Re: Колко време БИХТЕ ИСКАЛИ да кърмите?

  • 9 705
  • 940
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 287
Гласувах до 1,6 г. Алекс се отби на година и 4м. Беше голяма борба, не стигаше, но бях благодарна за всеки следващ ден кърмене. Най-много се цени това, което нямаш. (В моя случай молбите са да има достатъчно кърма за второто дете).

# 61
  • Мнения: 6 461
До годинка - годинка и малко


# 62
  • Мнения: 4 668
Първа опция ! Синът ми съм го кърмила 40 дни за протокола ...

# 63
  • на североизток
  • Мнения: 285
До 1.6-2 години. Hug

# 64
  • Мнения: 1 100
Втора опция: 1, 2 месеца, за антитела. (а 4увствата ми клонят към 1вия вариант).

Так или ина4е, не пове4е от 6 месеца Stop

# 65
  • Мнения: 1 559
Последна опция.
Я то почти не останало...

# 66
# 67
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 420
Моят 16 годишен дангалак е кърмен до 10 месеца . Той ( а и аз ) искаше още , но свърши млекоцентралата  Mr. Green

 ooooh! гласувах с 10-12 месеца

Последна редакция: ср, 05 сеп 2007, 14:43 от RosiK

# 68
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 865
Моят 16 годишен дангалак е кърмен до 10 месеца . Той ( а и аз ) искаше още , но свърши млекоцентралата  Mr. Green
Доколко би искала да го кърмиш Simple Smile

# 69
  • Мнения: 728
Живот и здраве надявам се да имам кърма до 6 мес.

# 70
  • Бургас
  • Мнения: 617
До година и половина е моето желание,ноооо като гледам как си гушка цицето още от сега може и повече да откараме.

# 71
Искъх да я кърмя до година и малко но преди два месеца м спря кърмата.

# 72
  • Мнения: 6 029
4-6 месеца ми изгледжа добре.

# 73
  • Pb
  • Мнения: 1 183
не съм си дала, краен срок. бих го кърмила макс. дълго. спирам се на последната опция

# 74
  • На тавана. С Карлсон и Дребосъчетата.
  • Мнения: 434
Гласувах с "До годинка - годинка и малко", пък живот и здраве, с практиката сигурно ще си променя мнението. Wink

Малко off Embarassed: Мис Бу, днес (преди 2-3 часа) гледах, че продават течен шоколад в стъклени чаши (къде ли ги няма), но в съзнанието ми точно тогава "изгряха" именно чашите, които са ти в подписа - не съм се сещала за тях от 100 години, та страшно се облещих, като ги зърнах току-що снимани тук; майка ми имаше едно време такива, но със сини цветя (твоите ми изглеждат тъмни), обаче не знам и не вярвам да има оцелели. Ако е въпрос на живот и смърт, ще я питам все пак. Wink

Общи условия

Активация на акаунт