*!* Всяка сутрин за ръчица водим на градина ЮЛСКИТЕ дечица *!*

  • 18 921
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • Canada
  • Мнения: 231
billie, съчувствам ви.  Hug Ти сега в болнични ли ще бъдеш за шарката или някоя баба ще е с Тедо?

Раян пак кашлюка. Winx, ти прилагаш ли тук описваните съвети за обдишване с физиологичен разтвор? Иска ми се да пробвам, но нямам как да го направя, защото nebulizer се продавал само с рецепта. newsm78

# 46
  • София
  • Мнения: 3 414
Новембър това за което пишеш и инхалатора не са ли две различни неща?Дани?
Били гадно.
Аз ще ги задържа и тази седмица,първо че е хубаво времето второ сутрин няма да ги извеждат и не на последно място ще има деца в комплекса.
До сега подреждах шкафове,обичам да е подредено,ама като бързам и всичко бутам където сваря Twisted Evil
Ще продавам столчета конкорт от 0-18 кг с изофикса са някой ако иска
Да ви кажа днесвлязох в хипо ленд едни камиони в джъмбо са 50лв там 44лв мислех че джъмбо е ефтино.Май обикаляне муе майката.То не че си заслужава разликата,но ако се ходи за нещо друго.
Ками долнища на грейки беше споменала Нануче че имало ефтини при вас,докараха ли?Трябват ми две т.синьо и кафяво.Ако някой види да свирка

# 47
  • Мнения: 329
Иве ,докараха момчешките вариянти в т.синьо и сиво мисля че има,кафяво нямаше и миналата година.Ако искаш ще погледна колко струват и какво е останало.Тези дни ще идвам до вашето джъмбо ,дори мога да ти донеса  грейките  Hug

# 48
  • София
  • Мнения: 3 414
Ок Ками виж,Ева колко е висока да мериш по нея?Сивото трябва да е тъмно че са прасета,може и черно Mr. Green

# 49
  • Мнения: 384
Били,трудно е да но щом е тръгнало скоро ще му видите края и вече няма да имате този проблем!При мен Надина кара по-леко дори караше колело зад блока когато нямаше никой,но Никола...ужас 9 дни имаше темп. и много пъпки,много.Тази първата на бузата колко се стараех да я опазя,но докато спеше и се въртеше я обели,после пак хвана коричка но с дрехата докато събличахме се обели пак и сега си има белег,но здраве да е там ще има брада след време.
Иве,радвам се че сте изкарали добре!О в Джъмбо вече не е по-евтино и понеже Хипото ми е под носа знам цените на продуктите.В Джъмбо Бен тените ги продават с 5лв отгоре,а промоцията им е колкото цените в Хипото примерно.Но в Джъмбо има продукти които ги няма по другите магазини,също от серията Бен тен,а има много имитации по евтини,примерно Снежанка знаеш има я като почнеш такава от 10 кинта та до 50лв.Ренджърите са мнооого по евтини е Джъмбо,с 5лв разлика от Хипо.
Ние бяхме в Зоото,но сама с децата.Никола ядоса баща си,искаше пица той върти с колата до там от където само яде пица,но нямаше неговата и купих подобна.Той обаче разпозна,че не е неговата и отказа.Мъжът ми полудя и си го изкара на мене.Бях взела нарязани моркови и ябълки в кутия и даваха децата,две патици се сбиха за парче морков,бяха смешни.Така се изморихме с децата,че сега спахме и тримата.
Никола ще е с мен до сряда.Тази седмица имам доста неща за вършене,но немога да го пратя така още недовъзтановен.И дори да се закрепи като иде там и изгладува един ден на нищо..затва така му отслабва имунитета според мен от лошото хранене.

# 50
  • Варна
  • Мнения: 204
Добър ден!
Елате да видите у дома какво е  Rolling Eyes
Не съм си канила гости отдавна по простата  причина , че е свинщина.Нямам време за нищо, а вече взе и да не ми пука, което е по-кофти.Какво е моп  newsm78
Били  HugДа оздравява бързо Тедо. При нас най-много пъпки избиха 3-4 ден.И снимка съм си направила,неузнаваеми са. Минава и заминава. Hug
Аз съм с непрекъснато главоболие и се чувствам много преуморена и стара  Confused Имам нужда от почивка. Ако има кой да ми вземе децата имам чувството , че мога да спя 24 часа нон стоп.Вече няколко вечера заспивам преди тях и не ги усещам кога се събличат и си лягат.И лампите си загасят и пижамите си слагат.Направо ме е срам  Blush

# 51
  • Мнения: 329
Иве , Ева е висока 1 метър , взимам й панатлони ,дънки 104 размер, дори мисля сега грейките да са 108,но трябва да ги видя.Като съм на мястото ще ти звънна ,ама утре ,че сега вече е затворил човека  Peace

# 52
  • София
  • Мнения: 3 414
Яна ще правиме консулт на играчките Mr. Green харесваш нещо аз казвам в джъмбо ти в хипото и така.
Ками и аз взимам 104 ще прецениш на място,ще чакам да се обадиш. Hug
А някъде по ефтини ватирани дънки,че ме е срам с едни са моите Embarassed Мъж ми днес в мола"Ники с много вехта блузка" Ами неможе всички да сме с ново,винаги или ние по добре облечени а те по зле или обратното.Направо  Embarassed Embarassed
Влезнах в хюманик за ботуши,хоп харесах и като гледам 300лв  ooooh! нямаааа,айде тези се загубиха двамата тичайки добре че на игра го дадоха и се върнаха че....вече бяхме изтръпнали.Виждам едно страхотно палто и си казвам ще пиша писмо на Дядката,ауууу 900 лв нямааааа.Ама им взех един чифт от дайхман 39лв апреско-боклук с вид Wink

# 53
  • Мнения: 384
Иве,нали ти казвам че сега не става за шопинг по Моловете.Ми прави като мене колкото и да е смешно аз си имам по два к-та за излизане и за децата че и за нас.Тва зимния период,инче за лятото имам доста дрехи но те не са толкова скъпи.Като ти каже в Мола или в магазин че дрехите са захабени,влизаш в някой магазин и купуваш по една блузка.Пазара е голям,могат да се вземат хубави дрехи и на добри цени.Моят проблем с дрехите на Надина си остава и тя отказва да облича новите дето и накупих с такъв кеф.Затова мъжът ми забрани д ай купувам без нея вече.Каза каквото си хареса с него да ходи.Вчера за партито отказа да облича тези дето й ги приготвих и д аходи.Той се нервира отвори й гардероба и каза каквото си дръпнеш обличай и да тръгваме.В началото се уплаших да не си иска оранжевата лятна рокля дето я обича и лятото й е като униформа,на места скъсана и съм зашила апликации.Но явно се усети и избра що год енещо нормално.Тва е шото има и затва са такива капризни и разбира се аз съм виновна за това според мъжът ми,но сиима и фактор характер каквото и да си говорим отказвам да съм виновна за всичко.
Бооти звучиш наистина много уморено!Дано скоро имаш презареждане!  Hug

# 54
  • sf
  • Мнения: 10 143
Ние се завърнахме, доволна съм. Навръщане минахме през Белмекен и ядохме на едно одеяло до язовира  Joy кеф,а децата правиха снежен човек  Mr. Green
http://picasaweb.google.com/donsyy/WE2010#5536851253912583154

Последна редакция: нд, 07 ное 2010, 19:07 от donsita

# 55
  • София
  • Мнения: 17 592
У нас мъжа ми по-често пуска прахосмукачка, а напоследък - явно само той, защото Раян на скоро като ме видя и каза: "Мамооо, не пипай прахосмукачката на тати!" Laughing

rotfImbo  Heart Eyes

# 56
  • София
  • Мнения: 17 592
Били, и жената не е решение за мен в момента. Кая като беше малка и като си бях вкъщи имахме една жена, като аз по 2 часа преди тя да дойде подреждах - да няма мръсни чинии, разхвърляни дрехи, играчки, ... Не можех да й се доверя за тези неща, тя чистеше подовете и праха, банята и тоалетните. Вярно,че като се замисля прозорците ми бяха постоянно чисти, балконът се миеше редовно, но... Не знам, не ми се обвързва сега като имам едни събота и неделя свободни, определени часове да трябва да съм си вкъщи. а от опит разбрах, че трудно се намира човек, когото да оставиш спокойно вкъщи, докато няма никой от семейството.

При нас решението е да идва 3 пъти седмично вечер - от 18 до 21. Не мисля, че бих оставила непознат човек сам в къщата си. И определено не чистя преди нея - това ми се струва ... ами, меко казано странна идея. За какво й плащам тогава?

# 57
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Че какво и е на прахосмукачката...тя не хапе. Моят мъж я мрази, за това пък съм му поверила стирката след мене. Голямо облекчение е като чистим двамата.  Heart Eyes

БИли стискай зъби.

Вилма, скокни до Бургас да презаредиш  Wink

Аууу сняг  Mr. Green Вики, истина ли е това което виждат очите ми????  Shocked Не е ли доста плитко за такъв скок?  Heart Eyes

# 58
  • София
  • Мнения: 3 414
Вики чудни снимки,вие в апартамент ли спите?Колко пари са ап.видях част от стаите ама ти не се сети нито веднъж да снимаш цялата стая.
Дидо как мята Виктор,той може ли да плува?Това аз никога няма да го разреша,направо изтръпнах на снимките хем не е мое дете ooooh!

# 59
  • sf
  • Мнения: 10 143
Ами плитко е,ама ходи го оябсни на Вико.
Иве, плува само с пояс, а като го метне така той потъва и веднага изкача отгоре без да е нагълтал и грам вода, тренинг  Mr. Green
Туй дето е снимано е тройна стая за 60лв. Апартамента е 80лв, не знам какво има вътре.  баните са много мизерни, все пак е две звезди,но от другата седмица щели да почват ремонт.

Общи условия

Активация на акаунт