ПЪРВИ клас - епизод 15

  • 40 351
  • 745
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 2 125
По повод състезанието - ето тук са задачките от последните 4 години.
 http://math-bg.com/?page_id=3237

Благодаря за линка.  Hug
Ще тествам детето в къщи. Не мога да си причинявам водене на такова състезание.

Апропо, добавих линка в първия пост.

 Peace

# 661
  • София
  • Мнения: 13 236
Благодаря!  Hug
Ще видя картата след малко. А той мъжът ми знае квартала, аз там съм като на тъмно  Rolling Eyes
Но както изглежда май ще спим при свеки и после с колата където решим  Wink
Ще чакаме и записването за 125 да видим кога е.

# 662
  • Русе
  • Мнения: 11 928
  Русенските математици да се обадят. Ще сме домакини явно и добър повод да пием кафе и да се запознаем на живо.

# 663
  • Мнения: 14 133
  Русенските математици да се обадят. Ще сме домакини явно и добър повод да пием кафе и да се запознаем на живо.
Първо да видим дали децата ще искат да се яват на състезание.  hahaha
Аз съм на работа. Ще отработваме 31,12,  ooooh!
Ще мислим кого ще организираме да доведе детето.   newsm78

# 664
  • Мнения: 2 474
Добро утро!
Vivi,на същото мнение съм.Много драми ми се събраха.Като знам какъв е бързак Петьо,ще ги начатка задачите за 5 минути и после ще трябва да му удвоявам резултата,че да няма драма. Wink
 Русенските математици да се обадят. Ще сме домакини явно и добър повод да пием кафе и да се запознаем на живо.
Ако може да включите и една камерка за мен.Тежко изживявам голямото разстояние. Crazy

# 665
  • Русе
  • Мнения: 11 928
 deyzi ,изрових си камерата. Беше омотана отзад между кабелите. Сега остава да дойде ред и да я включа  Laughing

# 666
  • Мнения: 14 133
deyzi ,изрових си камерата. Беше омотана отзад между кабелите. Сега остава да дойде ред и да я включа  Laughing
hahaha Остава и да се съберем.  Joy
Ще проуча почвата още довечера у нас.
Разпечатах и задачите от предните години.
Да видим дали ще прояви интерес младежа.
 И той е от бързаците.  ooooh!

# 667
  • Мнения: 4 841
Точно вчера една приятелка ми даде разпечатените задачи от предишните години... В събота и неделя ще го "тествам", да видим дали ще се справи до 100 минути. Мисля, че един резерв от 20 минути е задължителен - ако се "спече" в началото, ако реши да се разсейва нещо... Ще докладвам в понеделник какво е решил семейният съвет  Peace

# 668
  • Русе
  • Мнения: 11 928
И Светослав е от бързите, и не внимаващите.
Обаче , състезанието по БЕЛ добре му се отрази Една седмица преди него започна да пише домашните бавно и старателно. А вчера по собствена инициатива написа всички букви от азбуката ръкописно. По един път разбира се.  Simple Smile

# 669
  • Мнения: 14 133
А вчера по собствена инициатива написа всички букви от азбуката ръкописно. По един път разбира се.  Simple Smile
Стига му толкова на човечето.  hahaha

# 670
  • София
  • Мнения: 13 236
На Саша проблемът също е в бързината  Sunglasses Има фикс идея да е първа  Rolling Eyes
Ще трябва да й наливам в тиквата да не бърза и да си провери после задачите  Rolling Eyes

# 671
  • Мнения: 390
Vache голям бързак е Сашата Wink

Относно отработването на 31.12. на 11.12. ,има го публикувано в Решение №956/16.12.2009г. в ДВ бр.101 от 2009г.

# 672
  • София
  • Мнения: 13 236
Vache голям бързак е Сашата Wink

Относно отработването на 31.12. на 11.12. ,има го публикувано в Решение №956/16.12.2009г. в ДВ бр.101 от 2009г.


Да, аз го открих тази сутрин  Confused
Обърква ми всички планове сега за отпуската д аму се невиди  Wink

# 673
  • Мнения: 150
Здравейте и от нас!Не съм много-много от пишещите,но пък ви изчитам с голям интерес и сте ми винаги в помощ   bouquet
Заинтригува ме коледното математическо състезание-рових до сега в нета,но не разбрах-къде в Бургас?Ако някой знае,ще съм благодарна,защото Мимката е любител математик! ooooh!

# 674
  • София
  • Мнения: 3 538
Е значи не само моето напрасква всичко за минимално време и не проверява, защото не бърка. Само първите две задачи от последния ред му се опъват и идва му кажа какво да напише.
Освен това всичко се прави докато работи телевизора и в едната ръка редува молив и лъжица...
Явно и тях времето им не стига, не само на нас.  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт