Отговори
# 60
  • Мнения: 30
     А, да - според очевидци много обича и уважава жена си. Аз не я познавам, но чувам, че е свестна.
   

Значи, щом толкоз много я обича и я уважава, е седнал и честно и почтено й е признал за връзката си с другата жена, уведомява я когато излиза на среща с любовницата, и не се крие когато говори по телефона с втората  Mr. Green
Моля ви се , аман от тъпня в тая държава. Ако НАИСТИНА обичаш някого - НЕ ГО ЛЪЖЕШ.

# 61
  • Мнения: 1 192
Ами... позната твърди, че щом те лъже, значи иска да ти спести неприятни преживявания, от където пък следва, че те обича...Сигурно за нея, когато е лъгана, е обичана...,та зависи от гледната точка...

# 62
  • Мнения: 21 730
     А, да - според очевидци много обича и уважава жена си. Аз не я познавам, но чувам, че е свестна.
   

Значи, щом толкоз много я обича и я уважава, е седнал и честно и почтено й е признал за връзката си с другата жена, уведомява я когато излиза на среща с любовницата, и не се крие когато говори по телефона с втората   Mr. Green
Моля ви се , аман от тъпня в тая държава. Ако НАИСТИНА обичаш някого - НЕ ГО ЛЪЖЕШ.

Де да знам, не мисля. Но съм чувала, че много я щади от всякакви неприятности. Иначе, за 17 години, тя разбира се, знае. Добри хора се намират...

А държавата какво общо има? И това, което крещиш с главните букви може да важи за тебе, ама за други -този субект, например, явно -не.


# 63
  • Мнения: 2 510
     А, да - според очевидци много обича и уважава жена си. Аз не я познавам, но чувам, че е свестна.
   
Ако НАИСТИНА обичаш някого - НЕ ГО ЛЪЖЕШ.
Хората най-много лъжат тези които обичат или тези които ги обичат. Никак не е лесно да кажеш на някой "не те обичам вече" или "харесвам друга".

# 64
  • Мнения: 30
Не, просто това е удобно извинение за непочтеността на някои мъже. Има и страхливци, които пък гледат да не останат от два стола на земята. Когато човек си търси извинения за да изкара от черното бяло  Tired

# 65
  • Мнения: 1 192
Айде сега- само мъжете се налага да си търсят извинения и да са непочтени...Пък да не останеш на сухо е характерна женска черта  Peace

# 66
  • Мнения: 0
Не, просто това е удобно извинение за непочтеността на някои мъже. Има и страхливци, които пък гледат да не останат от два стола на земята. Когато човек си търси извинения за да изкара от черното бяло  Tired

И преди ти писах - много си остра и крайна.
Бих приел изказванията ти, само ако се ръководиш от заглавието на темата, но не мисля, че е така.

Съгласен съм с Пумукъл - на всеки се налага да си търси извинения, с или без ....... м/у краката

# 67
  • Мнения: 30
Изразявам собствено мнение, на който не му харесва - да не чете.
Същите неща , които мисля за изневеряващите мъже са в сила и за изневеряващите жени.
И какво значи да не съм крайна - да се лигавя и мазня с цел да се харесам някому или пък на някои хора не им харесва истината поднесена неподсладена?

# 68
  • Мнения: 0
Изразявам собствено мнение, на който не му харесва - да не чете.
Същите неща , които мисля за изневеряващите мъже са в сила и за изневеряващите жени.
И какво значи да не съм крайна - да се лигавя и мазня с цел да се харесам някому или пък на някои хора не им харесва истината поднесена неподсладена?

БАУ!

# 69
  • Мнения: 1 781
   "Любовницата" е с него от 23 годишна. Колеги са, работят заедно през всичкото време, той я напътства в професията, разбират се във всичко, по мое мнение много я обича, за нея няма нужда да казвам. Многократно и е обещавал да се разведе - първо да порасне детето. То имаше някаква астма - израстна я. После да завърши. После не помня какво беше. За капак след десетина годинки  жена му се разболя от много лоша болест - съгласиха се, че не е човешко сега да я тревожи... И прочие, то беха хиляди работи. Междувременно и тя прави опити за някакви други връзки, дори и за месеци - и пак се връщаше при тоя. И така - та 17 години...
   

хм,че интерсна тема! та девойката е с мъжа от 23 годишна възраст и вече 17 години?  Shocked е те,тва е много! явно има някаква любов все пак и от двете стари! тя значи сега е на 40години,така ли?  newsm78 тя се е отдала изцяло на този мъж!

# 70
  • Мнения: 2 510
   "Любовницата" е с него от 23 годишна. Колеги са, работят заедно през всичкото време,    

хм,че интерсна тема! та девойката е с мъжа от 23 годишна възраст и вече 17 години?  Shocked е те,тва е много! явно има някаква любов все пак и от двете стари! тя значи сега е на 40години,така ли?  newsm78 тя се е отдала изцяло на този мъж!
Това е класически вариант.

# 71
  • Мнения: 1 781
   "Любовницата" е с него от 23 годишна. Колеги са, работят заедно през всичкото време,   

хм,че интерсна тема! та девойката е с мъжа от 23 годишна възраст и вече 17 години?  Shocked е те,тва е много! явно има някаква любов все пак и от двете стари! тя значи сега е на 40години,така ли?  newsm78 тя се е отдала изцяло на този мъж!
Това е класически вариант.

какво значи класически вариант? работят заедно,любовници са,ама така 17 години си е много,това е тотално отдаване.класически вариант според мен е - работят заедно,любовници са и така 6-7 месеца,година,но 17 такива уау! има любов според мен!

п.с. Ирис, а деца имат ли? кой от кого? или е такова животоотдаване на тази жена!?

# 72
  • Мнения: 2 510
   "Любовницата" е с него от 23 годишна. Колеги са, работят заедно през всичкото време,   

Това е класически вариант.

какво значи класически вариант? работят заедно,любовници са,ама така 17 години си е много,това е тотално отдаване.класически вариант според мен е - работят заедно,любовници са и така 6-7 месеца,година,но 17 такива уау! има любов според мен!
Не 6-7 месеца, а много години и наистина е класически вариант. Нямаш на представа, колко са трайни такива връзки.

# 73
  • Мнения: 21 730


какво значи класически вариант? работят заедно,любовници са,ама така 17 години си е много,това е тотално отдаване.класически вариант според мен е - работят заедно,любовници са и така 6-7 месеца,година,но 17 такива уау! има любов според мен!

п.с. Ирис, а деца имат ли? кой от кого? или е такова животоотдаване на тази жена!?

  Разбира се, че има любов...  аз това никъде не съм го отричала. Сега, очевидци твърдят, че има и много мило отношение към жена си.  Друг е въпроса, че покрай всичките тия драми жената се разболя лошо, не казвам, че е само от това...
  И 17 години аз също не мога да разбера кога минаха... обаче година по година..., а тя също междувременно прави и опит за друга връзка - няколкомесечна. И пак се върна при тоя...
  Дете има от жена си, да - първите години то му беше предлога да не се развежда. Но аз вече мисля, че просто не иска.
   Какво се чудите толкова - покойният Китов живя сто години с друга жена, и дете има от нея, но не се разведе и той. Това след малко ще го изтрия, защото не искам да обсъждам публични хора.

# 74
  • Мнения: 1 781

   Какво се чудите толкова - покойният Китов живя сто години с друга жена, и дете има от нея, но не се разведе и той. Това след малко ще го изтрия, защото не искам да обсъждам публични хора.

аз лично се учудвам на факта,не че е дълга връзка с женен мъж,а с това,че доколкото разбрах всички даже работят заедно-жена,мъж,любовница и всеки знае! защо тогава съпругата не си тръгне или тръгнала(сега се е разболяла и може да неможе).

п.с.иначе много добре знам какво е да обичаш 2!

Последна редакция: пт, 12 ное 2010, 15:51 от sparkling eyes

Общи условия

Активация на акаунт