За прекаленото окосмяване при някои жени! Тема 2

  • 69 446
  • 390
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 370
Аз използвам крема на Виит. Също съм ползвала и крема на Виши. По скъп е, но не забелязах особено голяма разлика и затова си ползвам Виит.

# 61
  • Мнения: 1
Здравейте момичета..та моят проблем е следният имах бакенбарди или по скоро коса която се зализваше точно по бузите и стоеше супер грозно и аз реших да действам с ножицата Grinning ама сега се чудя не направих ли грешка и как да действам от тук нататък  Wink

# 62
  • Мнения: 4 370
За лице - конец!

# 63
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 297
и аз тук, връщам се да чета за някой с подобни проблеми - хормони в норма, косми бол

# 64
  • Мнения: 3 054
smarfietka_ , отдавна не съм правила изследвания, преди имах съвсем малки отклонения, после нямах, но окосмяване и омазняване си останаха (не е особено видно, но аз си се знам от преди и правя разлика). Стана преди години след низ от стресове при мен. Сега мисля да потърся хомеопат, но още се колебая към кой точно да се обърна.

# 65
  • Мнения: 34
Задължително си направи изследвания, не отлагай това, не знам какво може да ти помогне един хомеопат при такива проблеми - лекар и козметик Simple Smile

# 66
  • Мнения: 3 054
Бъгс Лили , срещали сме се с теб в една друга тема, където ти защитаваше конвенсионалната медицина. Мисля, че точно тя не може да ми помогне - хормони за нещо такова няма да гълтам, 100%. Трябва да е нещо много на зор работата, за да стане това. А хомеопатията съм сигутна, че може да ми помогне, както и др. алтернативни методи - натуропатията например. Просто имам ЖИВИ доказателства за това. Колебанията ми са свързани с конкретния специалист (между няколко се колебая), а така или иначе досега все др. неща за решаване съм имала и изчаквам най-удобния момент за решаване на този проблем. Независимо колко време ще отнеме - може и повече - разрешаването му, ще информирам останалите потребители с този проблем тук. Но тези дни се убедих, че организмът е способен да се бори без алопатични лекарства - изкарах вирус като за първи път не посегнах към нито едно лекарство (капки, за гърло, други противопростудни илачи от аптеката) - просто кърмя, а и сме далеч от аптеки, та няколкото пъти, в които ми беше доста зле от силната хрема (а оттам - и главо- и гърло- бол) нямаше какво да взема под ръка, но и усещах, че сама оздравявам, макар и бавно (за 2 седмици, а не за 5-6 дни, както досега съм оздравявала с лекарства - капки и таблетки за гърло). Та така с конвенционалната медицина, не е добре да я търсим за щяло и нещяло, а само в краен случай. Още повече да си играем с хормоните - това е опасно и изключително вредно, ако не е крайно наложително. Иначе ти благодаря за съвета.

# 67
  • Мнения: 65
  На мен космите по краката започнаха да оредяват и то много, без нищо да съм правила. Това да не е признак на някакво заболяване?

# 68
  • Мнения: 6
Здравейте мили дами,
И мен като всички ме дерзаят тези проблеми с нежеланите косми, проблемът при мен е не толкова в окосмяването а в честотата. Пробвала съм бръснач (които само влошава нещата), после епилатор , в последствие и кола маска (различни видове). Окосмяването ми се разшири незнайно защо до ненормални граници. Някои го отдават на възраста (понеже не е генетично) а аз нямам и 30. От 1-2 години проблемът дойде от там че 1-2 дни след обезкосмяване, има ужасен сърбеж по кожата (а аз алергии нямам) причинен от израстването на нови косъмчета. А количеството на подкожни се увеличи. Имам и лошия навик да ги изкарвам с игла  #2gunfireно вече и това не помага понеже ги виждам  но са толкова под кожата че ако ги изкарам ще си направя рани. Моля дайте какъв съвет понеже лятото идва а на мен ми омъзна да ходя с изцяло  покрити крака (понеже са целите на точки) и подмишници.

# 69
  • Мнения: 0
Здравейте,
И аз искам да споделя моят опит с борбата с космите. Чувствам се длъжна след като разбрах от форума за крема на Bioxet. Честно казано при мен това е първото нещо, което върши работа наистина. Използвам го и за лице (там доста по-слабо действа) и  за триъгълник и мишници- виж там аз имах ефект от първото мазане. Не съм сигурна дали е подходящ за всеки този крем, но аз съм доволна!
Успех  Wink

# 70
  • София
  • Мнения: 618
Дъщеря ми е с засилено окосмяване по лицето /бакембарди, брадичка и мустачки/. Мустачките си почиства, а за бакембарди и брадичка ходи на фотоепилация, но ефект нулев. Незнам да ли ще има ефект при лазерна епилация. Ако може да споделите отзиви и да препоръчате студио /може и на лични/ за София.

# 71
  • Мнения: 88
За съжаление и лазерната епилация не помага.

# 72
  • София
  • Мнения: 2 378
Запис.
Момичета някой пил ли е Хлое?
"Лечение с ХЛОЕ се прилага при жени в детеродна възраст, които страдат от леки форми на хирзутизъм (прекомерно окосмяване на тялото), изявени предимно по лицето. Видими резултати се достигат след няколко месечно лечение.Освен описаният антиандрогенен ефект (ефект, потискащ влиянието на мъжките полови хормони), ципротерон ацетат притежава и значителен гестагенен ефект (т. е. ефект на женски полови хормони)."http://apteka.framar.bg/30002242/%D1%85%D0%BB%D0%BE%D0%B5-%D1%82 … %D0%B1%D0%BB-3-28
Ако някой е пил, моля да сподели има ли резултат и т.н.
В коментарите четох, че и гърдите се увеличават, но после като спреш да го пиеш пак си ставали такива, каквито са били...

# 73
  • София
  • Мнения: 2 378
П.С. Къде ходите на лазерна?
Аз искам по принцип да започна, но май трябва да изчакам до есента, сега нали лято иде ...

# 74
  • Мнения: 4 370
Аз съм пила Хлое, но поради други причини. Не знаех че намалява окосмяването. А и не го пих много дълго за да забележа някакви промени.

Общи условия

Активация на акаунт