Педиатрите във Варна 3

  • 414 579
  • 1 942
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 0
Съжалявам за гневното ми въобщение,но и хормоните ми са в повече и всеки ден чета само оплаквания от различни доктори ...и просто се бях отчаяла вече,че няма да намеря нормален педиатър. Така че благодаря ти baby doll,малко или много ме ориентира в обстановката... А райоин не съм писала,защото по принцип съм в Аспарухово ... и не съм чувала за тук за някой добър педиатър ... и така или иначе съм решила да съм в града,без значение в коя точно болница. А последно да попитам- вярно ли е това,че по принцип са премахнали от практиката си домашните посещения и ако детето се разболее и нямаме възможност да го караме до болницата,а се наложи консултация вкъщи,какво правим тогава? Доплащаме и идва или се обръщаме към друг специалист ?

# 76
  • Мнения: 2 922
Петя Simple Smile, принципно знам, че имаш право на едно домашно посещение като се роди бебето, което не се заплаща. Но не знам как стоят нещата с педиатрите в Майчин дом. Аз не исках да идва никой у дома и затова не съм се интересувала.
А иначе за домашни посещения знам, че има лекари, които ги правят, но не знам кои и нямам мнение по въпроса. Може би някой друг може да помогне.

# 77
  • Мнения: 30
здравейте мами аз съм от варна !ще си сменям личната лекарка и сикам да попитам някой знае ли нещо за доктор диана  гюрецова че към нея съм се ориентирала?

# 78
  • Варна
  • Мнения: 1 383
За протокола се отчитам - голямата ми дъщеря е при д-р Харитонова, която разбрах, че вече не приема нови деца. Доволна съм от нея, макар да изписва АБ наред.
Малката - при д-р Хаджиева (Курортна), която също вече отказва да записва. За впечатления от нея ми е рано още да споделям.

# 79
  • Варна
  • Мнения: 622
Петя Simple Smile  не разчитай на тези домашни посещения, освен първото, което ще направи лекаря, който и да избереш /изключвам тези от МД за които нищо не знам/. Избери си някой, който да ти е удобен като транспорт, просто като се разболее детето бързо трябва да се реагира, не може да разчиташ, че доктора докато има хора чакащи пред вратата му ще тръгне на посещение при теб, освен де да знам недай боже нещо наистина страшно. Стандартното е ти да заведеш детето. А ако го извикаш вкъщи си плащаш и предполагам се съобразяваш с това кога той може - има мисля в работното му време отделено такова за домашни посещения
Ние сме при Чанева в МЦ Младост, чувствата ми са смесени, но свикнахме и двете една с друга, коя на какво държи, опозна ме и сега само ме мъчи голямото чакане пред кабинета

# 80
  • Мнения: 727
Препоръчайте от първа градска някой педиатър???

# 81
  • Мнения: 27
Здравейте, предстои ми раждане януари месец и вече се ориентирам да търся педиатър за бъдещия бебок. Опитах се да изчета темата отначало, но това си е доста сложна и непосилна задача. Има толкова много и различни мнения, че направо се обърках и оплетох из всички коментари. Моля ви дайте отзиви за Радостина Ангелова от Окръжна или ми препоръчайте някой в този район. Ще съм благодарна на всички,изказали мнение.

# 82
  • Мнения: 290
Запис и от мен. Ние сме при д-р Тунчева. Не съм доволна. Писала съм в предните теми подробно защо. Но въпреки това не съм намерила нещо по-добро, затова разчитам на частните приеми в детския център на ул. Гурко (доц. Върбанова, д-р Павлова и д-р Христов Peace)

# 83
  • Мнения: 2 746
Здравейте Мами! Ние сме при доктор Катя Димова и въобще не съм доволна, сестрата се държи ужасно грубо, мисля да я сменям и търся алтернатива newsm78. Живея до окръжна болница, ще бъда много благодарна ако ми препоръчате някой лекар.


Подкрепям мнението за сестрата - отвратителна е, много ме дразни, а дъщеря ми като беше по-малка плачеше от нея и консултациите бяха кошмарни. Не знам как я търпи самата д-р Димова, от която принципно съм доволна. Досега винаги ни е изписвала адекватно лечение. За изследвания малко трудно дава направления, но общо взето, добър лекар е.

# 84
  • Мнения: 377
Вместо запис Simple Smile, ЛЛ на децата ми е д-р Радославова от МЦ Младост, доволна съм нямам оплаквания (само да вметна тел. на първа страница е неточен, актуален е 979-585). За спешни случай ползвам услугите на д-р Хариева, като при нея бяхме и на платена консултация до първата година на дъщеря ми.
Здравейте, предстои ми раждане януари месец и вече се ориентирам да търся педиатър за бъдещия бебок. Опитах се да изчета темата отначало, но това си е доста сложна и непосилна задача. Има толкова много и различни мнения, че направо се обърках и оплетох из всички коментари. Моля ви дайте отзиви за Радостина Ангелова от Окръжна или ми препоръчайте някой в този район. Ще съм благодарна на всички,изказали мнение.
Д-р Радостина Ангелова е добър педиатър, сина би беше записан при нея до към 3-та си година. Не бърза с АБ, работи с часове,  има дни за консултация на бебета, когато не приема други пациенти (с изключение на спешни ). Сега не знам как е относно новостите, с късно захранване и т.н. Ако още нещо те интересува питай Simple Smile

# 85
  • Мнения: 4 335
VG,ударили сте "бингото" с Хаджиева WinkНе разбрах само защо не приема нови пациенти,то остана ли някой при нея изобщо Crazy

# 86
  • Мнения: 0
Добре milica_g Simple Smile Понеже съм много изпълнителна...днес се поразходих из Аспарухово и открих 4 педиатъра ... затова сега да поискам мнение,ако някой е ползвал услугите им. Казват се: Мариета Цветанова Драганова, Димитрина Пеева Делева, Стефана Петкова Петкова и Д-р Петър Петров. Благодаря предварително на всички Simple Smile  Hug Blush

# 87
  • Варна
  • Мнения: 2 576
Добре milica_g Simple Smile Понеже съм много изпълнителна...днес се поразходих из Аспарухово и открих 4 педиатъра ... затова сега да поискам мнение,ако някой е ползвал услугите им. Казват се: Мариета Цветанова Драганова, Димитрина Пеева Делева, Стефана Петкова Петкова и Д-р Петър Петров. Благодаря предварително на всички Simple Smile  Hug Blush
За тези нищо не мога да кажа, но има и още педиатри Wink - д-р.Мария Василева, д-р Братоева, д-р Лазаров (никак не съм доволна от него) и други.
Цялото семейство сме при д-р Мария Василева, на нас много е помагала, но има и недоволни от нея.Доста се чака. Когато д-рката не е на смяна или прецени праща децата при д-р Петкова(главния педиатър на ДКЦ-то в А-во).  Ползвам услугите на частни лекари, ако преценя че има нужда  Peace.

# 88
  • Мнения: 0
Амии добре Simple Smile И аз съм се ориентирала към частник ... но ме посъветваха да си имам някой и от квартала,който да ми е "под ръка"... Недоволни винаги ще има .. няма как! Ще видим и след толкова умуване и аз какво ще измисля .. ! Wink Shocked

# 89
  • Мнения: 2 562
Петя Simple Smile,бебка е при д-р Димова в Майчин дом по здравна каса!Приема ни винаги когато се наложи,а консултациите ни ги прави отделно от другите деца. Не сме я карали,тя сама ни предложи бебка да не я смесваме с по-големичките!Засега съм доволна!Иначе  детето на моя приятелка е при д-р Папазова в Окръжна и е много доволна...Аз самата водих бебка на втора консултация при нея и жената ми помогна,евала...Но ти наистина си избери педиатър който да ти е наблизо!

Последна редакция: чт, 09 дек 2010, 10:51 от bubka:)

Общи условия

Активация на акаунт