Отговори
# 60
  • Мнения: 418
Честит Рожден Ден
На всички малки сладки бебочковци
Много да слушат и да са умнички и здравички  newsm59 newsm59 newsm59



Тони днес си прищипа пръстчетата на дясното краче ...И двамата ударихме един рев, него че го боли, а мама че не е видяла какво става и не е предотвратила нещата в зародиш  Cry
Вързах му пръстчетата с бинт и налях реванол ... мислех да ходя и до поликлиниката но той заспа излегнат на гърдите ми и ми дожаля да го будя  Peace

Спинка вече час и дано да ни се размине  Peace като се събуди ще видя как е краченцето  Confused


# 61
  • Сливен
  • Мнения: 209
Честит имен ден на малкото Виконче - Бонбонче! Да расте здрава, усмихната и да стане умница - хубавица! Hug
Нея - тортата е страхотна! Много е красива! /аз нещо пропуснах рецептата на Янечек newsm78, май трябва да си направим една готварска книга в началото със снимки/.
На мен ми мина мерака за собственоръчно направена торта за Мая - не мога да намеря нито бои тук, нито подходящи формички, времето също никак не стига, а помощ на хоризонта - колкото да взема храната от кухнята като е лошо времето Confused. И каката ми е болна - вчера яде кебапче и шницел от уж добро заведение, стана й лошо и вчера на всички лекари трябваше да обяснявам какво е яла, и след всяко обяснение имаше убийствен поглед от баща й  Crazy.  Аз да не съм сторъкия Шива, че да успея да гледам Мая, да готвя, и ако може моля - всеки ден различно #Cussing out. И заедно с това всеки следобед да помагам за домашните за следващия ден. И вечерта разбира се завърши със словесна престрелка след като децата бяха заспали Twisted Evil.
Елист, дано да се оправя Рая, бъди спокойна и не се паникьосвай за всяко нещо - децата са жилави и може много приятно да те изненада малкото съкровище!

# 62
  • Варна
  • Мнения: 29
Много благодаря на всички за пожеланията вчера  Hug
Имаше торта, няма торта  Mr. Green Изядохме я  Mr. Green
Янечек, беше много вкусна, със сигурност ще я направя пак, благодаря ти  Hug
Тинна, ето я рецептата http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=370889.0. Тази правих. Иначе има и още една http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=496745.0. Тази не съм я правила, но ще я пробвам и нея съвсем скоро, звучи също много апетитно. Благодарности на Янечек   Hug
Снимката на парчето не се получи много добре, че нали беше вечер и заради светлината явно, ама я пускам, че нали обещах  Mr. Green Оригиналът е без блатове отгоре и отстрани, но аз ги сложих, за да издържи захарното покритие. Мъжо вече си я поръча в оригинал, без благовете и без покритието  Mr. Green


# 63
  • Мнения: 128

Честит имен ден на моята малка съименничка - Вики на Писихриси, да е все така усмихната и здравичка!

И аз скромно да почерпя:
Нея, потекоха ми лигите, отиде ми диетата днес  Crazy

# 64
  • София
  • Мнения: 88
Абе Neya, ти друга работа нЕмаш ли си.
Сега тарашувам по шкафовете за нещо сладичко. Намирам само бисквитки favori, ама и тях ще омета Mr. Green

р.р.
Мъжо вече си я поръча в оригинал, без благовете и без покритието  :
Това ми намирисва на нов неопрен напролет  Mr. Green

# 65
  • Сливен
  • Мнения: 209
Нея, благодаря! Hug

# 66
  • Мнения: 53
Юхууууу  Grinning

Нея и тук ще те поздравя страхотно си се справила  smile3501 Оооох да ми падне тази тортичкаааа smile3508 дааам ще трябва да запретна ръкави и да си я сготвя hahaha


Маймунскито я кажи пробва ли идеята да си посръбнеш малко повечко,за проверка дали ще е по лека ноща и по весела  newsm62


Тина споко мамче това е просто кофти период всеки си има такъв Hug Ще отмине,а за бои можеш да ползваш безвредните за яйца.

