Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 203
Здравейте, дами! Някоя от вас, която е по-на-ти с фейсбук, може ли да ми каже дали е възможно да приема някого за приятел, но той да не ми вижда постовете и съответно да ме осветлите по въпроса  Mr. Green. Николай има една много настоятелна братовчедка, която изобщо не ми е приятна, която иска да ми е приятел във фейсбук. Аз, обаче, не искам, защото цялото фемили на свеки ще запознато с житието и битието ми. А пък, ако не я приема, ще стане пак световен проблем. Та искам хем вълкът да е сит, хем агнето цяло. После ще пиша, че ми сервираха една неприятна новина току-що.

# 676
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 670
Добър ден и от мен!

Много се радвам, че ни оставиха тук, но нещо не ми се пише тея дни - само надничам
  Embarassed

На 6.01. шефа ни сервира, че нямало работа и евентуално ще преминем на 4часов раб.ден  #Crazy Направо незнаех къде се намирам...   Confused

На патеричка Честит Имен Ден на всички празнуващи тея дни...и мама и Йоана имаха празник, но го пропуснахме тая година...гадно, но се случи...

От 7.01 клиентите ни нападнаха и се надяваме шефа да размисли  Wink Аз планирам рожденният ми ден в неделя пък и понеделник сколегите. Ще се съберем в другият офис, а аз разнасям по градският транспорт едни туршии едно чудо  Joy Няма как в понеделник да пренеса всичко... утре ще е ракията и виното  hahaha

Миринда Честито ти ново начало!   bouquet И аз се чувствах така като почнах при това имах само 10м. прекъсване   ooooh!

Джули дано в петък се оправите с машинарииките...Много неприятно така, а и се губят клиенти по този начин! Дано се оправите!   Praynig Hug

Миме немога да ти помогна, но ако ти отговори някой ще се радвам и аз да разбера дали има начин, че шефа и колежката са ми приятели във фейса и имам леки изцепки...   Laughing

Вие коментирате момченцата, но и Йоана имаше такъв период преди около година, като налиташе да ме целува и по устата "Ама както тати". Също така много ревнуваше от баща си. Отмина де.

Айде, че отчета ме чака!

Обичам ви!   Hug

# 677
  • Мнения: 439
 smile3537 малее Нинко,непростим пропуск...за майка ти не знаех,но как съм пропуснала Йони! smile3555
Да са здрави и с късмет!(с много голямо закъснение) Embarassed

за теб   bouquet

Последна редакция: вт, 11 яну 2011, 16:44 от _Червена роза_

# 678
  • до морето
  • Мнения: 208
Здравейте  Stop

Много се радвам за темата ,още годинка тук самички  Peace Може и да не пиша много ,но редовно ви чета  Mr. Green

mmz за фейса има един начин който зная ,но е малко досаден  Thinking
Преди всяко публикуване на нещо ново под самата публикация има едно катинарче ,там има 4 опции .При персонализиране има опция "Скриване на това от" и избираш хората който искаш да не я виждат, в случая братовчедката  Mr. Green и чак тогава публикуваш .Може и да има още начини ,но аз само тоя зная  Wink дано да ти е от полза .

# 679
  • Варна, България
  • Мнения: 727
Ехо, и днес затишие  newsm78... Ама ще дърпам ушички  Wink

Миме, и аз не съм много наясно с фейса...
Нинче, сори, че забравих ИД на Йоана  Embarassed Да са ти живи и здрави и детенце, и мама!
Дано да ви се размине минаването на 1/2 ден  Praynig Ти какво работиш, че нещо ми се губи - май лаборатория ли беше  newsm78

Да забия още един въпрос:

Как се държат вашите деца като губят в игрите като домино, не се сърди човече, джаги и всякакви други?
При нас от известно време (2-3 месеца) е пълна лудница. Ревове, истерии. Оставям го да побеждава по-често, за да му е интересно и да няма сръдни. Но дори и в малките случаи, когато дори в хода на играта губи или не му върви са големи драми - сълзи, сополи...
Обясняваме му, че играта е за забавление, че всеки иска да спечели, че трябва да бъде спортсмен, че понякога ще губи, друг път ще печели, че е хубаво, че има желание за победа, но е важно да се забавлява, поощряваме го, че дори и да е загубил, се е държал достойно и т.н.
Засега няма резултат.
Имаме разни дебати със Страхил, той иска изобщо да не му пускаме така да се каже "аванта", за да свикне със загубите. Аз съм на мнение, че трябва и да го оставяме да побеждава, за да има интерес и стимул.

# 680
  • Мнения: 5 283
Отговарям - сърди се много и пак иска да играе, за да спечели. Естествено аз и пускам също.

Относно ревността - все още ревнува, не е много ясно  - мен или баща и. Обаче щипе само него  Mr. Green.

# 681
  • Мнения: 439
и аз отговарям Mr. Green
Боги,и Васко е така...изобщо не търпи загуба Rolling Eyesдаже се опитва да шмекерува Confused,за да е той победител...
само на шаха играе честно и доста добре се справя...чак се замислям сериозно да го запиша ...и на айкидо ми се иска...ще видим.
Сами ходи ли още и харесва ли му?

# 682
  • Варна, България
  • Мнения: 727
Относно ревността - все още ревнува, не е много ясно  - мен или баща и. Обаче щипе само него  Mr. Green.
горкия той...  Mr. Green

Дилянче, от месец сме го спряли, че бяха големи студове, а и беше в коледна ваканция. Утре баща му ще го води и ще го гледа  Laughing
Когато започна да ходи бяха 8-9 деца, сега са над 25 Shocked В навалицата трудно се овладяват и се разсейват.
Майка ми влиза понякога да го гледа и казва, че едно и също правят.
Във вторник по принцип тренировката води сенсея (инструктор), но в първата част - разгряването води едно момиче и Сами естествено не я харесва, защото е жена.
Обича да ходи в четвъртък при семпая (помощник-инструктор).

Като цяло - харесва му, но предпочита само в четвъртък, за вторник прави уговорки.

ПП. И Сами шмекерува по малко, но понякога си измисля разни правила  Wink
А как му върви зара, не е истина. На не се сърди човече хвърли 5 поредни шестици  Shocked

Както казва Страхил - зара го бие по главата, също като майка му  Wink (от времената, в които като играехме табла и го разбивах заради късмет със зара).

# 683
  • Мнения: 212
Ох, мойто дете не го влекат такива игри... Евентуално ако играем на Не се сърди човече и тя губи казва, че вече не й се играе и разваля играта, хаха... Иначе и на нея й върви, хвърля шестици на поразия...
Днес бяха на конролен преглед, от утре Нена е на ДГ, Алекс - от понеделник. Сега трябва да мисля за тогава кой да го гледа, че свеки си отива в неделя, а него сигурно ще го държат пак само до обяд първите ден-два...
Ей, да ви кажа, вече не ми е толкова странно, че съм на работа.. Само сутринта едвам отлепих, щото онова дребното в 2 нощес реши, че се е наспало и до 4 си играхме... Накрая аз заспах, той какво еправил - не знам...

# 684
  • Мнения: 1 046
А здравейте и от мен...

По въпроса за мЪгданоСа да се изкажа: Коко е добро дете и не се сърди никога, или поне досега не се е сърдил....А играем доста заедно, казва само "Още една, че да победя аз", но без излишни драми и ревове...Той реве по други поводи, когато не може да открие парче от пъзела или не може да сглоби нещо, тогава е страшно...

Между другото сдобихме се с играта - не будете татко, много е интересна, колкото повече човека са, толкова по-интересно и може и да няма край играта.....Когато сме само двамата с него, много бързо я приключваме.....

# 685
  • Варна, България
  • Мнения: 727
Нади, и аз бях хвърлила око на тази игра! Но му станаха много подаръците. Подарихме му Веселият пират - много е готин, но и на при нея драми, ако се стигне до броене на резултата.

Преди и Сами беше така - приемаше всичко много леко в игрите, явно е период  newsm78
Ама докога?!
Освен това е цар на фасоните - нещо като не му е по вкуса - веднага физиономията и сърдит, ама такова демонстративно. И горд на всичкото отгоре. Каква попара ще му сърбаме... Като му направим забележка - защо му се караме? а ние спокойно му обясняваме. 

Страхил се нерви, че бил много глезен и от бабите, и от мен. Дебати разни

# 686
  • Мнения: 1 046
На мен пък веселия питар нещо не ми допадна, Коко много бързо научи от кои две дупки се задейства механизма и се чудим как да измислим нови правила, че да е интересна и за по-дълго време....

Искаш да кажеш, че и нас тази фаза ни предстои с вдигането на нерви от една загуба  ooooh!

# 687
  • Варна, България
  • Мнения: 727
Нади, при нас са различни дупки  newsm78, пък и като го завъртим - досега не съм хванала логика

Говорих с приятелката ми- нейният син е 4 месеца по-голям от Сами и казва, че при тях този период е минал скоро.
Дано ви се размине!
Като се замисля от друга страна не е толкова лошо - желание за победа, но трябва време да се овладеят и загубите.
Но е много трудно за изтрайване - ритане във въздуха, реване с пълен глас.

# 688
  • Мнения: 2 433
ние пък направо си лъжем!
Играем главно на чер петър.... ама като вземе да тегли обръща картите да гледа.... а като има у него Чер петър - вика - вземи таз и се сърди аконе я вземеш!!!!
А като казвам лъже наистиа имам това в предвид щото 2-3 пъти намирахме черният петър на земята след играта.... просто си го "скатава" детето Mr. Green
Дами... трябва ми една снимка.
Незнам как да обясня, щото идея си нямам какво точно искам.
Трябва да е широкоформатна и да е в переспектива.... като я погледнеш...да имаш усещането че гледаш през прозореца..
изглед към езерото... изглед към заснежените върхове.... но ще е за целогодишно ползване и не бива да е зимна примерно. newsm78

П.П. под широкоформатна имам в предвид ето в такъв вид
http://img.photo-forum.net/site_pics/160/6_1294586466.jpg

# 689
  • Мнения: 439
Джулс,
виж тези тук
http://www.google.bg/images?q=%D0%BF%D0%B5%D0%B9%D0%B7%D0%B0%D0% … art=0&ndsp=20

http://www.google.bg/images?um=1&hl=bg&tbs=isch:1&bt … D0%B7%D0%B0%D0%B6

http://www.google.bg/images?client=opera&rls=bg&q=%D0%B5 … p;ved=0CCIQsAQwAA

може нещо да ти хване окото  Wink Hug

Последна редакция: ср, 12 яну 2011, 19:57 от _Червена роза_

Общи условия

Активация на акаунт