Отговори
# 690
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ПРАЗНУВАЩИ ДНЕС!!!!    bouquet  bouquet  bouquet
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА БЕБОСЛАВА!!! БЪДИ МНОГО ЩАСТЛИВА И ОБИЧАНА ЖЕНА И СЪВСЕМ СКОРО ДА ГУШКАШ НАЙ-ОЧАКВАНИЯ И СКЪП ПОДАРЪК!

ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ НОВИ БЕБЕШОЧЕТА И ТЕХНИТЕ РОДИТЕЛИ! ДА СА ЖИВИ И ЗДРАВИ И МНОГО ПОСЛУШНИ!
smile3525 newsm51 smile3525
Стискам палци на  ToTiTo и чакам хубави новини, няма как да са по различни на този хубав празник. Wink
Всъщност чакам  днес да има бебевалеж, успех  на всички и лека седмица!
Дали днес няма да изпишат Дидка? newsm78

# 691
  • Мнения: 425
Beboslavka  newsm59 Да си жива и здрава, много щастлива и обичана и съвсем скоро да получиш най-прекрасния подарък  Heart Eyes

# 692
  • Мнения: 540
Добро утро  Hug

Честито на всички Именици днес!!   bouquet Да са много здрави!!

Честит Рожден ден, Бебославка  Heart Eyes  bouquet Пожвлавам ти много любов и щастие и едно много леко раждане  Heart Eyes  


Стискам палчета на Тотито!!  Simple Smile

Честити бебчовци на новите мами!!! Изгубих им бройката  Blush Много да ви радват и гордеят мъниците!

Корали и Карпиз да престанат да показват питки, защото сега ще тябва да меся  #Cussing out очите ми останаха в тая болярска пита и в красотите на Каприз   chef  , а никога досега не съм правила нищо от тесто  Blush Мога само да точа юфка, но не вярвам това да се брои  Mr. Green  Когато се наканя и ако резултатът е успешен ще се похваля  Mr. Green

# 693
  • София
  • Мнения: 242
Бебославче, ЧРД! Бъди много здрава, обичана и щастлива!

# 694
  • Мнения: 280
Люси , мерси душа  Hug слабичко си го спретнах и с повече мляко  Wink

Весси , страхотни зюмбюли  Heart Eyes бях ги забравила тези цветя откакто мамини насяха райграс в градината  Mr. Green


Честито на всички именици днес   bouquet  ... мишетата дали празнуват и те имен ден  Joy Joy

# 695
  • гр.София
  • Мнения: 250
Добър ден и от мен Simple Smile

Първо честит рожден ден на Бебослава! Да си жива и здрава,много обичана майка и съпруга и не на последно място леко раждане  Hug  bouquet Hug

Второ честито на всички именници с прекрасни имена.Да са живи и здрави и много късмет в живота Hug  bouquet Hug

И накрая честито на всички нови мами.Тъй като не съм ви чела последните два деня няма да изброявам че все ще пропусна някоя.Затова само искам да ви пожелая бързо възстановяване на всички и много да се радвате на бебчовците си  Hug  bouquet Hug

# 696
  • Мнения: 18
Добро утро и чести празник и от мен! Дано новата седмица донесе и много нови бебчета (все пак след няколко дни е заветния 11.11.).
Тотито, чакаме да се похвалиш!!!  Hug
Корал и Капризче, браво на вас!!! Направо ви гледам като извънземни, аз толкова мразя да готвя и да се занимавам Rolling Eyes Не че като се хвана не правя, но не е с желание, а по принуда малко  Embarassed
БЕБОСЛАВКА, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН и тук!!!    bouquet
bella girl , и на мен ми омръзна с тия подготвителни контракции и болки, всеки път аха да се зарадвам, че почва, и край  Crazy
Хайде, отивам на кафенце!