Кло миличкия Тони бонбони, дано е по добре Hug

Честит празник на имениците и рождениците днес !!! Много да са здравички и и по мааалко пакостливички  Grinning

Относно спането ние снощи от 2:30 до 5 и нещо си будувахме..от зъб ли от що ли ooooh! Тати го гуши а го гуша..уж заспива на рамото ама уж както го сложим в леглото и рееев  #Crazy  УжасТ сменях памперса,пи мляко...с триста зора заспа сутринта.То че чака зъби детето чака ама...човек като отвикне да стои буден по сто часа на нощ и каталясва.Добре че днес хубаво времето че да излезем..защото вече незнам с какво да го занимавам в къщи..и иска да съм до него непрекъснато,иска да ми седи в скута лелее не мога до ВеЦеТо да отида. Tired

Хайде лека вечер дано утре пак да е хубаво времето Wink

# 67
  • Мнения: 128
Ама,момичета,с тези торти ми изтекоха очите и слюнестите жлези Mr. Green Laughing Взех да дебелея само като ги гледам значи ,какви са красиви.....пък като знам какви са ми слаби ангелите,ще хукна към неделята/че ми е на 2мин/ да си туря грях  Mr. Green Wink

# 68
  • Мнения: 6
Бреййййй много рожденици, именяци, тортиииии.....Да са честити на всички без да изреждам, че ще изпусна някой  Grinning Да са живи и здрави и все с положителна енергия да са заредени!!!!!
Мия-готини мишки Laughing
Янечек-кво стаа с теб бе жена-затри се.Неква идея Славкова кога ще се връща на работа?
Утре почвам да се подготвям за съботата и съм разписала деня почти до минути-Бубето милия се чувства като в казармата.... Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Хубава вечер ви желая Hug

# 69
  • София
  • Мнения: 307
Честит имен ден на Викито на Писихриси и на Викси!

Честит рожден ден на днешните сладурковци!!!!

Лулу, Славкова е на работа вече, но е във Фемина

Кате, и на мен ми изтекоха лигите,  толкова са ми слаби ангелите че само от гледане на торти вече взех да дебелея Mr. Green

Кло, как се прищипа Тонито? дано не го боли вече....

# 70
  • Мнения: 6
elvirkeee-изненада ме!!!!!За това ли във Вита ми се правят на ударени-явно е редуцирала работните места.
Благодаря ти много Hug

# 71
  • Мнения: 57
Чакайте чакайте как Славкова е на работа? Аз звънях във Вита и те ми казаха че е още по майчинство. Във Фемина преглежда ли или само фетални морфологии прави?
А относно виното, ами Мия да ти кажа буди се малко по-малко, ама може и така да ми се е сторило, щото татето като се прибра и омотах и една чаша биричка  Joy Joy Joy
Айде лека ви нощ, аз да се подготвям за поредната безсънна нощ Simple Smile

# 72
  • Мнения: 3 537
Добро утро! Grinning Ние тази сутрин сме много ранобудни от 6 ч Tired, ама вече се посъбудих де, а и си направих кафе,че да ме ободри малко.

Честито на днешните рожденници Константин-Кирил, Алекс, Васил и Симеон! Да сте живи и здрави малки бонбони!   bouquet  bouquet  bouquet

# 73
  • Мнения: 7
Да ви почерпя за моето съкровище!
Хубав ден..най-хубавия..незнаех,че рождения ден на детето ти..е такъв специален ден за майката! Щастлива съм! Simple Smile


Честити рожденици и на мама Miraluba, мама deriel, и мама didkata86!!!   bouquet  bouquet  bouquet

# 74
  • Мнения: 418
Честит Рожден Ден !!!
 Алекс, Константин-Кирил,Симеон и Васил

Много сбъднати мечти мили дечица Simple Smile  Heart Eyes


Да почерпим. Само сме се поуплашили повечко с Тони  Praynig Дано да не ни се случва повече, че направо цял ден вчера подсмърчам, а и вечерта се стовари от спалнята на земята и пак рев...
Добре че мина този ден и се отървахме от него  Peace

Съвет там, където не очаквате там се промъкват и "работят" палавниците  ooooh! Какво ли ще стане като проходим  newsm78 ... Пазете ги!!! Едно отклоняване на вниманието и ... белята е сътворена  Shocked Shocked Shocked

Лек ден от нас   bouquet


Общи условия

Активация на акаунт