Защо имате (или искате да имате ) дете?

  • 1 818
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Защото е смисъла на живота ми. За да оставя нещо след себе си.

# 16
  • Мнения: 2 241
Защото не мога да си представя да нямам дете.

# 17
  • Мнения: 2 407
Защото това е най- хубавото нещо.Дъщеря ми като ме погледне и за мен няма нищо по хубаво от това!

# 18
  • Мнения: 5 103
защтото детето осмисля живота Simple Smile има за какво и за кой да живееш:)

# 19
  • Мнения: 5 299
защото така искам Mr. Green

# 20
  • Мнения: 143
Защото има неща в живота които остават незаменими и незабравими.
Искам и аз да ги изпитам, готова съм за тях.  Hug

# 21
  • Мнения: 9 903
абе аз и без дете си живеех смислено....
Малко, ще ме прощавате, не може само детето да ти е смисъл на живота...

# 22
  • Мнения: 1 878
Защото децата за мен са смисъла на живота, но не само на моя, а на живота като такъв. Всичко останало остана на второ място след като веднъж станах Мама

# 23
  • Мнения: 1 722
Детето не е единствения смисъл на живота, някои хора перфектно си живеят и без деца. За мен детето е естественото продължение на една връзка, сплотяването на двама души в едно, то е плод на любовта им. Обичам много баща му /мисля и той мен/ и по тази причина създадохме това малко слънчице  Heart Eyes.

# 24
  • Мнения: 1 866
Аз пък преди да имам дете съм си мислила, че трябва един ден да го направя само, защото така е прието. Не съм изпитвала някакви силни желания за дете. Таткото ме убеди, направих го от любов към него.
Сега наистина детето ми е най-важното нещо в света и ми дава много любов. Но мисля, че човек може да осмисли живота си и с друго освен с дете.

# 25
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Ами това е една незаменима радост

# 26
  • Мнения: 2 673
b?

Чесно казано, не виждам смисъл от тая тема...

днес си четох за дипломната по психология и във връзка с това реших да си направя един "малък експеримент" , да видя как реагирате за едно нещо , дали автора е прав.
Но ако бях го писала с подробности , нямаше да получа достоверни резултати.
Може би по -нататък ще драсна нещо Wink  , ама сега само следя резултатите  Wink . Та така.

# 27
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Детето не е единствения смисъл на живота, някои хора перфектно си живеят и без деца. За мен детето е естественото продължение на една връзка, сплотяването на двама души в едно, то е плод на любовта им. Обичам много баща му /мисля и той мен/ и по тази причина създадохме това малко слънчице  Heart Eyes.

 newsm10 Така мисля и аз!

# 28
  • Мнения: 5 577
b?

Чесно казано, не виждам смисъл от тая тема...

днес си четох за дипломната по психология и във връзка с това реших да си направя един "малък експеримент" , да видя как реагирате за едно нещо , дали автора е прав.
Но ако бях го писала с подробности , нямаше да получа достоверни резултати.
Може би по -нататък ще драсна нещо Wink  , ама сега само следя резултатите  Wink . Та така.

Опитни зайчета, а!?  Close

# 29
  • Мнения: 9 903
днес си четох за дипломната по психология и във връзка с това реших да си направя един "малък експеримент" , да видя как реагирате за едно нещо , дали автора е прав.....
аз се сещам за нещо подобно, което съм чела преди, повечето отговори са "грешни" Simple Smile)

Общи условия

Активация на акаунт