Отговори
# 45
  • Мнения: 0

Хм обичали...как се обича такъв ччовек???
По - скоро и двете са били мазохистки. Joy

защо никой не се сети за - интересчийки!
човек осигуряващ добре жена си и поддържащ добре втората.

# 46
  • Мнения: 142
Може, но не пречи да го уморят, да се разделят парите и да си живеят живота  Mr. Green

# 47
  • Мнения: 66

Хм обичали...как се обича такъв ччовек???
По - скоро и двете са били мазохистки. Joy

защо никой не се сети за - интересчийки!
човек осигуряващ добре жена си и поддържащ добре втората.

Защото 17г е бил с една любовница, ако е бил богат би следвало да я замени за по - млада. Joy

# 48
  • Мнения: 0
Може, но не пречи да го уморят, да се разделят парите и да си живеят живота  Mr. Green
не е решение!
някъде да казвам, че има състояние?!?!?  Thinking
но доход месец за месец не е за подценяване! Naughty

# 49
  • Мнения: 0
Защото 17г е бил с една любовница, ако е бил богат би следвало да я замени за по - млада. Joy
17 г. са си много, за по-млада трябват нови инвестиции.

# 50
  • Мнения: 142
Абе ще направим филм накрая  Joy

# 51
  • Мнения: 66
Защото 17г е бил с една любовница, ако е бил богат би следвало да я замени за по - млада. Joy
17 г. са си много, за по-млада трябват нови инвестиции.

Еми ако инвестициите са го притеснявали значи не е бил достатъчно богат.
Ирис04, появи се дакажеш...богат ли беше мъжа или не.

# 52
  • Мнения: 0
Абе ще направим филм накрая  Joy

Ирис04 ли е сценарста?
Трябва да намерим героите, а се сещам за двама.... Twisted Evil
трябва още един.

# 53
  • Мнения: 142
ооо герои да искаш във форума

# 54
  • Мнения: 30
Аз ще си кажа, честно и без да се превземам, както правят 99 % от списващите жени тук - с женен мъж бих тръгнала само и единствено от финансов интерес. От такъв човек не можеш да очакваш нито любов, нито уважение. Човек, който лъже, крие се и мами семейството си - какво може да ми предложи той - най-много същите лъжи и шикалкавения, каквито пробутва на жена си. Ако започна такава връзка, ще извлека максимума ползи от нея, с минимум вложения от мен  Mr. Green

# 55
  • Мнения: 1 192
...Може да предложи различен размер  Joy Joy Joy

# 56
  • Мнения: 0
От такъв човек не можеш да очакваш нито любов, нито уважение. Човек, който лъже, крие се и мами семейството си - какво може да ми предложи той - най-много същите лъжи и шикалкавения,

много си строга! Naughty
това важи и за двата пола  Peace

# 57
  • Мнения: 21 598
   Ще ви разкажа историята, макар че е истинска трагикомедия, което не ми е приятно, понеже едната участваща ми е нещо като сестра, макар и не кръвна. Мъжът е много готин, дори и в моите очи, както вече не го понасям. Умен, хубав и талантлив, много приятен за общуване.       Сега към 50 и няколко годишен. Жена му е негова възраст - женени са вече 30 години. "Любовницата" е с него от 23 годишна. Колеги са, работят заедно през всичкото време, той я напътства в професията, разбират се във всичко, по мое мнение много я обича, за нея няма нужда да казвам. Многократно и е обещавал да се разведе - първо да порасне детето. То имаше някаква астма - израстна я. После да завърши. После не помня какво беше. За капак след десетина годинки  жена му се разболя от много лоша болест - съгласиха се, че не е човешко сега да я тревожи... И прочие, то беха хиляди работи. Междувременно и тя прави опити за някакви други връзки, дори и за месеци - и пак се връщаше при тоя. И така - та 17 години...
  Финансови интереси не знам да са замесени - всичките са адвокати и са добре от тая гледна точка.
  А, да - според очевидци много обича и уважава жена си. Аз не я познавам, но чувам, че е свестна.
  Много лесно могат да се заклеймяват хората и да се дават оценки...  но все пак живота е доста сложен и аз не се наемам...
 

# 58
  • Мнения: 1 192
Ми щом се е връщала към него, значи й е давал нещо повече от другите мъже...А съответно и той е получавал от двете нещо, за да ги запази толкова дълго...Може би някои мъже виждат предимство във варианта да имат една любовница, отколкото много епизодични връзки (като не могат без ич  Laughing )  Rolling Eyes

# 59
  • Мнения: 142
Затова е по-добре въобще да не започваш такава връзка, вместо после да си скубеш косите.

Общи условия

Активация на акаунт