Кои са /най-вкусните/ любимите пюрета на вашето дете?

  • 5 369
  • 52
  •   1
Отговори
  • Мнения: 166
Моето съкровище най-много харесва Бейбивита и Хип. Всичко, в което има броколи най-вече newsm78 Доста интересен вкус, според мен, но пък знам ли може за бебетата да е съвсем нормално. Та се чудех, кои всъщност са най-харесваните пюрета Rolling Eyes Ако искате споделете и марките и най-любимото меню на вашите бебоци Wink

# 1
  • Мнения: 4 335
Синьт ми ядеше само и единствено на Хип пюрета(пробвала сьм и други,но просто не искаше).В началото най обичаше такива в които има тиква,след това местните.

# 2
  • Видин
  • Мнения: 4 921
И Хип, и Гербер, и Сънвал, и Бейбилов, и Бейбивита - всичко харесва. Само не и Ганчев - веднъж след годинката дадох някаква риба, а детето беше отвратено  Sick Но той по принцип не е капризен...

# 3
  • Мнения: 574
Моята сладурана не ги дели на марки, а на различни видове. Засега май обича всичко, само на тиквата се мръщеше нещо. Когато купувам, гледам съдържанието на етикета и съдържимото в бурканчето дали изглежда добре. После ако нещо й е харесало много, помня и купувам пак следващия път, независимо от марката.

# 4
  • Мнения: 27 524
Данон и Нестле ядеше. Отвратен беше от Овко и от Семпер (месните, плодовите им са супер).

# 5
  • Мнения: 58
Hipp и Gerber. и Plasmon, но техните по принцип не са готова манджа, а заготовки.

# 6
  • Мнения: 68
Хип , Сънвал и тези които аз и ги приготвях(тях най-вече) Simple Smile

# 7
  • Мнения: 3 066
АЗ  ги приготвях и най- любимото беше сладък картоф с пиле и броколи. Давала съм на път и от тези на Хипп и Семпер,харесваше плодовите от манго и боровинки.

# 8
  • Мнения: 322
На Гербер  chef

# 9
  • Мнения: 15 379
Винаги е бил капризен и с претенции Tired.
Харесваше пюрета с тиква и броколи.
Като марки - Хипп и Нестле Алете. Купувах и определени пюрета на Сънвал - пак с тиква, Гербер - кремсупите, Семпер - рибите.
Плодови не отказваше никакви. Купувах всякакви от гореизброените от мен марки.

# 10
  • Мнения: 513
Любими му бяха всички пюрета на ХИП, чиято основна съставка беше тиква или морков. Хапваше и някои видове на Ганчев и Гербер. Бебевита, Овко, Семпер и Нестле отказваше, а останалите нямам спомен да съм купувала.

# 11
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 249
Моето харесваше зеленчуковите и месните на Гербер,Нестле и Ганчев най-вече,после на Бебивита и Хипп,най му бяха странни тези на Сънвал.От рибените най харесваше тези на Бебивита,Ганчев, и малкото на Гербер и Нестле;а плодови пюрета яде всякакви,без предпочитания за марка и вид.Много му допадаха и всички видове пюре на Little Bee.

# 12
  • Мнения: 914
На Сънвал досега не е отказвала нищо,също харесва почти всичко на Хипп,а на Нестле досега е хапвала само плодови и също ги обича.

# 13
  • София
  • Мнения: 599
Порасна с Хипп моята малка дама Simple Smile Бебивита и Гербер съм купувала за разнообразие.

# 14
  • София
  • Мнения: 1 426
Гласувах за Сънвал и Бебивита,предимно тези и давам,като отвреме на време разнообразявам и с други.Не съм давала Ганчев и Овко.Най-много харесва Фин алабаш,Броколи с пащърнак и градински зеленчуци на Сънвал и Ориз и зеленчуци с пилешко на Бебивита.От плодовите,претенции няма Grinning.

Общи условия

Активация на акаунт