Отговори
# 645
  • Мнения: 212
Ехо, привет!
Честито на вчерашните и днешни именници! Да са ни живи и здрави и да се прославят с имената си!

Нашата сага продължава, освен ушите Нена почна и Т да вдига от вчера вечерта... Не висока, 37 и малко, но пак си е Т, и то най-коварната... Следобед сигурно ще звънна на педката, ако иска да я види пак... Пък и ушетата си я болят, казва, че по-малко от вчера, но не съм сигурна дали може да степенува болката все още...

Света, 5 години... а има и такива, дето са от самото начало, за тях са даже 6 години.....

# 646
  • Варна, България
  • Мнения: 727
Привет, дружина!
Много се кефя на радостната новина този обед - така е който спи до обяд!
Бях писала на Мамма (освен на модераторите) с надежда това да се случи, дори с риск да звуча мелодраматично и съм много доволна.
Аз съм от около 5 г. и 10 м. в тази тема.
 
Честит имен ден на Йони и Коко на Меганче, на Коко на Надина! Да са много здрави и с годдост да си носят имената!  Grinning

МИринде, бързо да минават ушетата! Пие ли антибиотик?

Дилянче, може ли пак да станеш белла?  Embarassed с тази отсрочка... (ако това е била причината да смениш ника)
 

# 647
  • Мнения: 439
Дилянче, може ли пак да станеш белла?  Embarassed с тази отсрочка... (ако това е била причината да смениш ника)
 
Боги,няма връщане назад Mr. Green Hug

# 648
  • Мнения: 378
Хе хе
разсмяхте ме с това няма връщане назад
И аз се радвам че ни оставят темата.
Аз съм в нея от самото начало май - вече не знам колко време е, но бях още в 2-ри месец когато почнах да пиша тук - което прави около 6 години и малко.
та и на мен си ми е добре тук.

Момичета - черпя ви за моята малка сладка Ивка и да пожелая на всички именничета от вчера и днес да са най-вече здрави, щастливи и усмихнати!

целувки

# 649
  • Варна, България
  • Мнения: 727
Зори, честита именичка!
Което ми напомня и за Иви на Бини!
Здрави и весели деца!

Зори, няма как да си повече от 6 години  Wink, понеже ние така да се каже забременяхме през януари, а евентуално сме разбрали февруари.
Аз си спомням - беше 8 февруари, когато видях 2 чертички  Laughing, а Страхил готвеше леща, когато му казах. Чудех се как да му кажа (нали знаете, че при нас имаше проблеми с бебето).
Прегърнах го както готвеше, а той - Мило, защо ме гледаш така? Представям си как съм изглеждала. И скачахме и се смяхме. Беше хубаво...

Дилянче, може ли пак да станеш белла?  Embarassed с тази отсрочка... (ако това е била причината да смениш ника)
 
Боги,няма връщане назад Mr. Green Hug
Ще трябва да свиквам...

# 650
  • Мнения: 2 433
Честит празник момичета!
Честито на всички именници! да са живи и здрави!


Много се радвам, ама много за темата! newsm44

Нямам време за повечко!
Целувки на всички

Сетих се.... аз пуснах първата тема Blush Blush Очакващи бебета октомври-ноември Joy

# 651
  • Мнения: 1 046
Ох, Боги - пожелавам ти да се случи това със скачането пак.. Hug

Ама сега да не зарежете фейса, въпреки че и на мен ми е по-хубаво тук..
Боги разгледах красотите ти кулинарните - да питам как ви стават мъфините такива малки и симпатични, на мен все едни като големи кексове, може би тесто повече наливам във формата  newsm78

# 652
  • Мнения: 439
Честито на Ивето на Зори и Ивето на Бини...и на Йоана и Коко на Меги!
пожелавам им здраве!  bouquet



ееееее Боги,толкова ли ти е странно,че чак пък да трябва да свикваш Hug
Бела е името на любимото ми кученце,което отдавна не живее при мен,когато се регистрирах и идея си нямах,че ще се стигне до тук,затова просто сложих нейното име...сега това ми дойде като вътрешен импулс и така...
Heart Eyes

и аз ти го пожелавам това със скачането!!! fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

# 653
  • Мнения: 5 265
Марина, веднага поправям на шест  Laughing



Бързо оздравяване на Нена  Hug!

Честит имен ден на всички именнички и именници!

Днес е Коледа в Украйна  Grinning

# 654
  • Варна, България
  • Мнения: 727
Ох, Боги - пожелавам ти да се случи това със скачането пак.. Hug
Благодаря, Нади, ама вече не мислим в тази насока. Каквото, такова... В момента съм в страхотно равновесие, разбираме се повече от прекрасно, не мисля за нищо, освен за това, че е хубаво да сме двамата/тримата.  Laughing  


Боги разгледах красотите ти кулинарните - да питам как ви стават мъфините такива малки и симпатични, на мен все едни като големи кексове, може би тесто повече наливам във формата  newsm78
Нади, първо зависи от формичките - има по-големи, по-малки. Моите са средни. По принцип се слага 2/3 от формичката - трябва да остане място да "бухне". Имаш ли специална тавичка за печене на мъфини?

# 655
  • Мнения: 1 046
Имам, да, средни са като размер, винаги пълня 2/3 от формичката, стават си вкусни. Като външен вид не са така равномерно-излгеждащи като твоите, ами си имат леки планински възвишения. Не съм се отказала де, ще пробвам пак. Просто твоите едни такива еднакви и симпатични та затова..

# 656
  • Варна, България
  • Мнения: 727

ееееее Боги,толкова ли ти е странно,че чак пък да трябва да свикваш Hug
Бела е името на любимото ми кученце,което отдавна не живее при мен,когато се регистрирах и идея си нямах,че ще се стигне до тук,затова просто сложих нейното име...сега това ми дойде като вътрешен импулс и така...[/color] Heart Eyes
Малко ми е странно, въпреки, че отдавна вече сме на имена, не на никове.
Трябва да се подчиняваме на импулсите - много късмет с новия ник!

# 657
  • Мнения: 439
Това не е толкова важно...както казваш отдавна сме на имена тук Hug
...и какъв късмет ми пожелаваш? Thinking  ooooh! Grinning
на мен пък ми е терсене новият интерфейс на форума,ама взех да свиквам вече...имам ли избор Mr. Green

Последна редакция: пт, 07 яну 2011, 14:35 от _Червена роза_

# 658
  • Варна, България
  • Мнения: 727

...и какъв късмет ми пожелаваш? Thinking  ooooh! Grinning
Ми де да знам - нова година, нов ник, нов късмет. За мен такава промяна е свързана с желание за нещо ново. Но това е моя интерпретация.
 Hug

# 659
  • Мнения: 1 187
bella  Heart Eyes дори и в телефона ми си записана така  Wink.
А една от най-добрите ми приятелки и кръстничка на Криси е bellla  Mr. Green /но не тук във форума Crazy/
Обичам го този ник, ходи си ви.  Grinning
Но тази моя сантименталност няма нищо общо с твоята вътрешна потребност от промяна, затова приемам, че вече не си bella  Heart Eyes
Но обещаваш, че няма да се сърдиш ако продължаваме да си ти казваме така  Blush понякога  Whistling
Гуш  Hug

Ако питате на какво четиво съм се спряла - вчера ми донесоха новостите в данъчното и осигурително законодателство за 2011 и имам да чета, чета...  Sick  Joy
Шегувам се, разбира се...  Wink не за такова четиво ви питах  Mr. Green
Всъщност идеята на Облачка /във фейса/ да си разменим книги за четене, много ми допада.  Peace

И Боги всичките онези вкусотии които си публикувала - изглеждат адски апетитно.  eat
А по-важното което щях да казвам е, че много се радвам за хармонията която е в теб и около теб. Дано и занапред да е така. Вярвам, че ще е. След всяка буря идва слънце  Hug

Много именници днес и вчера в темичката ни.
ТОПЛИ ЦЕЛУВКИ за всички празнуващи  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт