Жената овен/20 тема

  • 22 741
  • 742
  •   1
Отговори
# 30
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 167

# 31
  • Мнения: 410
тук съм-благодаря за милите пожелания Heart EyesМедузка-добре беше като за 1-ви...почистих си работното място..шефката е готина-пусна ме в 5.30 и в 6ч си бях при Оливия.гледали са се с дядо няма проблеми.утре сме на детски рожден ден и след обед пак в салона до 17ч...добре дошли на двете нови овчици.....давайте имената във фейсбука....

# 32
  • Varna
  • Мнения: 2 594
Dami, izvinqva se za latinicata ama sam na lap topO na sUprUjietU i ne sam u nas.
Na Neri da blagodarq, 4e e dobra zamestni4ka Hug

Gledam, 4e Lucy mai za sega nqma tarla4ki Wink ne sam 4ela prednite temi. neznam dali nqkoq ne e ostanala bosa, zatova vi prashtam ot tiq, shtoto tuka ima takiva Wink

                         

I Bobi zasra mi se sas tiq mijavi 10 maslini. Laughing Ako znaesh kaka ti Delta kakvo lapaaaaa, kakvi vkusotiii, nqma sa setish za mijavite maslini I4 Wink

# 33
  • Мнения: 348
Луси,добре дошла! Hug

Снежинка,ти до сега писала ли си тук!Хем ми се струва,че не ти е сефте,а пък в същото време не се сещам кога.Я кажи ти! Hug

Момичета,утре май ще сме на музей.Може да пусна снимки,ако успеем да отидем.

Днес се записахме на курс по англ.Направо пиркулясах да правя един тест за определяне на нивото Tired.И....утре продължавам ooooh!.Теста е с продължителност 4-5ч.Кво ще кажете,а?Направо да откачиш. Crazy
Честно казано накрая щраках отговорите както ми падне без да се замислям.Направо главата ми пушеше. af

# 34
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 167
Добро утро!

Коки, ще стискам палци.
Ася и на теб да много клиентки и то все приятни....
Та за снощи - хапнах свинско около 400 гр, но маслините са калорични, иначе аз изобщо не гладувам...
Днес ще подим с приятели на пицария - по предварителен план....
Имам и тае-бо...
Слънчицето вече грее.... време за разходка...
Хубав ден!

# 35
  • Мнения: 608


Английска закуска за гладниците  Laughing Аз отивам днес на работното си място- да го огледам и да се запозная с хората, работещи там.
Слънце е, хубав ден ви желая  Hug
Делти, ти къде хайманосваш пак, че не съм разбрала?  Hug

# 36
  • Мнения: 0
Добро утро!

Ели, късмет миличка Hug  bouquet
Кокич, успех с теста Peace Hug

# 37
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 167
Ели, успех, с работата съм сигурна, че ще се справяш, пожелавам ти да те удовлетворява заплащането и шефа да те цени!

# 38
  • Мнения: 1 568
Привет и от мен.
Върнахме се от инжекция, сега закусихме с малкия и ви наглеждам Hug
Ели, сигурно си казвала, но каква е работата , не си спомням, може и да съм чела?  Embarassed
Добре дошли и на всички нови момичета Hug
Когато ми искате оторизация във фейсбук, моля пишете ми кои сте  Hug защото на непознати не давам Hug



# 39
  • Мнения: 1 085
Добро утро!  Grinning

Днес от рано ми е дошла музата за чистене  Joy Луд човек съм аз  Mr. Green Поизчистих каквото можах и след малко отивам на тренировка, после ще се радваме на хубавото време в Борисовата градина.

Ели, успех миличка!
Маргалче, надявам се, че детето е по - добре! Hug
Добре дошли, на новото попълнение  Hug

Пожелавам ви една чудесна и щастлива събота!  Hug

# 40
  • Мнения: 226
На 15ти гледам няма никого.  bowuu

На 15ти Април  Wink

КоКолина, ами не съм, но има като цяло и други с подобен ник - снежи някви цифри или sneji еди-кво-си, може от ник-а да се бъркаш.
Маргало, много сладък аватар, релана снимка ли е?
 Елинор 777, жестока си към предтставител на диета(аз), който обожава тази закуска, особено и с бобчето...  #Puppy dog

Последна редакция: сб, 06 ное 2010, 15:59 от snejinka

# 41
  • Мнения: 608


Никой не е цопнал кафе да позамирише тук  Rolling Eyes
Утре вече почвам редовно работа. За блейката четяща по диагонал (МаргалотоJoy Joy, почвам в детски център, ще помагам на деца да оцветяват гипсови фигурки Grinning Края на лятото поработих същото и страшно ми допадна.
Маргалче бързо да се оправя момчето ти  Hug И вземи роди и едно момиченце, че да има Маргалче 2-да наследи мамината лудост  Hug Grinning

Снежинке, мога да изброя няколко черти на характера си, които не харесвам и бих променила..

  • -липса на търпение (мразя да чакам, даже ненавиждам. Ако нещо става твърде бавно или твърде трудно...не е изключено да се откажа, даже да го желая
  • - изпипване на детайлите. Ако има едно лесно някой да ходи след мен и да довършва и доизпипва детайлите на грандиозните планове, които правя  Mr. Green
  • - бързото ми избухване (а и твърде силното) когато побеснея. Онзи лаф за броене до 10 го знам, ама забравям като се ядосам..

# 42
  • Мнения: 2 132
Мерси за готината ни темичка!!!
Привет на трите нови мацки-овенки!
Коки, успех на теста!
Мира, Калина става все по-голяма чаровница!

# 43
  • Мнения: 1 568

    Утре вече почвам редовно работа. За блейката четяща по диагонал (Маргалото)  Joy Joy, почвам в детски център, ще помагам на деца да оцветяват гипсови фигурки Grinning Края на лятото поработих същото и страшно ми допадна.
    Маргалче бързо да се оправя момчето ти  Hug И вземи роди и едно момиченце, че да има Маргалче 2-да наследи мамината лудост  Hug Grinning

    Снежинке, мога да изброя няколко черти на характера си, които не харесвам и бих променила..


    • -липса на търпение (мразя да чакам, даже ненавиждам. Ако нещо става твърде бавно или твърде трудно...не е изключено да се откажа, даже да го желая
    • - изпипване на детайлите. Ако има едно лесно някой да ходи след мен и да довършва и доизпипва детайлите на грандиозните планове, които правя  Mr. Green
    • - бързото ми избухване (а и твърде силното) когато побеснея. Онзи лаф за броене до 10 го знам, ама забравям като се ядосам..
    [/color]
    На 15ти гледам няма никого.  bowuu

    На 15ти Април  Wink

    КоКолина, ами не съм, но има като цяло и други с подобен ник - снежи някви цифри или sneji еди-кво-си, може от ник-а да се бъркаш.
    Маргало, много сладък аватар, релана снимка ли е?
     Елинор 777, жестока си към предтставител на диета(аз), който обожава тази закуска, особено и с бобчето...  #Puppy dog



    Елиии
    , излавяш ме от раз Joy
    НеАм нерви да чета всеки ред, обаче сега като написа за децата, се сетих че съм го мяркала Joy    ooooh!   hahaha
    За госпожица...ИСКААААМ  Joy обаче няма....по ред причини Hug

    А качествата които си описала  Hug ми те са чисто ОВЕНСКИ и мисля не липсват на никоя от нас Hug


    Снежи, аватара дали е реален...ами да, вътре в мен е това  Joy


    [/list]

    Последна редакция: сб, 06 ное 2010, 17:40 от Маргало

    # 44
    • Мнения: 226
    Оооо, то тук вървял много приятно лафът! Аз тъкмо бях на фризьор, че ще излизааамм  newsm44 Вече много трудно навивам някой да ходим по барове, а за нашата зодия си е препоръчително - да има къде да дивеем, че да изяждаме иначе накого невинен с парцалите  Embarassed Rolling Eyes

    Общи условия

    Активация на акаунт