Отговори
# 480
  • Мнения: 1 187
Нека да спи сладураната, така се расте  Heart Eyes
На мен ми е ужасно мъчно като ги будя сутрин. Така сладко са се унесли в съня, и едни разтапящи муцунки са направили. Татко им минава и им пуска всяка сутрин някакво детско филмче, а аз ги милвам докато отворят очета. Но ми е съвестно, че не ги оставяме да се наспят.
Аз самата мнооооооого обичам да спя, но все по-рядко ми се отдава тази възможност.  Tired
И по интересното е, че дойде ли събота и неделя стават първи, рано рано  Rolling Eyes
Тази събота Вики ще играе за последен път съчетанието си на коледния концерт. Чудя се какъв подарък е удачно да занесем на треньорката й. Великолепна жена е и заслужава не само огромен букет.
По пътя на същата логика, ми трябват още две такива изненади. На 20-ти от балета имат тържество, и тъй като там треньорките им са две, се чудя и на тях какво да им взема ooooh! Коледни свещи, коледни звезди, нещо такова ми се върти из главата, но ми се иска нещо по-така - оригинално. /И все пак бюджета е ограничен  Tired/ И знам, че съм на точното място и ще ми помогнете с идеи.  Heart Eyes

Наденце честито дипломиране и от мен. Да си намериш страхотна работа сред слънчеви деца, когато му дойде времето и да си я вършиш с удоволствие.  

Ние за нова година сме на Камчия. Наехме си бунгала. Компанията е  около 30 младежи и става див купон. Без деца  Blush Но все още не сме намислили на коя баба да ги подарим за една нощ. И двамата ще работим на 31-ви до сто часа.  Confused А на коледа сме си семейно цялото фемили, разбира се.  Heart Eyes

# 481
  • Мнения: 378
Здрвейте и от мен.
НИе този уикенд бяхем на Чепеларе - ама още не беше навалял хубавия сняг.
На Бъдни вечер сме си в къщи, на Коледа отиваме на семейна сбирка в Ботевград.
на нова година сме на Велинград.
И така - тази събота и неделя казах че искам да съм си в къщи - нещо одъртявам ли или не знам - ама всеки уикенд пътуване - доста ми идва.
относно подаръците - Кламерче - нещо декоративно коледно  -примерно кошница с шишарки или нещо от рода, или пък ароматизирани свещи и свещник, пак коледни - дори може и ти сама да аранжираш нещо с подръчни материали - ако си съвсем ограничена финасово. Аз правих за децата шишарки с брокат - хубави станаха - тоест стават за аранжировка и както продават разни ароматни треви и листа - може да се получи приятна кошничка - коледна. Също може и саксия с туя - от тези декоративните -една година си купувах една която беше в коледна саксия и напръскана с разни блестящи - тоест всичко такова - сега лесно може да се намери.

Аз да ви се похваля  - направих онзи коледен календар който прилича на замък с толкова много кулички(от тоалетна хартия) - стана добре. ама сега нямам снимка да го постна.
освен това с децата правихме и онова влакчето от кибритените кутийки - хареса им да се занимават.
сега всеки ден измислям какво да им дам и какви задачки да изпълняват - големи са сладури как се радват и първата им работа е да проверят календара - дали джуджетата са оставили нещичко.


Момичета -дайте идея какво да купя на мъжа - много съм затруднена. А във фейса някак си ми е по трудно - там по малко го ползвам.

целувки от нас

# 482
  • Мнения: 5 307
Кламерче, ако имате магазини на ТСМ, погледни за комплект  коледни свещници (2 бр.). Много симпатични - 10 см. чаши от матирано зелено стъкло, вътре има метален трафарет с Дядо коледа в шейна и свещички. Взех такива за мен и за подарък. Цената е повече от символична - 6 лв комплекта, но изглеждат масивно, пък и са немско качество.

# 483
  • Мнения: 391
Здравейте и от мен,
на мен във фейса писането ми е още по-трудно, защото в работата са ми го отрязали, а вкъщи не ми остава време за компа. Свършихме английския и вече се чувстваме много свободни, въпреки, че тези две седмици са ни постоянно заети с нещо вечерите и не мога да усетя какво е да си останем вкъщи. Довечера пак сме на детски РД, утре на някакъв Коледен концерт в операта и така.
Наде, честито и от мен!
На Рали концерта в НДК мина, бяха страхотни всички участници, качила съм снимки във фейса, но от тук не мога да ги копирам, че не го отварям.

Елха още не сме украсявали, защото тази година мисля да вземем истинска, засадена, а май още е рано, ще вземе да окапе от топлината. Но сме поокрасили с разни Коледни аксесоари. Веско и Рали боядисаха едни клонки с латекс - бели и стана много красиво, украсихме ги с малки топчици и пръчици канела с панделки.
Дилянче, как е Васката, надявам се вече да е добре и да няма проблеми с ушетата  Praynig
Някой от вас гледа ли хамстер, че искам да питам нещо  newsm78

# 484
  • Мнения: 439
Мараба и от мен! Heart Eyes
мен пък ми е едно странно...нито тук ми е същото,като преди,нито във фейса се чувствам ок,но ще свикна Mr. Green
Мишле,гледала съм хамстери преди години,ако мога ще помагам Hug

Инди,ако не знаеш какво е станало изглежда абсолютно здрав и той така твърди Laughing,чува,не кашля и няма сополи пу пу пу...онзи ден се обади на баба си и й казва "Бабо,оздравявай по-бързо,че имаме работа с вуйчо в градината...имаме да садим чесъна и трябва да заминаваме за Горица" Laughing Mr. Green
днес следобяд сме на контролен преглед моля ви стискайте палци всичко да е наред! Praynig
Благодаря!

# 485
  • Мнения: 391
Стискаме палци за прегледа  Praynig

За хамстера се чудя дали не си заминава милия, защото постоянно залита и пада назад като талпа, нормално ли е това според теб? Започнал е постоянно да върти колелото, ама направо денонощно, даже му го махнах, защото реших, че се изморява и затова залита. Даже вчера му викам на Веско, че според мен иска да се самоубие този хамстер, хем няма сила и пада, но продължава да се мъчи да върти.

# 486
  • Мнения: 439
Точно такова нещо не ми се е случвало...но си спомням,че имат странности в поведението хамстерите от време на време и сигурно ще му мине след ден два...а възрастен ли е?...ти защо веднага реши,че ще се самоубива? Hug

# 487
  • Мнения: 2 282
Ако му докараш хамстерка, дали няма да се почувства по-добре?

Нина, аз си правих операция на очите в Света Петка във Варна. Бях с почти 9 диоптъра, остана ми около диоптър. Много съм доволна, въреки че само аз си знам колко страх брах предварително... по принцип не давах да ми докосват очите, дори майка ми се беше отказала да ми слага капки  Laughing

# 488
  • Варна, България
  • Мнения: 730
Мараба и от мен! Heart Eyes
нито тук ми е същото,като преди,нито във фейса се чувствам ок,
и за мен е така...
спомням си как преди година ти съживи темата... Grinning

Ели, гледах снимките! Рали е страхотно джудже  Laughing

Пламка, подарък за треньорите  newsm78 Може наистина нещо коледно красиво - свещник, някакава коледна фигурка - има много интересни и не толкова скъпи.

Ние вчера украсихме елхата - поръчение от джуджетата. За тази година избрах винено и сребристо - Сами не е много очарован, иска да е по-шарена, но си направи неговата по-малка елхичка с де що има шарено.

# 489
  • Мнения: 391
хахаха, аз на шега го казах де, ама такова издевателство над самоличността му.
за хамстерката и аз си го помислих, въпреки, че ние не знаем мъж ли е, жена ли е, според рали е момиче, но според мен е момче и всеки си го вика с различно име.  Laughing

Някой да е купувал тази година грейка за ски, че търся нещо за рали, ама ако може да не е много скъпо.  Laughing

Последна редакция: вт, 14 дек 2010, 12:10 от Мишленце

# 490
  • Мнения: 439
Боги,да спомням си...с тия дупета беше Joy

# 491
  • Варна, България
  • Мнения: 730
 hahaha
имай милост! И тримата не бих отказала.
Въпреки, че май кафето ме изкушава най-много  Mr. Green
Нали съм на пости вече 4 месеца ... до утре Crazy

# 492
  • Мнения: 439
Хайде,не остана...още мъничко постискай зъби! Hug
върнах се да прочета темата с дупетата от преди година...голяма веселба...стана ми хем усмихнато,хем малко носталгично!
обичам ви момичета! Heart Eyes

# 493
  • Варна, България
  • Мнения: 730
Дилянче, къде мога да видя линкове към старите теми... И какво ще се случи с тях като приключим тук?
Може да е малко глупав въпрос...

# 494
  • Мнения: 439
Последните четири теми съм ги сложила на първа страница,а тази за която говорехме е в архива
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=410634.0
мисля,че всички теми ги има в архива,но са без снимки и т.н.
май тази е най-старата,която успях да открия Rolling Eyes
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=102796.0
първите и бременилските ги няма Confused

Последна редакция: вт, 14 дек 2010, 13:46 от bella_

Общи условия

Активация на акаунт