Сребърна вода II

  • 98 540
  • 189
  •   2
Отговори
# 60
  • Мнения: 289
Кога едно име става реклама - ако е казано от редовен потребител, няма проблем. Ако не е от редовен потребител - го анатемосваме. Що? Така като гледам, никой никого не насилва да купува. Всеки чете и преценява. Ама Весито от Талодерма (след като си е платила) може да приказва каквото си поиска, когато си поиска(което не влиза в цената на рекламата напр.) Не че имам нещо общо, просто не ми е приятно. Модераторите си знаят работата. Не виждам защо потребителите трябва да се заяждат непрекъснато. ooooh!
Аз благодаря на нинето за информацията. Не правех разлика и сега ще трябва да прочета по-внимателно. Винаги съм купувала Аркол, защото само нея има навсякъде по аптеките, но да си призная, леко сополче на сина ми не го предотвратява. Все едно нищо.

# 61
  • Мнения: 3 161
Записвам се. Държа шишенце със сребърна вода за промивка на леки рани. За хрема съм пробвала, но не много настойчиво и без особен ефект.

# 62
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
Имам уред за приготвяне на сребърна вода в домашни условия от вече почти 2г.
По ред причини не пием сребърна вода, но я ползвам доста за дезинфекция - на почти всичко, включително  и на рани на двамата ми сина. Винаги имам в дамската си чанта шишенце с висока концентрация - 30мг/л за такива случаи, а често и самия уред ми е в чантата.

От време на време ми се възпаляват венците - жабуркам с тази вода и доста бързо се оправям. Друга тема, че това е проблем, който трябва да се реши по друг начин и това жабуркане си е само патерица.

Миналото лято ни подхвърлиха 4 котенца на около 25-30 дни, очевидно с микоза (ветеринаря го потвърди, но не посмя да ги лекува, защото бяха много мънички) - накиснах ги здраво със също високо концентрирана сребърна вода - само 1 път и ги оставих да изсъхнат сами - повече нямат проблеми с гъбички, а вече са на 1г.
Ползвала съм я на себе си при конюктивит, който 4 дни не се подобри изобщо с мазилата и капките от очната лекарка и изчезна за 24ч със сребърна вода (тогава Аркол от аптеката).

Имам друг начин за справяне със всякакъв вид паразити - вируси, бактерии, гъбички, плоски и кръгли червеи - и ползвам основно него.

Имайте предвид, че всякакви екземи са просто кожна проява (симптом) на вътрешни проблеми и това, че със сребърна вода или някакво мазило сте махнали от кожата проблема ни най-малко не означава, че сте го решили. Той може да се прояви след време по друг начин. И обикновено следващата проява е на по-дълбоко и по-жизненоважно ниво и то по съвсем различен начин и човек обикновено не прави връзка между двете.

Трябва да се подхожда много внимателно и разумно при здравословни проблеми и да не се предприема самолечение, защото може да си докара човек по-сериозни проблеми на главата.


Това го пиша от собствения си опит от последните 6г и от знанията, които съм придобила покрай проблемите на малкия ми син с много четене и много разговори с хомеопатичката ни. Фактите са, че малкия започна от бебе на 2м да е болен на всеки 35-40 дни и до възраст 1г1м изпи 7 АБ, със 5-6-7 бронхиални спазъма е до 2г2м, фебрилен гърч на 1г7м, много възпаления на ушите. Обявиха го за астматик ... Тогава (като беше на 1г1м) се обърнах към хомеопатията като лечебен метод и за 1г постепенно нещата се промениха и на 2г2м, след последен бронхиален спазъм изведнъж спря да боледува така често, а като нормалните деца 3-4 пъти годишно.

Сега вече е на 6г и последните му болести са ноември 2009 (свински?) грип за 3 дни излекуван с оня другия начин и хомеопатия, миналото лято нещо за 4 дни (не помня дори какво точно), и сега март – варицела, като на 1март вечерта се оплака че му е лошо и на 6март вечерта вече му бяха паднали всички корички и на практика беше здрав – пак оня метод и хомеопатия заедно.

Не пиша за да предизвикам полемики и заяждания. Няма да отговарям на заяждане и провокации. Ако мога да съм полезна на някого с опита и знанията си – насреща съм.

Последна редакция: ср, 29 юни 2011, 08:47 от TINA.K

# 63
  • Мнения: 101
TINA.K, ще ти бъда много благодарна, ако споделиш за твоя метод за лечение на различни паразити. Имам конкретен козметичен проблем, за който търся решение доста години вече. Замисляла съм се дали не е израз на вътрешно заболяване, каквато е твоята теория. Лекувам сега нещо доста сложно - ще видим дали е от него. Но ми се иска да работя едновременно "и на двата фронта".
Благодаря!

# 64
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
Sunny blossom, метода ми се нарича биорезонансна терапия - избива паразити на принципа на резонанса. Тук в темата за запер има мои постове за апаратурата: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=423752.0   Ето и видео във Vbox7: http://www.vbox7.com/collection:1473361 - първите 2 клипа, макар че в тях става въпрос за други апаратчета, но принципа е този.

# 65
  • Мнения: 101
Sunny blossom, метода ми се нарича биорезонансна терапия - избива паразити на принципа на резонанса. Тук в темата за запер има мои постове за апаратурата: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=423752.0   Ето и видео във Vbox7: http://www.vbox7.com/collection:1473361 - първите 2 клипа, макар че в тях става въпрос за други апаратчета, но принципа е този.

Благодаря, ще го разгледам подробно!

# 66
  • Мнения: 20
Доста четох, но не можах да открия отговор на моя въпрос.Ако сложа в едно шише сребърна монета и го напълня с вода, дали ще има някакъв ефект? Искам да си мия лицето с нея, за д ане ми се появяват пъпки, тъй като кожата ми е доста чувствителна. Знам, че не е като тази, която се продава, но предполагам, че има нещо общо, макар и малко. Ще ви бъда много благодарна, ако споделите мнения.

# 67
  • Мнения: 101
Мисля, че по-скоро ще постигнеш ефекта на частично "обеззаразяване на водата".
Сребърната вода, която се продава, доколкото ми е известно се прави като /най-просто казано/ в обикновена дестилирана вода се "отделят" сребърни йони. Но са много по-наситени от това, което ще получиш с монета. Със сигурност обаче водата, която ще направиш, ще е по-добра от обикновена, от чешмата. По- добре си купи от аптеката и леко обтривай лицето след измиване. Много ефективно при акне е пилинг с гроздови зърна, без семките и ципите. Намазваш и измиваш след 10 минути с чиста вода. Аз преди години, даже си замразявах грозде за зимата заради акне.

# 68
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Кажете ми как се ползва сребърната вода при възпаление на очите.

# 69
  • Мнения: 88
Тъкмо бях решила да си купя апарат за сребърна вода и сега вие с този запер.... Пак съм в чуденка. Дайте някакъв съвет.

# 70
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
Тъкмо бях решила да си купя апарат за сребърна вода и сега вие с този запер.... Пак съм в чуденка. Дайте някакъв съвет.

Кенди, двете са различни неща. Запера не може да ти направи сребърна вода. Както и сребърната вода не може да направи това, което прави запера. 

Ако искаш свържи се с мен на мейла, да ти пратя инфо и за двата уреда, за да можеш да се информираш, пък и ако имаш някакви допълнителни въпроси ще се радвам да ти отговоря и да ти помогна да направиш избора си.

# 71
  • Мнения: 589
Към TINA.K
Позволявам си да задам тук въпрос свързан със Запера, тъй като другата тема е много стара.
В сайтовете, предлагащи Запер не препоръчват употреба при деца под 5 години, а на места четох, че възрастовата граница е 8 години. Понеже доста четеш, кажи ми какво казва доктор Кларк по въпроса! Какви са рисковете при деца?

# 72
  • Мнения: 3 830
Помага ли сребърната вода при вагинални гъбички и как точно се прави номерът? Понякога ми се появяват след пиене на антибиотици и искам да знам дали мога да си помагам със сребърна вода.  newsm78

Как мога да се сдобия с такъв апарат за сребърна вода?
Какво е Запер?

# 73
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
Към TINA.K
Позволявам си да задам тук въпрос свързан със Запера, тъй като другата тема е много стара.
В сайтовете, предлагащи Запер не препоръчват употреба при деца под 5 години, а на места четох, че възрастовата граница е 8 години. Понеже доста четеш, кажи ми какво казва доктор Кларк по въпроса! Какви са рисковете при деца?

Откровено казано не съм изчитала книгата на Кларк от кора до кора, особено пък частите с описания как се конструират запер и синхрометър и уроците хич не ме вълнуват. Ползвам я като справочник, когато търся решение на проблем и до сега не съм попадала никъде на изречение за възрастово ограничение, иначе щях да обърна вничание и да го запомня. В книжката на моя запер (преди малко специално я изчетох) не пише нищо за ограничение във възрастта.

Имам една позната - детето и имаше амеба - убихме я с биорезонанса, и след това (около 10 дни по-късно) при някаква настинка с кашлица им дадох единия от моите запери и детето засили тик, който имаше следствие от амебата. Предполагам, че при деца точно с това е свързано ограничението - как тока ще подейства на нервната им система.

На електродите на запера излиза ток - кото сложиш мултицета и ти показва колко волта е тока. На биорезонанса на електродите излиза електромагнитна вълна, тя и прониква през органите и през чревното съдържимо и затова е много по-силно и бързо въздействието и ефекта при ползването му.

Биорезонанса го имам от 2009 септември, когато децата ми бяха на 8г7м и 4г4м, а от мисля март 2010 имам и запери. Налагало се е когато са болни и двамата едновременно да ползвам паралелно и двата уреда - сутринта единия с БРТ, другия със запера, след това разменям. Не съм имала проблеми нито с единия от двамата със запера, въпреки че са били на границата на тези ограничения.

Съжалявам, май не ти бях много полезна по конкретния ти въпрос.

Колкото до другата тема - следя я и се старая доколкото съм компетентна да отговарям на търсещите инфо, така че ако има още някой питания за запер - нека пише там, за да е събрана информацията на едно място.

Даже мисля, че ще е удачно модератор да прехвърли въпроса ти и отговора ми там.

Последна редакция: вт, 11 окт 2011, 17:33 от TINA.K

# 74
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
Помага ли сребърната вода при вагинални гъбички и как точно се прави номерът? Понякога ми се появяват след пиене на антибиотици и искам да знам дали мога да си помагам със сребърна вода.  newsm78

Как мога да се сдобия с такъв апарат за сребърна вода?
Какво е Запер?

Да , сребърната вода помага при вагинални гъбички. Правят се промивки и компреси със сребърна вода.  Така пише в книжката на уредчето за сребърна вода

Нямам личен опит - скоро не съм имала гъбички за щастие.

Общи условия

Активация на акаунт