Изневярата е факт

  • 26 844
  • 567
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 146
Ще му простя, което не означава че ще продължа връзката де. Това са две различни неща. В най-добрия случай ще останем приятели. Stop

# 46
  • Мнения: 262
Независимо на какъв етап е връзката ни, събирам му багажа и да си тръгва. Съмненията, които ще се насадят трайно в съзнанието ми ще пропилеят връзката ни. Без доверие останалото просто няма смисъл, а в такава ситуация не мисля, че бих могла да му имам доверие занапред.

# 47
  • Мнения: 364
[Ако можеш да ми припомниш...

Объркала съм ви с Адри   Blush
Това имам предвид и по-точно уточнението, че нещо такова би било забавно..

Еднократен секс с някаква мацка не само че бих простила, но даже бих се посмяла от сърце (и преди да гракнете, че само така си говоря по форумите, нека да ви светна, че се случвало и на него, и на мен, като в тези случки и двамата си казахме истината и нямаше никакъв проблем, даже се майтапим понякога, като си спомним).

Все едно аз съм го писала, с тази разлика, че на нас не ни се е случвало, но сме коментирали подобна ситуация и бихме постъпили по същия начин   Peace

# 48
  • Мнения: 265
Бих написала,че никога не бих простила изневяра,но положението,в което се намирам прави отговора ми нелеп.По принцип обаче не бих простила.

# 49
  • Канада
  • Мнения: 264
Бих написала,че никога не бих простила изневяра,но положението,в което се намирам прави отговора ми нелеп.По принцип обаче не бих простила.

ами твоят хубавец не ти ли изневеря постоянно?
с жена си? ooooh!

# 50
  • Мнения: 871
Мисля, че тук много се говори за доверие и че това по принцип е погрешно. Значи да имаш доверие на някой човек значи, че ти му имаш доверие да не би да изневери. А доверието е многопластово и не е свързано само с този факт. Като разбереш, че е изневерил с друга, значи ли че ще загубиш доверие към него, че може да прибере детето от градината, да направи ремонт в къщата, да осигурява финансовата стабилност на семейството, ще те гледа когато си болна, да те подкрепя в професионалните ти проекти, да разчиташ на неговата помощ във всички аспекти от живота ти ?

За мен изневярата е важна на етапа, когато мъжът отсъства физически, финансово и психически от семейството. Когато е аут от там, би трябвало да е и край за теб. Семейството, особено официалният брак, е договор, но не за взаимна вярност. Тя е пожелателна, но в договора няма регламентирани сантименти. Друго нещо ако си вярващ и имаш църковен брак  newsm78

# 51
  • Мнения: 2 434


За мен изневярата е важна на етапа, когато мъжът отсъства физически, финансово и психически от семейството. Когато е аут от там, би трябвало да е и край за теб. Семейството, особено официалният брак, е договор, но не за взаимна вярност. Тя е пожелателна, но в договора няма регламентирани сантименти.
Това ми допада. Звучи разумно и зряло. Peace

# 52
  • Мнения: 265
Deep Blue sea,та те не правят секс от години.. Joy(шегичка)Точно поради тази причина написах,че отговора ми би бил нелеп.

# 53
  • Мнения: 697
Деси, не се увличай в самодоволството си, че си му родила дете, грозно е, моля те Hug
Пък и ти не си им светила, все пак. Той може да ти казва всичко, но това не значи, че ти казва истината. Както лъже и е лъгал жена си, така можеда лъже и теб. Някой ден, може да си на мястото на жена му, няма да ти е много приятно, сигурна съм. Naughty

# 54
  • Мнения: 265
Аз не съм самодоволна,нито пък твърдя,че не правят секс.Просто се пошегувах,че не бих простила изневяра,а го правя всеки ден.

# 55
  • Linz
  • Мнения: 11 609
greendream, добър отговор.
Една физическа изневяра съвсем не означава, че той повече няма да се грижи за семейството си... Или че ще се намери друг, който да го прави по-добре... Или че жената като го напусне, ще се справя по-добре сама с детето (децата).
Гордостта понякога е лош съветник.
Изневярата обикновено се случва без да се планира, но животът на семейството трябва да се планира.

# 56
  • Мнения: 2 199
Труден отговор, ами не знам.
Зависи каква е била изневярата еднократна, дълга...
Може би ще се опитам да остана. Това най-честният хипотетичен отговор който си представям.

# 57
  • Варна
  • Мнения: 955
Нищо не ми липсва- внимание, съпричастност, любов, секс, интерес, чувствам се обичана и единствена. Ако разбера, че не са му издържали ангелите инцидентно, ще продължа с него.
Ако се влюби в друга, ще си тръгна. Ще си тръгна, щом започна да се чувствам неценена, необичана, непожелавана, не най-важната, без значение дали ми е изневерявал.

# 58
  • Мнения: X
Мисля, че тук много се говори за доверие и че това по принцип е погрешно. Значи да имаш доверие на някой човек значи, че ти му имаш доверие да не би да изневери. А доверието е многопластово и не е свързано само с този факт. Като разбереш, че е изневерил с друга, значи ли че ще загубиш доверие към него, че може да прибере детето от градината, да направи ремонт в къщата, да осигурява финансовата стабилност на семейството, ще те гледа когато си болна, да те подкрепя в професионалните ти проекти, да разчиташ на неговата помощ във всички аспекти от живота ти ?
Това,което ти описваш,е отговорност.И няма много общо с доверието към другия...Има много отговорни хора,които изневеряват.
И да ,когато става въпрос за връзка,доверието основно е да не предадеш другия.И между другото ,в брачната клетва се включва и верността.   Peace
Аз например сега вярвам на мъжа си.Но ако ми изневери,цялото ми доверие отива на кино.
Да,той е много отговорен и това по всяка вероятност няма да се промени.
Но аз вече ще дебна всяко негово закъснение,ще подлагам на съмнение  всяка негова дума,т.е. никога няма да мога да повярвам на негови думи.Той може и никога вече да не ме излъже,но АЗ няма да вярвам.
Това е загуба на доверие...а не дали ще мие чиниите и ще взима децата.

# 59
  • Мнения: 458
и "голяма работа"
на него ще му омекне, на нея ще и олекне.
Много важно, че отишъл и се изтърсил някъде. Това си е нормална мъжка черта , важното е за мене да не ми носи болести в къщи.
А да и "къщната" работа да си я върши.. Като има сили и желание, защо да нее..

и не ми скачайте.. това си е мое мнение, обсъдено и съгласувано още преди много години с половинката.

Общи условия

Активация на акаунт