# 697
  • Мнения: 38
Милите ми момичета, аз докато се събудя и да пусна една почерпка, то вече половината мами ми честитиле!! Мнооого ме израдвахте, благодарско на всички за пожеланията  Hug  Hug   Hug  То по повод моите кръгли 30 годинки  Blush

             

# 698
  • В две мънички очи...
  • Мнения: 1 272
MMMMM Бебославке, няма да ме хване упойката след толкова черпене Simple Smile не че съм тръгнала за някаде Simple Smile
Желая ти едно леко и безпроблемно раждане!

# 699
  • Мнения: 293
 *Beboslava* , пожелавам ти ден , пълен със щастие и година пълна със радост !  bouquet




malka_mravka , виновно свеждам глава и се изчервявам  Blush Няма вече, обещав  Mr. Green Ако ти трябва рецепта свиркай   Heart Eyes

korali , няма нищо страшно и сложно , стига да имаш мерак и време. А и ти се справяш перфектно ! newsm10 Ако искаш наистина хубава питка меси на ръка . Убедена съм , че за Коледа ще зарадваш всички с най-уханната погача   bouquet  Аз много исках да спретна нещо преди да се роди дребосъка , но май няма да успея  Tired Боли ме кръста като стоя права , даже и хляб ми е трудно да омеся при това в хлебопекарната  Close А след едногодишно търсене най-накрая успях да си купя висока тава  (10 см ) и тъкмо се радвах , че няма да ми се налага да увивам разни фолиа около старите.


Kölsches Mädel , нещо ми се губиш днес ? Обади се да не те мисля  wait

# 700
  • Мнения: 2
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН БЕБОСЛАВА!!!
ПОДНАСЯМ ТИ ТЕЗИ ЦВЕТЯ
С ПОЖЕЛАНИЕ ЗА ЗДРАВЕ,
ЩАСТИЕ,КЪСМЕТ И ДА БЪДЕШ
 МНОГО ОБИЧАНА!


Честито на всички родили мами-много здрави бебчета да гледат и бързо да се възстановяват   smile3522
Честит празник на всички и на всички празнуващи   bouquet
П.С. и мен ме зарибихте с тези рецепти, та и аз сега замесих питката та да видим какво ще се получи Wink
Хубав ден !!!

# 701
  • София
  • Мнения: 23
Привет от нашият дамски отбор!!!Много благодаря на всички за пожеланията!!!Ние с Габи най-после сме си в къщи от вчера и се опитваме да свикваме.Та ще ви чета тези дни и ще пиша повече...

На всички родили мами - ЧЕСТИТО!!!ДА СА ВИ ЖИВИ И ЗДРАВИ БЕБОЦИТЕ И МНОООГООО ДА СЛУШКАТ И ДА ВИ РАДВАТ!!!!
smile3525

Бебославка,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!ОТ ВСЕ СЪРЦЕ ТИ ЖЕЛАЯ МНОГО ЗДРАВЕ,ЩАСТИЕ,ЛЮБОВ И НЕЗАБРАВИМИ МИГОВЕ С НАЙ-СПЕЦИАЛНИЯ ПОДАРЪК ЗА 30-ТИЯ РОЖДЕН ДЕН!!!И ЕДНО МНОГО ЛЕКО И БЕЗПРОБЛЕМНО РАЖДАНЕ!!!! newsm51

Много прегръдки и целувки на всички!!!!

# 702
  • В две мънички очи...
  • Мнения: 1 272

Kölsches Mädel , нещо ми се губиш днес ? Обади се да не те мисля  wait


Не само на теб Simple Smile ти се губи Simple Smile

# 703
  • Мнения: 280

Kölsches Mädel , нещо ми се губиш днес ? Обади се да не те мисля  wait



Явно и е дошло в повече , щото гледам в Бука е наложила информационно затъмнение  Joy представям си колко народ и задава любимите въпроси дневно  Wink

# 704
  • Мнения: 293
Явно и е дошло в повече , щото гледам в Бука е наложила информационно затъмнение  Joy представям си колко народ и задава любимите въпроси дневно  Wink

Ааааа , да си ги нямаме такива  Naughty  Мен ми е обещала да раждаме на една дата  Crossing Arms Ако нещо се е запътила към болницата  да казва да тръгвам и аз  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт