С какво занимавате или се занимават децата ви?

  • 1 163
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 491
Ами недей да й показваш всички играчки наведнъж, за да не й омръзват. Скрий част от тях докато ги позабрави, и след това и ги покажи пак. Съoтветно скрий тези, с които вече си е играла. На тази въраст мисля, че много обичат да пълнят разни контейнери. Дай и нещо, например ориз и пластмасови чаши, да пълни и изпразва чашите. Е, трябва да постелиш около нея, разбира се  Simple Smile

# 16
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Обича много да си играе с детските книжки,прелиства ги, обръща ги ,имитира четене.Но това с купичките и чиниите й е любимото.Купихме й детски сервиз,но не иска с него,а с чиниите.Общо взето  аз не мога да се оплача,че не си играе сама.

Деси е същата, но вниманието й се задържа за не повече от 5 минути. Освен книжките обича да отваря кухненските шкафофе и да вади разни неща от тях. От два дни обаче, сама иска да и пускам диска с детдките песни. Много е доволна и даже преди музиката да зазвучи тя започва да "танцува". Танците и се състоят във въртене около себе си Laughing, което и причинява световъртеж, от който пък пада в сакциите на баща си Laughing. Та засега музиката и танците са ни основното занимание.

# 17
  • София
  • Мнения: 771
Дани започна да се занимава сам за повече време от съвсем скоро. Най-любимото му занимание е да отваря шкафовете, да ги изпразни и ако може да влезе в тях. Даже в един от шкафовете влиза целия и се затваря от вътре. После разнася нещата, които е изнесъл, из цялата стая. В началото никак не ми беше весело, но взех че поизпразних шкафовете от неща, които могат да се счупят и го оставих да беснее.
Много обича да си разглежда книжките, с другите играчки се занимава също, но не му задържат интереса за дълго.

Голяма игра падна и с едни жълъдчета и кестени, които беше събрал. Доста дни си игра с тях, пълнеше всевъзможни кутии и шкафове. А последният хит е едно чукче с хаванче (май така се казваше). Постоянно слага в него капачки или други дребни неща и после ги чука със страшна сила.

Общи условия

Активация на акаунт