Бъдни Вечер 3

  • 43 269
  • 331
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 5 001
Искам да похваля ореховата разядка с чесъм и майонеза на Мастерчето, ометох половината питка с нея  bouquet Hug

Орехово-чесновият пастет е божествен.

   
   Ореховият пастет- уникален! Забравих да отделя малко орехи за плънката на зелевите сърми и сложих 1 супена лъжица от вече готовият пастет.Не се усещаха парченца орехи , но затова пък вкуса беше...The Master bouquet


Mомичета радвам се,че сте останали доволни! Нали сме тук ,за да си помагаме!  Hug Hug Hug Hug


ЧЕСТИТО РОЖДЕСТВО !Да сте здрави,весели и щастливи вие и семействата ви!

# 301
  • Мнения: 50
 Желая весела Коледа на всички; дори и на тази съфорумка, която ме кълне тук и ми пожелава да имам бръчки.
 Само искам да вметна едно: личният живот на учителите, а и на други, не касае никого. Пример: ако учителят е разведен, това не означава, че Вашето дете ще прихване идеята за развод и като порасне, ще се разведе.
 И моля Ви, не се присмивайте на хората и не ги кълнете, а си вижте собствените грешки, защото всяка година чета за лозови сарми, написани с "ъ", което е грешно.
Весела Коледа и бъдете умерени!

# 302
  • Мнения: 1 313
Момичта, много се радвам, че се е получила добре! Hug

Честита Коледа, момичета! Много здраве и благополучие ви желая!


Untitled by Kemi H, on Flickr

# 303
  • Мнения: 1 983
Честита Коледа, момичета! Hug
Желая ви много здраве, щастие и усмивки! Hug
Да ви кажа, с ястието на Зори обрах овациите снощи, а аз толкова се притеснявах дали ще стане. На всички много им хареса, а аз съм твърдо решена, че вече така ще ги правя сърмите и чушките за Бъдни Вечер. Grinning

# 304
  • Мнения: 6 713
Честита Коледа и от мен на всички!!! Здраве, късмет и много щастие!!!  Hug Hug Hug

Еси, Дина, страхотни трапези!  bouquet

# 305
  • Мнения: 6 472
Честита Коледа на всички! От сърце ви желая много усмивки, сбъднати мечти, здраве и щастие!

Моят снимков материал:)









Повече ТУК

# 306
  • София
  • Мнения: 18 679
Пък аз пове4е няма да правя пастета на Мастер4ето Crossing Arms Толкова е вкусен, 4е цялата ми фамилия набива топла питка с пастет и после ми се назландисваха на сърмите и 4ушките Crossing Arms
 Mr. Green

# 307
  • Мнения: 5 001
Пък аз пове4е няма да правя пастета на Мастер4ето Crossing Arms Толкова е вкусен, 4е цялата ми фамилия набива топла питка с пастет и после ми се назландисваха на сърмите и 4ушките Crossing Arms
 Mr. Green

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo smile3532 smile3533 smile3534


Ох.....Така ме разсмя,че сълзи ми потекоха.... Joy Joy Joy

# 308
  • Мнения: 29
лулу!, моля те, напиши рецептата за тази пухкава питка!  Praynig

# 309
  • Дива Индия
  • Мнения: 624
Аз идвам за да благодаря на Мастерчето за рецептата с чесъна и орехите. Уникална вкусотия, която перфектно върви с питката.
Да живей Мастерчето!
Аз моите сарми ги маааалко  ги пресолих, после мааааалко ги загорих... и вчера си ги доядох  Rolling Eyes .

# 310
  • Мнения: 1 252
Честито Рождество и от мен!
Всичко направих от рецептите ви от тази тема и стана супер.
А на Мастерчето пастета е ... божжествен!
Това е нещото , от което не остана за през нощта , за умрелите Grinning

Благодаря ви , момичета  Hug Желая ви Весела Нова година!

# 311
  • Мнения: 1 754
Аз идвам за да благодаря на Мастерчето за рецептата с чесъна и орехите. Уникална вкусотия, която перфектно върви с питката.
Да живей Мастерчето!

Пастетът опитахме още миналата година и наистина е уникален. Вече го правим не само по Коледа. Честито Рождество на всички вас! Относно сармички в гювеч - винаги ги правим така у нас и стават най-вкусни по този начин. Не съм попаднала на ястието на Зори, но не успях всички страници да прочета и дали има разлика се чудя, но като ми остане време ще попрегледам.   

За пухкавата питка и аз бих се радвала да чуя рецептата. А снимките и ястията ви са невероятни! Благодаря. Hug  bouquet

# 312
  • България
  • Мнения: 490
весела КОЛЕДА момичета
пастета съм го пропуснала за което маи трябва да съжалявам Thinkingможе ли да ми дадете линк Hug

# 313
  • Мнения: 1 252
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=415187.0

Eто в рецептите на Мастерчето

# 314
  • Мнения: 5 001
Момичета,радвам се,че пастета ви е харесал.... Hug Hug Hug Hug

Аз ще правя пак за Нова Година(вече не постен)...Имам поръчка от домашните,че им се ядяло пак с питка,та ще има повторение.... Mr. Green

Роса,благодаря,че си дала линкче....Много хора ми писаха на ЛС и написах рецептата...Не очаквах,че толкова много ще се хареса тоя пастет(щото не всички обичат чесън,на май съм се излъгала Mr. Green)

 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт