*!* Всяка сутрин за ръчица водим на градина ЮЛСКИТЕ дечица *!*

  • 18 926
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 766
Честито на всички носещи името Александър   bouquet  bouquet
не знаех че имат толкова именни дни
Иве   newsm20 страхотно изглеждаш   bouquet
Аз пък мразя да пазарувам, то и време не ми остава
Била, Крафур, Кафланд, Т-маркет, Фантастико - всички са ми еднакви Rolling Eyes, В Европа спрях да влизам откакто веднъж от щанда за месо ме лъхна една смрат на развалено  Sick
Затова с мъжа вече сме си изградили технология за пазар в Метро веднъж месечно
Откакто получих и машина за хляб и това си правя вкъщи
Само плодове и зеленчуци купуваме 2 -3 пъти седмично от едно магазинче срещу блока
Не мога да си представя да вземем готова храна за вкъщи ежедневно /ЛМ разбира се/  Hug, но аз съм си такава  Peace Обожавам да готвя и за сега смогвам  с тази задача Wink
Хубава вечер на всички  Hug Hug

# 721
  • Мнения: 1 098
Иве, браво, адски си отслабнала и прическата ми харесва. Воля показа ти Hug
Марти, честити покупки Hug Предстоят ти страхотни моменти.
Аз също плодовете ги взимам от сергия до нас. Малко по- скъпи са отколкото Била, но няма нещо, което да не е хубаво.
Поспах с Дели, той продължава.

# 722
  • USA
  • Мнения: 559
Иве, браво! Страшна мацка си!  Hug Направо ми действаш стимулиращо колко много си постигнала. Прическата също ми харесва.

Ако ще купувате нещо от Щатите, сега е момента. Тази и следващата седмица са най-големите намаления. Този петък е black Firday - изпотрепват се по магазините за намаления, а понеделника е cyber Monday - онлайн намаленията. Аз обикновено не участвам в тази лудница, но намаленията наистина са съществени.

Няма по-хубаво от зеленчуци и плодове от пазара. Ние тук ходим на едно пазарче, ама то е само в неделя. Плодовете и зеленчуците в супермаркетите са като пластмасови, дори и в България.

Марти, и двете поли взимай щом са ти харесали. Simple Smile

Честит имен ден на който празнува!   bouquet

# 723
  • София
  • Мнения: 3 414
 bowuu Благодаря ви.
Велина този понеделник е електронното пазаруване,само за какви стоки?Моя като чу и нали си купуваме части за колата Joy и ме врънка питай та питай?
Снощи гледах предаване за гробището за домашни любимци в ЛА.

# 724
  • USA
  • Мнения: 559
За всичко са намаленията. Simple Smile Ако се интересувате, от сега потърсете онлайн, защото тази година започнаха по-рано намаленията и може вече да има добри оферти.

# 725
  • Мнения: 329
Велина имаш ли възможност да пуснеш линк с някои сайтове за е- пазаруване   Hug Praynig Може с дрешки  Mr. Green
Марти си е взела и двете поли,ама явнос е чуди с коя да е на събитието  Grinning
Ние поспахме с Еви, аз кашлям като луда   ooooh! Тя май е добре  Rolling Eyes
Иве ,изглеждаш чудесно   bouquet

# 726
  • sf
  • Мнения: 10 156
С Вико сме сами и съм го оставила да вилнее, каква кочина е сътворил,не е истина  Joy
аз обаче зяпам сериали, напълно егоситично  Mr. Green купих си Швепс мохито, много ме кефи.

Ками, като ходите на театър Възраждане къде паркирате?
Имаме уговорка с една приятелка да вдоим децата в събота,а не съм ходила в този район от сто години
ей нищо не казахте за среща, ще мине годината  hahaha

# 727
  • Мнения: 329
Аз съм навита за среща  Peace
на платен паркинг я оставям Вики( при Уго , встрани от него има два такива, като единият е малко по евтин )

# 728
  • София
  • Мнения: 3 414
Ками аз пазарувам през ломбард не направо от сайта.
Значи може да му се усмихне "незнам си каква част"Аз мисля една преса да си взема в комплект с едно за предпазване на редкен.
Те и моите вилнеят #2gunfire ужасно е неможем да се чуем с мъжа ми а смен на 1,5м.Сутрин единия като спи а другия като е буден все едно няма деца,съберат ли се мазало бой кавги,вече почнаха да си крещят  ooooh!

# 729
  • USA
  • Мнения: 559
Ками, пускам тези, от които пазарувам най-често. Не знам как са с шипмънта.
www.oldnavy.com, www.gap.com - тези са де факто 1 сайт, 2 таба отгоре вляво ако погледнеш. Т.е. може да поръчваш наведнъж.
www.gymboree.com - Тези са ми може би най-любимите, но са по-скъпи от останалите. (заслужено според мен Simple Smile)
www.oshkoshbgosh.com Тези са като първите, заедно с Carters, пак таб отгоре. Картърс за мен са #1 за бебешки дрехи.
www.childrensplace.com - Сега видях, че вече имат и шипмът до БГ. Simple Smile

Ако нямат шипмънт до БГ, виж в Amazon дали ги има или Ибей за същите марки. Мисля, че те доставят до БГ. Кажи ми ако искаш допълнително за бебешки дрехи, че някой пусна наскоро в американската и мога да ти копирам направо.

Последна редакция: вт, 23 ное 2010, 20:08 от Winx

# 730
  • Мнения: 616
Иве много си добре . Peace
И у нас Сашо обръща къщата с краката нагоре ,но баща му е на работа и мен не ми пука Whistling
Видях те ли какво градушка ни пра ,а после имаше страхотна дъга.

# 731
  • Мнения: 329
Мерси Велина Hug
И тук имаше градушка Хриси  CrazyТова време се побърка.
Аз имам чести контакции,но не са болезнени.Започвам ли да раждам.................???

# 732
  • Мнения: 1 098
Ками, изчакай да видиш дали се засилват и засичай. Дръж ни в течение.
Дели има афтичка в устата и го боли, какво да го правя?

# 733
  • sf
  • Мнения: 10 156
Аз съм се мазала със сребърна вода, не помогна много,ама пробвай, не вярвам да навреди.
И Гранофурина май ставаше за това.

Ками, на мен ми казаха ,че второто се ражда много по-бързо и да имам едно наум.  Hug  Praynig
засичай и си си избирай вече щъркел  Grinning
 

# 734
  • USA
  • Мнения: 559
Ками  Hug. Засичай, може и да раждаш.  Laughing Кажи, искаш ли бебешките сайтове?

Общи условия

Активация на акаунт