Декоративна козметика на Pupa?

  • 4 032
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 271
Аз използвам този руж на Пупа и много ми харесва.Придава свежест на лицето и го прави някак озарено,подмладено и отпочинато Peace.Моят е Pupa LUMINYS руж №08.

# 16
  • София
  • Мнения: 901
Аз използвам този руж на Пупа и много ми харесва.Придава свежест на лицето и го прави някак озарено,подмладено и отпочинато Peace.Моят е Pupa LUMINYS руж №08.


Каква е цената му? newsm78

# 17
  • Софето
  • Мнения: 622
Аз съм ползвала фон дьо тен и бронзираща течна пудра преди има вече 6-7г. и от двете бях много доволна, спец. от бронзиращата беше уникална и до днес не мога да намеря подобно нещо. А цените наистина бяха нормални нещо от сорт на 35-40лв за тези неща.
Преди години, в чужди модни списания съм виждала Наоми Кембъл като рекламно лице на марката.

# 18
  • Мнения: 293
Ползвала съм само една палитра от сенки и червилца, хубави бяха, но не ги използвах докрай заради цветовете. По-скоро забавно, защото бяха във формата на бонбони  Grinning

# 19
  • Мнения: 271
Аз използвам този руж на Пупа


Каква е цената му? newsm78

Аз го купих за около 40лв.

# 20
  • Мнения: 0
Имам фдт на пупа и съм сравнително доволна,срещу съдебна палата има козметичен магазин,там ги продават и те са представителите на марката за БГ.

# 21
  • по света
  • Мнения: 1 587
Ползвам Пупа от много години, и аз като Сhanel си спомням майка като я ползваше.Доволна съм, обикновенно си купувам комбинирани палитри,червилата им са страхотни.

# 22
  • Мнения: 220
Някой има ли по-конкретни впечатления от палитрите им? Например тази дето е като японска кукла...

# 23
  • София
  • Мнения: 1 956
Хм, аз все се каня да си купя нещо на Пупа и все се отплесвам по друга марка. Много често по Караджа, които са клон на Пупа. Или пък По Колистар, които се продават в същите магазини, в които и Пупа. Следващия път като ми дотрябва нещо, ще се натисна към Пупа по-сериозно.

А как са фон дьо тените им? Имате ли по-конкретни впечатления. Кои сте ползвали точно?
И ползвали ли сте и недекоративната им козметика?

# 24
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Имам палитрата им във формата на меченце. В нея има сенки, руж, гланцове, черен молив за очи и пудра.

Доволна съм, сенките не са супер наситени, но се нанасят лесно и са трайни. Черният молив е много добър - мек, лесно нанасяне, средна трайност. Гланцовете ми допдат най-много  Heart Eyes

# 25
  • Мнения: 220
Видях ги мечетата, но нюансите нещо не ми харесаха. Иначе са страшно сладички Simple Smile
Вижте какво ни чака през пролетта, много хубаво изглежда колекцията - стилна и свежарска:
http://de.paperblog.com/preview-pupa-milano-very-vintage-95158/

Общи условия

Активация на акаунт