Re: Спите ли съвместно с бебето/детето?

  • 8 770
  • 728
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 2 452
 Големият спеше в кошара, долепена до нашето легло и се отдели в негова самостоятелна стая на 4 г. Малкото също спи в кошара до нашето легло - и двамата обаче често се наместват на спалнята.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 441
Спи в нашето легло, вече и дневния сън.

# 17
  • Мнения: 9 814
Спи в свое легло в нашата стая.

# 18
  • Мнения: 1 740
Спи в неговото си легло в нашата спалня.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 272
Спи в нашето легло още от като беше на 2 месеца.

# 20
  • Мнения: 5 393
Спи в нашата стая от самото начало, но в собствено легло. Напоследък започна да се присламчва на спалнята по някое време през ноща. Иначе като бебе не е спял при нас в леглото, нощното хранене си го махна доста бързо и си спеше в креватчето.

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 4 152
Два месеца спахме двете в една стая: тя в нейното легло, аз на дивана.От началото на третия месец спи сама в нейната стая, на отворени врати: двете спални са една до друга.Сутрешния сън пак в нейното легло, а следобедния както дойде.Понякога дремваме двете на спалнята.

# 22
  • Мнения: 281
Откакто се е родил спинка при мен на спалнята,таткото е на отделно легло Grinning.
По натам ще видим, най-вероятно към годинката ще го преместим в самостоятелна стая.

# 23
  • Мнения: 453
Спи при нас от няколко месечен. Всъщност, откакто престанах да слушам "ще свикне, ще го разлигавиш" и т.н.
Наистина ми стана по- лесно- и кърменето, и контакта, и спокойствието!
Май по- скоро аз съм свикнала да си го гушкам нощем.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Спя съвместно (в едно легло) с двете деца  Grinning
С голямото- от петмесечно, с малкото почти от самото начало.

# 25
  • Мнения: 8 999
Не. Спя със съпруга си в едно легло.

# 26
  • Мнения: 99
Когато е неспокойна я взимаме при нас на спалната.Иначе си спи в нейното креватче.Баткото беше по същия начин.Да си призная обаче -колкото и да си  обичам децата  не мога да се наспя когато някое от тях спи при мен.Малката сега я взимам нощно време- кърмя я и когато заспи хубаво си я връщам  и общо взето не смея да шукна Simple Smile

# 27
  • Мнения: 24
Ние спим заедно, всички. И ни е екстра. Ама като си роди второто - е в най-лошия случай ще купуваме по-голяма спалня  Joy

Не. Спя със съпруга си в едно легло.

Байбиби имате много красиви деца - пу пу

Последна редакция: нд, 13 дек 2009, 12:17 от AnMary

# 28
  • Мнения: 822
Да, спи в нашата стая, в нейното легло.  Peace

Допреди 2-3 месеца всяка нощ след първото събуждане я взимахме при нас, и така до сутринта, но вече не се буди или ако се събуди, заспива веднага и не я взимам. Постепенно си привикна, не сме правили опити да я отделяме насила...

# 29
  • Мнения: 216
аз  спя с малкия на едно легло а тати в др стая
така сме от години.
Като бебе спе6е в ко6арата си но после се преместихме и си спим заедно!
Живот и здраве 6е видим каде 6е слагаме бебетодогодина Hug

Много оби4аме да се гу6каме!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт