АВГУСТинчета 2006-тема 5

  • 60 884
  • 744
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 4 970
Oх, МИленче- опасна е Марти- спор няма. Дария и тя иска да направим зоопарк вкъщи, но аз не се давам Naughty Обяснявам че нямаме място, възможност за грижи и т.н....- за да е наясно. Обаче тя ми отговаря пък съвсем сериозно да си вземе кон и да го гледаме на поляната пред блока- там място има ooooh! Та- с две думи- продължаваме бистренето на подаръците за предстоящите празници, докато стигнем до консенсус Crazy Има няколко интерактивни животинки и не мисля да взимам още на този етап.
Нашите календари станаха за 2-3  дни - вече са факт.Ама- за какво ли са ми като  ми е все тая коя дата е и какъв ден е ......  Симо днес е на лов, а ние с Даруна  цял  ден   се веселим по женски.Една приятелка дойде с дъщеря й- връстница на  Дария, та- до преди малко   се забавлявахме- кой както намери за добре.Важното е че всички страни са доволни  Sunglasses
Тони, мнгоо правилно си му казала.Дария в радетел за правда и не остава длъжна и се обяснява според това, което съм я учила и определила за правилно, че- например така не се прави, това е лошо и т.н..После уведомява и 4е ще каже на мама  или 4е тате ще дойде да ги гръмне с пушката Crazy( това си е нейна версия).Не трябва да има търпимост в никакъв слу4ай.Насилието под каквато и да е форма не толерирам.

# 91
  • София
  • Мнения: 545
Здравейте, за календарите, който иска да ми изпрати 12-15 снимки и аз като го направя ще ви го изпратя обратно по пощите  Hug
мейла ми е elenapetrowa@ovi.com

# 92
  • Мнения: 112
  не разбра ли най-накрая, че съм момче с дълга коса
  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Elwing много старателно детето бе - сгъвало си пижамата  - БРАВО НА ИВЧО!
А Жоро не го е ритнала госпожата, а лелята. Госпожата е отишла да се преоблича, Жоро е тръгнал да ходи да я търси. Лелята се е опитала да го спре, той обаче си е тръгнал там, където си е решил... и тя го била ритнала. И сега като тръгва към градината казва: "Отивам при ритащата се Туня". А Туня и казва, защото тя му казвала ГОШО Simple Smile)))))))) когато се хранел бавно, а той не обича, и понеже тя се казва Таня, той си я е кръстил Туня Simple Smile)))))))))) един вид  - връща си.
А госпожата го е заляла със супа. И то госпожата, която по принцип го храни. По негов разказ, тя му е казала да си вземе супа, той отказвал, докато тя не го плиснала в корема със супата. И като връщам спомените назад, дойде си веднъж преоблечен, питах защо, той ми отговори че се полял със супа...но нещо беше мааааааалко несловоухотлив тогава - усетих го, та може и тогава да е било
ами дано да казва за напред
С подаръците го закъсваме... никаква идея нямам

# 93
  • Мнения: 1 617
Добро утро.

Тази сутрин Тони вдигна 39 градуса температура и го оставих в къщи. Следобед ще ходим при джипито на преглед и за болничен за мен. Тони път няма как да правя комбинации с бабите.

А за подаръците какво да говоря. ooooh! Вчера направихме една разходка по магазините да го провокираме да каже какво иска. Защото първоначално беше казал влак. Вчера проведохме следния разговор след като взех няколко брошури да разгледаме:
АЗ: "Хайде сега да изберем какъв подарък искаш и да пишем на дядо Коледа."
Т: " Аз вече избрах. Искам голяма косатка."
Аз: "Но тя е много голяма и няма да има място в чувала на дядо Коледа и ще падне от шейната."
Т: " Не, няма да падне. Еленчетата ще дърпат бавно шейната  по снега."
АЗ: Crazy

Ние сме се насочили към лего конструкторите, като оглеждаме за неговите любими герои. Имаме още време да избираме. Ще се разходим и до Джъмбо да разгледаме.
Иначе тези дни правим картички за Коледа. Аз му дадох идеята да направим картичка за голямата леля,която не е в България, а той после поиска да направим и за другите лели, после за бабите и т.н. Mr. Green Така поне ще има с какво да го занимавам докато се гледаме в къщи.

# 94
  • София
  • Мнения: 545
А госпожата го е заляла със супа. И то госпожата, която по принцип го храни. По негов разказ, тя му е казала да си вземе супа, той отказвал, докато тя не го плиснала в корема със супата.

Добре де, мислиш ли, че наистина е станало така. Не мога да повярвам, че някой може да се държи така, да му се скара, да го накаже, ама да го залее със супа  Rolling Eyes На леля ми детето казва, че го слагат да спи по потник, но няма как да е истина. На тази възраст много си измислят  Thinking

Иначе и моите пак нещо са болни, Марти е с лека хрема, Криско е с темп. хрема. Дано да мине по-скоро.

ПОдаръци- Баз светлинна година, Уди, кончето. Това са желанията. Майка ми им купи килимчето, на което се пише с вода и от лунния пластелин. Ние ще вземем на Марти Маккуин и Мак конструктор. За друго ще видим.

# 95
  • София
  • Мнения: 3 614

 На леля ми детето казва, че го слагат да спи по потник, но няма как да е истина. На тази възраст много си измислят  Thinking


Да не би да е искал да каже,че не му дават да си свали потника,щото при нас ги слагат да спят с каквото са под горната блузка(потник,тениска,поло Shocked ) и отгоре пижамата и не им дават да се събличат голи,та се чудя с какво и как да го обличам ,че хем да не му е студено в градината,хем да не му е топло като спи ooooh!

А за подаръци не сме ги питали още.Решили сме на Миши да му вземем "Островът на Горм"-ако го намерим,че е на вълна Гормити и много време прекарва играейки си с тях,но ако ги питам сигурно ще изредят всичко показвано по рекламите на Дисни и Картууна.Добре,че напоследък нещо не гледат особено много телевизия,та може и да измислят нещо,което наистина би ги интересувало,а не само защото го рекламират.Тази седмица ще ги подканя да напишат писмо и ще разбера Simple Smile

Последна редакция: пн, 29 ное 2010, 11:42 от liani

# 96
  • София
  • Мнения: 545
Не, казал е, че му е студено, защото спи само по потник.
А за бисерите, един от днес. Марти си играе с един динозавър и казва "Леле, колко е могъщ!" Laughing

# 97
  • Мнения: 1 617
Тони е с гнойна ангина. Sad Много отпуснат и без сили. Пред кабинета на джипито само се гушеше в мен и дори се оплака,че другите деца вдигали шум. Като се прибрахме хапна малко, но пак лежи в леглото и не му се играе. Не съм свикнала да го виждам такъв. 

# 98
  • София
  • Мнения: 12 562
Тони е с гнойна ангина. Sad Много отпуснат и без сили. Пред кабинета на джипито само се гушеше в мен и дори се оплака,че другите деца вдигали шум. Като се прибрахме хапна малко, но пак лежи в леглото и не му се играе. Не съм свикнала да го виждам такъв. 


Кали, по-добре е да спи милият- Така ще върне малко силички. Давай чай и вода и не се притеснявай. Ще мине  Hug

# 99
  • Мнения: 1 617
Ох, знам че ще мине. Но като е болен и толкова отпуснат ми е много тежко. Целия ден само иска да лежим гушнати. Сега малко се оживи и ми хареса. Ще видим утре как ще бъде.

# 100
  • Мнения: 439
Дани пак иска на дядо Коледа зелена кола, като му казах, че миналата година пак си е искал зелена, той помисли и каза "Ей, имам идея, искам оранжева"
Т: " Не, няма да падне. Еленчетата ще дърпат бавно шейната  по снега."
АЗ: Crazy
Joy
иначе и Дани е фен на динозаври, морски животни, бозайници, акули, та ще видим какво.

# 101
  • София
  • Мнения: 5 795
Кайли, бързо да се оправя Тони!  Praynig Ангините са моят ужас... и пневмониите де  Crazy
Елена, ще избирам снимки и ще ти нахалствам  Blush
При нас пък ги карат да се преобличат като спят, свалят си потниците и си слагат пижами. Лиани, как така поло  Crazy отдолу, не им ли е топло на децата и като не спят  newsm78 Аз обличам тънки блузки на Иво, а един път слезе потен  Rolling Eyes

# 102
  • гр.София
  • Мнения: 4 175
 Милият Тони Hug Бързо да оздравява.
 
 Елвинг,бяха готови за два дни календарите. Но съм сигурна,че на Елена ще са по-хубави.

# 103
  • София
  • Мнения: 3 614
Елфче,казвам поло, защото същото беше и с брат му и то в друга градина и ми се е случвало и с полото да го сложат да си легне и с пижамата отгоре Shocked Иначе и аз го пращам с тениска отдолу,даже и с потник бих го пратила,но все пак не съм убедена дали е чак толкова топло,а отгоре е с тънка блуза с дълъг ръкав или горнище на анцуг. Но ме притеснява,че като легне е почти толкова облечен,колкото и като не са в леглото,даже и повече,че са завити.
Kaili,бързо да се оправя Тони Praynig

# 104
  • Мнения: 554
Здравейте!
И аз тази седмица си гледам детето. Толга кашля много, но няма Т и иначе е весел. Сега пие сиропи правим инхалации и така.
Новото при него е, че има късогледство и ще носи очила. Събота и неделя го водим на плуване. А през седмицата е ангажиран с всичко, което се предлага в ДГ.  Mr. Green Иска Дядо Коледа да му донесе всичко, но след дълго обяснения и разговори се спря на Випо и приятели, Омнитрикс и разбира се Уди и Бъз "ама големи и да не са плюшени".  Mr. Green
Kaili бързо оздравяване на Тони.
Поздрави!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт