Отговори
# 450
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 652
Бела  Praynig Hug

Последна редакция: пт, 10 дек 2010, 12:39 от ninanb

# 451
  • Мнения: 1 187
bella той ще се оправи. Praynig Повярвай  Flowers Bouquet

-----
уф днес е петък, но утре си е работен ден... гадост  Sick
А за учениците дали е учебен?

Последна редакция: пт, 10 дек 2010, 13:08 от klamerche

# 452
  • Мнения: 2 494
Бела, стиснати палци и от мен!!!!!  Praynig Много изпитания, много......... ама живота е така.......... хубавото скоро ще ни навести!!!!

Пламче, как е Вики  Hug

Аз пуснах Йоанката на детска вчера и днес и другата седмица - на 15  е тържеството, моля се да е здравичка  Praynig , че покрай нея и Коки  Laughing

Ама съм с едно свито сърце, на 18.12 има голям коледен концерт от балета, трябва да е здрава, готви се 3 месеца  Heart Eyes и вярвам, че ще е така ........ ама със свито сърце  Hug Praynig Hug

Във фейса съм качила снимки на голямата ми гордост - писмото за Дядо Коледа, някой букви са с моя помощ-писах ги с молив, а тя повтаря, откакто се оплаках само пише и чете  Joy
и картината дядо коледа и еленчето само ги е оцветила, но всичко друго е нейно дело  Blush Heart Eyes

Там ви виждам, но не знам кога ще мога да чета, понякога все пак.......... има ли хистори там или.......  Crazy Grinning

# 453
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 652
Меги  Hug Йони ще е здрава ще видиш! А писмото е стахотно и дядо Коледа и елена и елхата и снежният чове. Просто всичко.

Плами мисля, че не е учебен ден. 31 е зимна ваканция за учениците!   Peace

# 454
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 652
Ей момичета много се вълнувам. На ЛС имах въпрос от една мама подробности няма да пиша...и прочитайки назад в темите открих, че в България- в Ст. Загора се извършват операции незнам как да ви го обясня точно - за частично възстановяване на зрението. То не е възможно, но по-скоро увеличаване на спектъра на виждане на здравото. Неможете да си представите вълнението ми...ох извинявайте ама и ръкииката може би ми е вповече, но мъо не ме ръзбира

# 455
  • Мнения: 2 433
Ей момичета много се вълнувам. На ЛС имах въпрос от една мама подробности няма да пиша...и прочитайки назад в темите открих, че в България- в Ст. Загора се извършват операции незнам как да ви го обясня точно - за частично възстановяване на зрението. То не е възможно, но по-скоро увеличаване на спектъра на виждане на здравото. Неможете да си представите вълнението ми...ох извинявайте ама и ръкииката може би ми е вповече, но мъо не ме ръзбира

Това е страхотно!
Вярвам че мъжо ще те разбере още в близките дни.
Чудесна новина - наистина!!!!  bouquet

# 456
  • Мнения: 1 046
Нинка много се радвам за теб, дано да има решение и на твоите терзания  Hug

Между другото клиника Св. Николай Чудотворец във Варна има невероятни специалисти и ако искаш можеш и да си домъкнеш д-то до тук да провериш...

А за мъжо нали знаеш - Утрото е по-мъдро от вечерта...

# 457
  • Варна, България
  • Мнения: 727
НинкаHug
Пожелавам ти вероятностите да станат реалности в най-близко бъдеще!
Аз имам близка, която работи в частната очна клиника Света петка и е племенница на собственика на клининиката - доц.  .... (забравих му името). Така че ако нещо те интересува, мога да помагам.
Ей, душичка златна! Много се радвам!
Не обръщай внимание на мъжО - може на него от ракията да му е така  Wink

# 458
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 652
Е благодаря ви!  Hug Аз лично за себе си не се интересувам, защото съм така от 2годишна и съм свикнала. Незнам какво е да се вижда с 2очи така да се каже, но за хора с този проблем развил се по-късно...вълнувам се, че може да се получи подобрение!

А сега и кафето

# 459
  • Мнения: 1 046
Мерси за кафето, Нинка....

Тоз моя Калоян не ще да спре да кашля, егати вируса и чудото вече втора седмица си е в къщи, а като съдя по кашлицата, спокойно може и трета да изкара ooooh!

# 460
  • Варна, България
  • Мнения: 727
Нади, с какво се лекувате?
Сами снощи си изпи последната доза АБ Цефзил. НО има гъст секрет  #2gunfire, който остана... Дано не ни докара някой проблем.
Днес мама го гледа вкъщи. Вчера ми стана много свидно и днес да го пращам на градина. Той обожава съботните и неделните утрини, когато има пижамено парти, зъбите се мият след закуска и има Гормити по Нова ТВ. А забавлението с баба е много обичано- играят на училище и тя е госпожа Краси, има задачки, изпитват се, правят различни неща.
Сами последните дни се е зарибил по хартиените оригами - лодки, солници, много е доволен. Освен това прави и апликации. Днес от джуджетата изненадата му е
 http://www.izkustva.net/dg/images/hartieni_2gr.png
Препоръчвам! 24 различни неща за рязане, апликиране, сгъване.

