Сменяте ли парфюма според сезона?

  • 3 409
  • 76
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 353
Сега съм обсебена Blush от Very Irresistible на Givenchy-тежичък е,но страшно ми кефи.Иначе обичам и през зимата да се пръскам с цветни аромати,напр. да миришеш на люляк зимата е интригуващо,нали?

# 16
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Купувам си парфюми 2 пъти в годината:октомври месец-по-тежък(сега съм на Very Irrestible)  и март,април-по-лекичък ,например 212 sexy на Херера,така че на въпроса ти   ДА. Wink

# 17
  • София
  • Мнения: 10 309
Не харесвам тежки парфюми... по скоро лятото от време на време минавам на някоя цветна Ескада  Mr. Green
Днес си купих "Aquawoman" na Rochas.... е как да го наречеш зимен  Mr. Green ама си ми харесва  Embarassed

# 18
  • Мнения: 6 155
Сменям ги, не само лято-зима, но и за по официални поводи... Но по принцип не съм фен на много тежките парфюми Thinking

# 19
  • Мнения: 8 462
Не сменям според сезона,а според настроението.Не ползвам тежки парфюми,просто са коренно различни ароматите,които харесвам и ги сменям според повода и настроението си.

# 20
  • София
  • Мнения: 3 328
Разкошен аромат Simple Smile Като привърша Truth-то, което ползвам в момента, ще си взема него.

# 21
  • Мнения: 5 317
И аз ги сменям според настроението,но определено не си падам по сладникавите.

# 22
  • Мнения: 6 904
Ами не, нямам тежки парфюми, така че си карам само на леки.

# 23
  • София
  • Мнения: 5 289
Да определено ги сменям-зимата предпочитам някой по силничък аромат,но в никакъв случай супер тежък.А лятото естествено нещо по ненатрапчиво и лекичко.Аз по принцип не съм фен на сладникавите,цитрусовите и тежките парфюми.В момента ползвам на Ралф Лорън един с много странно име Гламериус ли беше или нещо такова,е това е един от най-невероятните парфюми силно ви го препоръчвам.,за някоя по официална вечер отвреме на време слагам черната Органза на Живанши,а за всеки ден се пръскам с Би Юнайтед на Бенетон.

# 24
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Не се съобразявам със сезона. Имам си 3 любими парфюма и си ги "въртя" Laughing.
Не обичам тежки и сладникави парфюми Thinking

# 25
  • Мнения: 579
Определено няма значение сезона,а това къде и с кого отивам.

Зависи от настроеноието също. Grinning

# 26
  • Мнения: 206
Имам един тежък парфюм който го ползвам само зимата,иначе си карам по настроение и аз..

# 27
  • Мнения: 218
Не, аз обожавам лаит блу на Долче и Габана и съм си с него редовно. На Армани позвам също, но определено не и според сезоните
Не обичам тежките и натрапчиви аромати Blush

# 28
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
О, да, определено. Лятото използвам по-леки парфюми като далистайл това лято и разбира се рол-он за под мищниците. Пролетта и есента съм на миракъл на ланком (докато свърши). Зимата задължително съм с арденбюти (любимия ми парфюм). Имам един нина ричи и един пако рабан, но са толкова силни че ги ползвам само за вечерни купони. Мъжа ми понеже като тръгне в чужбина изпълнява разни поръчки на колежките за парфюми и ме оборудва и мен. Аз пък отделно си купувам тестери като ми хареса нещо така че скоро няма да страдам от еднообразие на парфюми:)

# 29
  • София
  • Мнения: 10 309
...аз обожавам лаит блу на Долче и Габана и съм си с него редовно...
не ти ли е много нетраен  newsm78 много ми хареса като аромат, но трябва честичко да си слагам, въобще не ми е траен  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт