Отговори
# 660
  • Мнения: 2 282
Иии, верно бе... честито! И на Коко-вците, и Ивовците, и на Яни! Да са живи и здрави, и да чуват имената си, казвани само с любов и добри чувства!
А защо не се сещам за ни един Иван или Иванка? Може би заради никовете?
И така, Варна, кога ив е удобно за среща? Само да е преди 18ти, моля! И ако може, в понеделник или петък, но ако се налага, ще отменя нещо заради вас.

# 661
  • Мнения: 439
Няма проблем викайте ми bella Mr. Green
...не предполагах,че ще стане чак такъв повод за дискусии новият ми ник Hug Heart Eyes

# 662
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Ююююхууу привет и от мен. Прочетох, че няма да ни хлопнат кепенците и много се радвам. Не че съм се утрепала да пиша, ама поне се опитвам да ви чета.
Много празнуващи съм пропуснала - да са живи и здрави и големи късметлии.

Ние изкарахме страхотно празниците. Малко се утрепахме от път, свинско и винско и сега едни 5-6 кила ме чакат да им взема здравето. Има и снимки, ама ще видим кога ще сколасам да ги кача.

А днес пък се събудих със страхотен конюктивит. Ходихме до спешното в ИСУЛ и от там казаха че направо е епидемия. Аз съм била сигурно 50-тия човек само за днес с конюктивит. Сега капки и мехлеми ме чакат.

Толкоз от мен. Хубава седмица на всички и много целувки!

# 663
  • Мнения: 216
гледам че моито октомврийче го няма в списака-как да я добавя момичета-на 25-10-2005г е родена Grinningнякой ще ми помогне ли Rolling Eyes

# 664
  • Мнения: 1 046
Ами ще ти я добави, този който е правил темата. Дай малко повече инфо за теб и се надявам да се "виждаме" често с теб. Добре дошла  Hug

# 665
  • Мнения: 378
Добре дошла на KLUM!

Добро утро на всички с новата седмица. Пожелавам ви хубави изживявания и прекрасно настроение.

Аз си завърших хомеопатичният курс, дори успях да си взема и пропусната лекция по спешна медицина - много съм доволна. Simple Smile

Този месец ми е много празничен - хората и от моето и от мъжовото семейство са рожденници - много подаръци , мноог чудо  Wink

Аз да сложа списъка и тук за среща софийска:
1.Зорка
2. Танчето
3. Маринката

кой още?
Хайде - почвам да си пия сутрешното кафенце.

целувки

# 666
  • Варна, България
  • Мнения: 728
Добро утро и в първия за мен работен ден!
Много целувки, после повече

# 667
  • Мнения: 439
Добро утро! Heart Eyes

KLUM  welcome
няма как Никол да е в списъка при положение,че се появяваш сега...дай повече инфо и ще ви добавя Grinning
Боги,дано бързо да се настроиш за работа Hug
...и на мен ми е терсене по понеделнишки Tired

хайде до после!

# 668
  • Мнения: 2 494
Ей, супер, мацки, имаме още една година тук, това много ме зарадва  Hug Hug

Добре дошли на Никол и мама!!!!!

Много ви обичам!!!!! Ще пиша повече при първа възможност!!!!!!

# 669
  • Варна, България
  • Мнения: 728


Още май ни държи следпразничната депресия/ преяждане/ препиване/ прелюбване  Wink и никакви ни няма.  newsm78
Аз трудно успявам да си събера мислите - има задачи, чака ни ОДИТ, но нещо хич не ми е работно. Разбираемо!
Разцъквам из нета - без нищо конкретно...
Сутрин едва ставам

За Варненска среща - най-добре по-следваща седмица. Тази ми е доста ангажирана, а и трябва да сме в пълен състав.
Очаквам Страхил да замине в началото на февруари.
Вчера ни спряха тока (бях забравила да го платя) и имахме разни разправийки. Ох, милия той, не знае българската действителност! И сблъсъкът с нея му действа изнервящо.  Crazy

Друго, друго.... Мисля си, че Сами е в периода, в който е влюбен в майка си. Постоянно ми обяснява колко ме обича, целува ме, ама едно такова влажно по бузите, все гледа да се гушка.
При вас как е?

# 670
  • Мнения: 1 046
В този период сме от около два-три месеца, в началото ми действаше супер изнервящо, сега се наслаждавам....

При мен е скука, Драго нещо грипав и аз така, гледаме да опазим децата...С две думи нищо интересно....

# 671
  • Мнения: 439
Да бе уж голяма радост,че ни оставиха темата,а никакви не пишете почти Crossing Arms
Друго, друго.... Мисля си, че Сами е в периода, в който е влюбен в майка си. Постоянно ми обяснява колко ме обича, целува ме, ама едно такова влажно по бузите, все гледа да се гушка.
При вас как е?
къв период,ние сме непрекъснато така Crazy
даже през нощта се събужда и казва:
-Мамо
-Да
-Много те обичам!
обръща се на другата страна и заспива  Heart Eyes
Наде,да оздравявате Hug

# 672
  • Мнения: 2 433
как да пиша... Tired о миналата сряда съм с повредени машини. Всички на куп.
Всеки ден ме лъжат от сервиза...незнам какво да правя вече. Връщам клиенти , те чакат чакат...ама като дойдат 3 пъти...и после отиват на друго място. Щото нали всеки ден ми обещават че частите ще дойдат... Последно днес за петък ми обещаха...ми то това са си 10 дена. Ако и в петък ме излъжат... какво правим??? трябва да лопвам кепенците и да излизам в отпуск...
затова не ми се пиша. Гадно ми е и ми иде да убия някагого..най малко сервизният техник.
Иначе събота и неделя залепихме тапетите и сложихме ламината в спалнята на ранчото Mr. Green Тази събота и неделя почваме кухнята и баната. Ама както са ми потънали гемиите...хич нямам ентусиазъм.
За гушкането - ми същата история сме. Спи при мен. Гушка се, целува ме. Дори на масата сяда в мен а не на стол. Незнам как ще я караме така.... а вчера установи че..." батко е Флюбен в кака" Е, тая дума откъде я научи и кога - незнам! newsm78

# 673
  • Мнения: 212
Ами да се включа - днес е първият ми работен ден след майчинството. Много ми е странно... Все едно никога не съм работила... Хващам се, че не помня елементарни неща, питам тука и ми се смеят колегите... Била съм изпаднала в майчинска деменция, хахахах...
Вкъщи проблеми, имаме някаква техническа повреда по телефонната линия, следователно нямам и нет, нали съм с ADSL. Като го пуснат ще пиша по-обстойно.
Иначе децата са вкъщи до сряда, да се позакрепят, свеки ги гледа. Бррррр...

# 674
  • Варна, България
  • Мнения: 728
И ние сме отдавна с целувките и обясненията, но сега е много, много настоятелно.
Може би защото баща му е тук.  newsm78 Иначе не изпитва ревност. Нямаме сблъсъци.

МИриндичка, честито ново начало!  Hug
Джулка, хайде бързо да ви оправят машинариите! А лятото сме на гости в ранчото!  Laughing
Нади, да опазите децата  Praynig Повече чесън  Wink и червено вино

Общи условия

Активация на акаунт