Какво е thyme?

  • 3 540
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 235


Аз разгледах сайта му, но не ми стана ясно защо е толкова популярен...  newsm78 Изглежда ми симпатяга, наистина Grinning
По коя програма върви предаването му?

# 16
Мика, ми той е популярен основно в Кралството и съседните Скандинавски държави (мисля). Момчето е англичанче прозлизащо от що годе богат род, който му дава основата да се занимава с кулинария. Идва му от вътре на момчето - много хубави рецепти има, при това са и лесни за изпълнение. В момента е популярен, че благодарение на него в Кралството от 01.01 влиза в сила новоприетият закон в училищата и учебните заведения да няма "джънк фууд" (за това ЕВАЛА му). Направи също и много популярно предаване, в което обучаваше завършващи и завършили деца в професията ГОТВАЧ ( това в неговият собствен ресторант) - някои просто не разбираха шанса, който им предоставя, други много добре се възползваха. Има прекрасно семейство - жена и две (за сега) деца Grinning
Програма newsm78 - ми тук се върти по различните ВВС-та

# 17
  • Мнения: 4 244
Аз пък гледам Тим Мелцер по ФОХ
Направо ми се пълни устата с слюнка докато го слушам само как обяснява - това така, това онака.
А и манджите му са страхотни
От него са идеите за тиквената супа например дето я пуснах после в Готварския

# 18
  • Мнения: 382
Ами при нас го дават на RTLII всяка събота сутрин. Да ти кажа, аз не му знам историята, но зяпам предаването от няколко месеца - просто е виртуоз. От този тип готвачи, които не готвят, а правят изкуство Wink... И без излишен стрес

# 19
  • Мнения: 382
Аз пък гледам Тим Мелцер по ФОХ
Направо ми се пълни устата с слюнка докато го слушам само как обяснява - това така, това онака.
А и манджите му са страхотни
От него са идеите за тиквената супа например дето я пуснах после в Готварския

И него го гледам от време на време Simple Smile, ама неговите рецепти са ми малко замотани... аз съм малко скука. Например: тиква ям само със захар и пуканки само със сол. А Тим често пуска разни странни за моя вкус рецепти. Но скоро правих една негова торта с вишни! Аммммммм   chef

# 20
  • Bristol
  • Мнения: 9 366
... в Кралството от 01.01 влиза в сила новоприетият закон в училищата и учебните заведения да няма "джънк фууд" ...
В следствие на това ли махат машините за крисп и шоколад в гимназийте?
Тази седмица в нашия спортен център нямаше крисп на нито една машина!! надявам се да не е заради закона  Confused Синчето хапва веднъж седмично крисп и то там!!!

# 21

В следствие на това ли махат машините за крисп и шоколад в гимназийте?
....
Да и те ще бъдат премахнати (нИ плачи - в на Симона въобще пък не ги и сложиха, защото са в програмата от по-рано), както и машините с газираните безалкохолни

# 22
  • Мнения: 172
Идеята за подправките е готина, аз горе долу ги разучих -къде с опитване, къде с питане Grinning. Иначе и аз при Джейми я видях рецептата с морковите /то май е реклама на Сенсбърис май/ , а също така много харесвам  Nigella Lowsen , w momenta wyrvi Forever sumer with Nigella, записите са старички ама тя е много готина и всичко някакси го олеснява и не се втелява в разни дреболии. Сега отиваме на пазар и отдела за подправки ми е в листа, също от Джейми ми  дойде на ум да пробвам и индийско орехче, ама още не знам за какво Laughing.

# 23
Съвсем случайно един ден докато приготвях пилето за задушаване вместо да го подправя с чубрица ( мъжа ми я обожава и я иска на всичко и то по много) хванах бурканчето с мащерка.... и... се оказа страхотно вкусна грешка.  chef.. обаче втория път аз сложих повечко ( по примера на чубрицата)... но не трябвало понеже ако се прекали имало вкус на пиле с лимон ( аз не пробвах понеже месо не ям Joy)!
 Така че пробвайте!

# 24
  • Мнения: 3 098
Ей,въртим,су4ем и все до яденето я докарваме Mr. Green
ЕЙ ТУКА ИМА МНОГО ХУБАВ ГОТВАРСКИ САЙТ
За желаеЩите да го разглеждат,предварително трябва да се регистрират.А сайта е на Иван Звездев и има рецепти от цял свят Wink

# 25
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Аз пък гледам Тим Мелцер по ФОХ
Направо ми се пълни устата с слюнка докато го слушам само как обяснява - това така, това онака.
А и манджите му са страхотни
От него са идеите за тиквената супа например дето я пуснах после в Готварския

и аz, ии аz... smile3521 smile3521 smile3521....всяка сутрин от 10.45, щот не мога да се доредя до тв_то вечер......

# 26
  • Мнения: 382
( аз не пробвах понеже месо не ям Joy)!

Айди още едно вегииии в наш'та група! Wink

# 27
  • Мнения: 235
Мика, ми той е популярен основно в Кралството и съседните Скандинавски държави (мисля). Момчето е англичанче прозлизащо от що годе богат род, който му дава основата да се занимава с кулинария. Идва му от вътре на момчето - много хубави рецепти има, при това са и лесни за изпълнение. В момента е популярен, че благодарение на него в Кралството от 01.01 влиза в сила новоприетият закон в училищата и учебните заведения да няма "джънк фууд" (за това ЕВАЛА му). Направи също и много популярно предаване, в което обучаваше завършващи и завършили деца в професията ГОТВАЧ ( това в неговият собствен ресторант) - някои просто не разбираха шанса, който им предоставя, други много добре се възползваха. Има прекрасно семейство - жена и две (за сега) деца Grinning
Програма newsm78 - ми тук се върти по различните ВВС-та

Honda,

Мерси за изчерпателното инфо  Simple Smile  bouquet
Явно тук във Франция местната конкуренция е толкова жестока, че няма начин някой чужденец да пробие и да добие известност...
Но Вие всички ми събудихте интереса и сега ще дебна по ВВС-тата да го видя и аз тоз прехвален младеж  Simple Smile   

Общи условия

Активация на акаунт