тази Коледа е една тема  newsm78, за разлика от нас и септемврийките.
Това с отсяването не ми харесва - вече има доста отсяти от нас...

# 442
  • София
  • Мнения: 4 571
Момичета, направила съм фейса, който не е получил покана, моля да ми пише за да го адна. Не е нарочно, от егн-то ми е  Heart Eyes

# 443
  • Мнения: 5 265
и аз искам покана Simple Smile

# 444
  • Мнения: 1 046
Сега ми стана интереснооооо, ами почти нямам идея от момичетата - не варненки, как са ви истинските имена....джокер някакъв или ще се изясняваме в движение  newsm78

# 445
  • Варна, България
  • Мнения: 727
Сега ми стана интереснооооо, ами почти нямам идея от момичетата - не варненки, как са ви истинските имена....джокер някакъв или ще се изясняваме в движение  newsm78
Е, ти пък!  Crazy

Добро утро от мен!
Тук зимата още не е дошла, днес екипирах Сами като за световно  Shocked
Страхил трябва да лети през Париж - а вчера беше затворено летището  newsm78. Дано да успее да се прибере без проблеми по трасето Япония(не знам от кой град)-Париж-София-Варна.  Praynig

Дилянче, как е Инди?
ОблачкаHeart Eyes, както винаги мъдра и точна!  Hug

# 446
  • Мнения: 5 265
Танче, благодаря, дори успях да пиша във фейсбука в темичката ни. Имам няколко въпроса - възможно ли е в профила да си добавя моят ник? И още - не ми е много ясно каква е последователността при писане на стената?

# 447
  • София
  • Мнения: 4 571
Света, пратила съм ти приятели от форума. Пиши си ника на стената там. Ще го видят. Последователност няма, всеки може да пише на стената, и може да отговаря на написано преди него Simple Smile

# 448
  • Мнения: 439
Мамчета,много благодаря за подкрепата...не мога още нищо да кажа съвсем тихичко само...мисля,че снощи и днес ме чуваше по-добре...поне не ме караше да повтарям! Praynig

# 449
  • София
  • Мнения: 4 571
Бела, радвам се за вас, всички стискаме палци  Hug

Общи условия

Активация на акаунт