Една случка от снощи:
От 1-2 дни гледам, че предната ми дясна гума е леко спаднала. Снощи отивам на ОМВ и момчетата от бензиностанцията ми я напомпиха, но я намокриха и се видя, че е пукната. Миналата седмица нацелих една тясна и дълбока дупка, колкото да влезе една гума и тогава съм огънала джантата и съдрала гумата. И съм карала така около седмица  Embarassed
И вчера - хайде на ремонт (за сефте). Иначе все Страхил или свекър ми ги карам да ходят. И момчето ми казва - дай секретния болт за гумите. Ами сега?!  newsm78
1. първо му дадох щангата  Embarassed
2. после му отворих багажника - сам да го търси - там ужас, той се хвана за главата какво ли няма...
3. накрая ми вика - я виж в жабката.
Оказа се там. Ама излагация голямаааааа  Embarassed
Не че ми пука де! Справих се с проблема!  Laughing

# 461
  • Мнения: 1 046
Ами с по-лека артилерия - капки в носа, лук с мед или захар, зависи дали и на дребния давам, мукоплант, уж добре, ама сутрин като стане така лошо кашля ужас направо....разни клееви, сребърна вода и ехинацея....не е за аб, щом няма темп ( аз така си разделям - дигне ли темп повече от 3 дни аб, ако не се спасява с подръчни средства)

# 462
  • Мнения: 212
Цоп и аз съботно да се разпиша....
Боги, страшна случка си имала. Ама не се притеснявай, на онзи младеж със сигурност не си първата такава объркана клиентка, а още по-сигурно няма и да си последната... Все пак след теб има още много жени, голяма част - руси  Joy Оригамите и аз много ги обичам. Даже в Перник имам някъде 3 книжки, още от мое време, специално за оригами. Малеее, като се сетя какви красоти имаше върте.. Ще гледам да ги изровя следващия път като ида.
Нинка, както винаги - прекрасно кафенце. Благодаря  Hug Аз сега си допивам моето, блаженно захапала цигарка, във вашата компания... Едното дете спи, другото гледа детско... КеФФФФФФ!
В понеделник свеки си отива, нямам търпение вече  Embarassed Не че ми пречи жената, но с нея май имам три деца... Недовижда, дава на малкия да яде и после по земята е кошмар, по цял ден лежи и гледа турски сериали...  Ей това ме дразни най-много, покрай нея Невена научи всички давани в момента сапунки, главните им герои и за какво се разказват... И това поне за 3 канала  ooooh! Верно, че не е добре с краката, но поне някакво движение... Е да, сготви няколко пъти, ама... За всяко нещо търча напред-назад... Ох, не знам, има си и плюсове все пак, мога да излизам на спокойствие за по час-два, ама май другото ми идва вповече  Embarassed Както и да е, стискам зъби, все пак такива дълги гостувания да рядкост, така че мога да преглътна... В името на семейното спокойствие през останалото време Peace
Меги, ма тая Йоанка готова за първи класа вече! Мойто не се интересува толкова. Знае да си пише името, моето и на татко си (даже малко се затруднява с Я-то) За четене и дума не може да става... Нищо, не насилвам, когато й дойде времето - тогава.

# 463
  • Мнения: 212
Брях, няма неделно кой да ни поднесе кафето ли? Айде тогава да е от мен...

То вече не сутришно, ми май следобедно стана, ма нейсе...
Довечера сме канени с Илия на гости на щерка му, да играем карти. Да използвам последната вечер, в която имаме баба-гледачка  Mr. Green
Я да ви питам, някой знае ли колко струва да си направя Васерман? Че ми искат сега за Алекс преди да тръгне на ясла. И къде? Едно време можеше и в кварталната поликлиника, сега не знам как е...
Още се туткаме вкъщи и никаква украса не сме сложили.. Аз сега като гледам да отделям повечко време за себе си, да се занимавам с някой мои хобита, че от утре няма да мога... Което ме подсеща са ви се похваля - най-накрая завърших гоблена, който шия от 5 години  Joy Само остава дядо ми да ми направи рамка и да го окача. Вече и място съм си измислила, Илия да турне пирончето и съм готова!

# 464
  • Мнения: 1 046
Мерси за кафето.
Миринде, освен да те поздравя за постижението, друго не ми остава. То май свекърва ти трябва да поздравя, че ти е оставили време за теб, а не само да бягаш след децата  Joy

Общи условия

Активация на акаунт