За зацапването 7 дни след овулация

  • 14 832
  • 52
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 53
Здравейте, тъй като от доста време чета че на повечето от вас се е случило, имам няколко въпроса към Вас. Случи ми се днес, изненадах се и в същото време се зарадвах. Кажете ми при Вас какво точно беше, кафеникаво и оскъдно, но колко продължи? Чудя се дали да изтичам до аптеката за тест, какво ще ме посъветвате? От друга страна е възможно просто да ми идва по-рано този месец и всичко да е фалшива тревога. Благодаря предварително

# 1
  • Мнения: 1 775
Рано е за тест, само ще те разочарова отрицателния резултат. Кръвен тест можеш да пуснеш на 10ти-11ти ден след овулация, уринен - 12ти-13ти най-рано Peace Може да е имплантационно зацапване. Може и да е като при мен преди месец - започна да ми зацапва на 7ми ден след положителен ову-тест, БТ така и не се вдигна достатъчно и според мен беше ановулационен цикъл.
Пожелавам ти следващата седмица да видиш 2 чертички Hug

# 2
  • Мнения: 226
Рано е за тест. Изчакай си датата на цикъла и тогава си направи тестче.
Пожелавам ти положителен резултат. Успех!  Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 1 598
На мен ми се е случвало зацапване и без бременност. По-добре не се навивай отсега, за да не се разочароваш после.

PS. В моя случай зацапването се оказа, че е симптом на гинекологичен проблем.

# 4
  • Мнения: 3 922
Миналия месец и при мен се получи същото 6-7 дни след ову-то. Помислих си, че е имплантиране, но само след седмица цикълът ми дойде точно на датата. Така, че и ти не прави грешката да се самонавиваш още от сега. Камо ли пък да правиш тест!

# 5
  • Мнения: 329
И аз имах кафеникаво зацапване точно на 7 ден след като правих секс без предпазни мерки  Laughing
И реших че е станало от веднъж и даже в момента ми закъснява с 7 дена , но причината е киста,
за съжаление , но дано при теб е бременност  Hug

# 6
  • Мнения: 241
Може да е от наближаваш цикъл.

# 7
  • София
  • Мнения: 35 975
...или ниски нива на Прогестерона

# 8
  • София
  • Мнения: 53
Да си призная не очаквах такива негативни отговори, цикълът ми е точен като часовник и до сега не съм имала никакви странични зацапвания, явно съм сбъркала мястото за въпросите си

# 9
  • София
  • Мнения: 10 700
Да си призная не очаквах такива негативни отговори, цикълът ми е точен като часовник и до сега не съм имала никакви странични зацапвания, явно съм сбъркала мястото за въпросите си
хей,защо да са негативни отговорите,това са по принцип вариантите, не знам какво искаш да прочетеш..че е 100% имплантация и после като ти дойде цикъла да се разочароваш.... съжалявам,че се чувстваш огорчена от информацията и споделеното тук от момичетата...но това е реалността, не е нужно някога да си имала проблеми за да има проблем...
При мен имплантанционното зацапване когато имах, не беше кафеникаво, а ярка червена кръв, еднократно при избърсване,но доста  на хартията. Пожелвам ти да се сбъдне онова което искаш и не се цупи    bouquet

# 10
  • София
  • Мнения: 66
Здравей milena_st,
При мен зацапването се получи около датата на предполагаемата МЦ. Предположих, че е начало на цикъл, леко кафеникаво, но доста оскъдно. Продължи около 2 дни и после спра. Тест за бременност направих чак след 10 дневно закъснение, защото не исках отново да се разочаровам. Резултата се вижда в лентичката ми. Успех!

# 11
  • София
  • Мнения: 53
Здравей milena_st,
При мен зацапването се получи около датата на предполагаемата МЦ. Предположих, че е начало на цикъл, леко кафеникаво, но доста оскъдно. Продължи около 2 дни и после спра. Тест за бременност направих чак след 10 дневно закъснение, защото не исках отново да се разочаровам. Резултата се вижда в лентичката ми. Успех!

Много ти благодаря

# 12
  • Мнения: 1 262
Милена, при две от бременностите ми  зацапване имах точно долу-горе на 7ми ден от овулацията.Беше оскъдно , цвета не си го спомням, дали беше розово или кафеникаво, мога да вляза в графиката си да видя.Аз още като го видях си помислих , че този месец е станало, тъй като както казах, имах същото и на една от предните бременности.
Не се самонавивай защото после разочарованието е още по-голямо!Чакай си търпеливо и не бързай с теста!
Успех!

# 13
  • София
  • Мнения: 35 975
И само да вметна, Simple Smile  че ако кръвта изтече веднага от влагалището е червена, ако кръвта се задържа по-дълго време в матката или влагалището,тя придобива тъмнокафяв цвят поради промяна на хемоглобина в хемосидерин.

Причната да се задържи по-дълго  може да е намален тонус на матката или по- малкото кол-во кръв. Освен това, ако е премесена със секрети от ендометриалните, цервикални  или влагалищни жлези - може да е  слуз с примеси от кръв  в различни нюанси

# 14
  • Мнения: 12
  Добър вечер! Надявам се да несам обаркала мястото за моята история.Моля ви за малко савети и мнения. Благодаря Ви Simple Smile Генеколожката ми, ми каза че имам киста,но аз си мисля че това беше фоликул,които се спука .Когато утидох при нея ме болеше,но след няколко дни усетих някакво изтичане и  за това си мисля че вече го няма и не ме боли.Надявам се да е така. Simple Smile
 Цикалат ми е 31 дни, на 1.11.010г. трябваше да ми доиде,не ми доиде Very Happy Very Happy Peace 35 Simple Smile  и тестовете за бременност са все отрицателни,а температурата ми неспада-36.9 ; 37.0 ,  което разбирасе ме радва и обнадеждава. Имам и бяло течение което попринцип не ми се случва често,а само когато сам много болна и то не винаги.Много ме притеснява,от 7-8 дни имам бяло течение и неспира. newsm78 . Въпросат ми е : Колко дни трябва да е повишена БТ и колко време трябва да ми е закасняло за да ми покаже теста за бременност? Какво ще кажете за бялото ми течение???  Тестовете ги правих и 3 дни -  1-я ден правих Sure Check , 2-я ден - някакав Lady tesт . Порачах си Престо - тестове за бременност,доставиха ми ги и вчера сутринта си направих 1-я но и той е отрицателен за жалост Sad . Някои използвал ли ги е? Доволни ли сте? Аз четох за тях че били много верни и много рано показвали наличие на бременност. Много ще Ви бада благодарна ако споделите опитите си с мен.. Има ли значение в колко часа ги правя защото от чакане и притеснение се будя много много рано? Силно се надявам и щастието да узари и нашата каща   Praynig Praynig Hug  Това пожелавам и на всички желаещи да стават родители. Smile Приятен ден
   

Общи условия

Активация на акаунт