Re: Колко време БИХТЕ ИСКАЛИ да кърмите?

  • 9 675
  • 940
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 514
Исках да кърмя поне 1 година. Провалих се още на втория месец  Confused

# 46
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
До годинка - годинка и малко, може би не съм се замисляла Rolling Eyes

# 47
  • Мнения: 1 925
Ами на мен ми се иска до годинака, но за сега с първото е ясно че няма да стане  Sad Дано с второто да се получи.  Peace

# 48
  • Мнения: 730
Не повече от 10 месеца.

# 49
  • Мнения: 244
Бих кърмила до годинка и малко.

# 50
  • до канала
  • Мнения: 518
До 1.6г

# 51
  • София
  • Мнения: 679
Каката я кърмих до 1г.1м., сега се старая да стигна годинката след месец и май приключваме с две девойки определено се преуморявам и кърмата е много намаляла, но гласувах годинка и малко.

# 52
  • Мнения: X
До годинка - годинка и малко...и двата пъти така мислех,но първия ме"отсвириха" на 10 месеца,сега вече май подминахме сроковете..........явно нещата не опират само до моето желание...

# 53
  • Мнения: 439
Все още се кърмим на воля и когато си поискаме, бих продължила и до 2 годинки, а дори и отгоре, но съм го записала за ясла и вероятно от 15/16 месеца нагоре ще го отбия полека-лека!

Много хубава тема   bouquet

# 54
  • гр.Варна
  • Мнения: 217
Бих искала да кърмя поне 10 - 12 месеца!
С каката се провалих още на третия месец. Embarassed Embarassed Embarassed
Надявам се сега, с второто, да успея поне още три месеца! Praynig Praynig Praynig

# 55
az bih iskala godinka i polovina, zatova glasuvah s tazi opcia...no nishto ne se znae,oshte ne sam rodila,shte vidim kogato doide beb4o,kakvo shte stane.... Simple Smile

# 56
  • Мнения: 1 371
Мисля да кърмя до годинка. Но може и повече. Както дойде, но до тогава задължително, после каквото сабя покаже.

# 57
  • Мнения: 2 631
10-12 месеца! Peace

# 58
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
1.2-1.6 Ако иска повече - не мисля че ще с спра

# 59
4-5 месеца.Толкова си бях решила, толкова и кърмих

Общи условия

Активация на акаунт