Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 589
Честит рожден ден на днешните сладки Ноемвриѝчета: Бебка Ина на мама Вес, бебок Мартин, бебка Магдалена, бебок Никола, бебка Стефания! Да са живи и здрави, много щастливи и наѝ-усмихнатите деца! Да правят здравословни белички и много да радват мама и тати.



Ех тези дечица, ако разбираха с каква емоция празнуваме 1-та им годинка! Mr. Green Ще разберат, като си имат свои деца!

НЕЯ  Shocked Каква торта само.................... Crazy Hug Peace

За питка за прохождане: Някоя мама питаше! Embarassed Знам, че трябва само детето да ходи. Ако се подпира маѝ не се брои! Simple Smile Mr. Green

За нашата питка, когато проходим де  ooooh!, ще взаимствам идеята от наша мама Heart Eyes с бродирани детски крачета на бял чаршаф! Ще купя и ще дам на сестра ми задачка, да се готви от рано ! Grinning

Тина Честити проходили крачета на Мая! Hug Ади я мързи та две не вижда,  Laughing Плами проходи преди месец, Васи и Дария също, Мишко и тоѝ още малко и съвсем сам, ще се пусне! Не, че се притеснявам де, ама много я е страх на пода, само в кошарата се движи сама подпираѝки се и в кревата. На пода прави 5 крачки и си сяда детето, а пък ако има и мааалкоо боклуче на пода, Embarassed ходенето е загубена кауза. Взима го внииимаателно, оглежда го старааателно и разбира се решава да го опита на вкус! hahaha

Хубав ден от нас и дано не духа така, че снощи от вятъра сънувах, че е 2011г и края на света...и сещате се! Mr. Green

Последна редакция: ср, 10 ное 2010, 11:54 от Kиkи

# 46
  • Мнения: 116
ТИHHА на нашето столче има колан,който се закрепя и при положение по посока на движението,иначе не бих рискувала.
Кики и Вики се изживява като прахосмукачка и събира всяка прашинка и трофичка!Не се тревожи за прохождането-Хриска проходи на 1г. и 1 месец и тогава се бях шашнала много,докато един доктор не ми каза,че до 1г.и 4-5мес. е нормално.Не се впрягай!Всяко дете е различно!

# 47
  • София
  • Мнения: 813
Честит Рожден ден на Ина,Мартин,Никола ,Магдалена и Стефания!!!
 newsm59  Gift  party023
ЧРД и на мама Нея  Heart Eyes
Леле Нели с тия торти, направо само се облизвам  Crazy

# 48
  • София
  • Мнения: 307
На пода прави 5 крачки и си сяда детето, а пък ако има и мааалкоо боклуче на пода, Embarassed ходенето е загубена кауза. Взима го внииимаателно, оглежда го старааателно и разбира се решава да го опита на вкус! hahaha

Хубав ден от нас и дано не духа така, че снощи от вятъра сънувах, че е 2011г и края на света...и сещате се! Mr. Green

Кики, моля те сънувай нещо по-приятно  Laughing

а за боклуците.... като сме навън все вадя камъчета от устата й  ooooh! и ние се впечатляваме от всякакви хартийки, камъчета, тревички,фасове  ooooh!

Нея, ЧРД! Честит юбилей! С пожелания да запазиш позитивното в себе си, и да бъдеш много-много щастлива! Браво за кулинарните ти постижения! Искрено ти се радвам!

# 49
  • Мнения: 110
Хайййй!

Аз миналия ден именничка съм имала пък да не знам  Embarassed Embarassed Ужас!

Хайде ЧЕСТИТО НА РОЖДЕННИЦИТЕ!ДА СА ОБИЧАНИ И ЗДРАВИ ДЕЦА!
Аз пак да ви се пооплача,че ми изкараха ангелите докторите.Моито Райче още си поддъраше температура и след операцията и вчера пак бяхме на док.,та ми казаха,че може чак до коста зад ухото да е стигнало възпалението и може да се наложи да ходим в болница и втора операция да ни правят  Shocked Shocked
Днес няма темп и се надявам да не вдига вече и всичко да се размине,че нямам сили!
За излизането от стаята- мойте не реват за никой,понеже всички врати са отворени и те могат да се разхождат и да ме следват.Шетат си на воля.  Mr. Green
мия тортата ви много ми хареса! Поздравления и на Мимето за нейната! Аз се засрамих с нашите.май не се бях постарала достатъчно!
Нея страшна е тортата!! ЧЕСТИТ ТИ ЮБИЛЕЙ! мНООГО ЩАСТИЕ ТИ ПОЖЕЛАВАМ!
СОФИЯ вчера се пусна за две крачки ама е такава бъзла  Joy Все си търси пръстче дасе хване.Иначе се изправя без да се държи и пляска,ама не пристъпва .Много е сладка,а на музика даже се върти от кръста на горе.

# 50
  • Мнения: 21
Кики, и Мони я е страх да се пусне. Все ръчичка търси. Иначе е много бърза, бяга, вършее. А и също непрекъснато клечи да си вземе нещо.

Нели
, направо ме разби с тези торти   bouquet
Елистче, дано всичко скоро остане в миналото  Heart Eyes И да ти се скарам - какво се срамуваш!!! Важното е, че си се постарала и си направила тортите с мноооого любов. Аз трябва да се срамувам, че се надявам на "Неделя". Ама за догодина съм решила да запретна ръкави и аз. Просто не ми се рискуваше да се упражнявам върху тортата на Мони.

Днес си направихме страхотна разходка. На няколко пъти залягах да не ни падне нещо върху главата, но вятърът беше топъл. Като за средата на ноември нямаме право де се оплакваме  Mr. Green

# 51
  • Мнения: 3 537
Нелиии, аууу каква торта само, страхотна е, думи нямам Grinning Искам едно огромно парче Mr. Green Да си жива и здрава!!!

# 52
  • Мнения: 59
Здравейте!
Честито на всички рожденици,празнували и празнуващи, че отдавна не съм писала! Да сте много здрави, добрички, умни и само радости да носите!  Tada Tada

И ние все още не ходим, но аз не му се притеснявам. Днес обаче се случват чудеса - аз пиша на компа, той си седи до мен и си играе - направо не мога да повярвам, че това е моето дете.  Grinning Grinning
Страхотни торти разглеждам, страхотни рожденници, браво на вас! Нея, специални поздравления - за празника и за майсторлъка!!

След дълга битка с компютъра и ние си имаме снимки от нашия рожден ден, ако някой иска да ни види ето ни: http://www.facebook.com/album.php?aid=247229&id=549188741&l=789aa2f89b

Весело празнуване и лека вечер на всички!  Hug

# 53
  • Мнения: 3
ЧРД на Ина,Мартин,Никола ,Магдалена и Стефания!
ЧРД Нея! Страхотна торта!
Честито на проходилите крачета!

Елист, дано вече да са здравички дечицата.
Кате, http://trydiani.blogspot.com/2010/09/blog-post_20.html това е тортата. много е приятна.
Благодаря за поздравите за Радослава. Тя почти сама си духна свечищката. И тя плаче (за някои) хора като се тръгват. Танцува като чуе музика или само дирижира Simple Smile

# 54
  • Мнения: 57
И такаммммммммм седя си аз блажено пред компютъра с чаша домашно червено вино в очакване малкия да се събуди с рев, мисля си ако се напия малко дали няма по-леко да преживея нощта  Joy 2 нощи подред през 2 часа се буди от тези зъби, ама то как може 4 кътника накуп, измъчи ми се детето и сега чакам да почваме серията  Crazy
Нея леле ти голяма сладкарка ще дойдеш  Hug от библиотеката на бг-мама ли се учиш или си си научена  ?  Grinning
Аз от една седмица се каня да направя тортичката на Янечек ама ме мързи нещо, все не остава време Simple Smile
Янечек а ти къде се затри бе душа? Малкия като е станал добър ние лоши да станем та да драсваш по някой ред  hahaha
Айде лека ви вечер, поне ма тези които ще спят ако има такива де  Laughing

# 55
  • София
  • Мнения: 307
И такаммммммммм седя си аз блажено пред компютъра с чаша домашно червено вино в очакване малкия да се събуди с рев, мисля си ако се напия малко дали няма по-леко да преживея нощта  Joy 2 нощи подред през 2 часа се буди от тези зъби, ама то как може 4 кътника накуп, измъчи ми се детето и сега чакам да почваме серията  Crazy
Нея леле ти голяма сладкарка ще дойдеш  Hug от библиотеката на бг-мама ли се учиш или си си научена  ?  Grinning
Аз от една седмица се каня да направя тортичката на Янечек ама ме мързи нещо, все не остава време Simple Smile
Янечек а ти къде се затри бе душа? Малкия като е станал добър ние лоши да станем та да драсваш по някой ред  hahaha
Айде лека ви вечер, поне ма тези които ще спят ако има такива де  Laughing

аааа има, има, последната нощ не сме регистрирали събуждане, щото ни проби поредното зъбче и сега ще има 1-2 нощи спокойни. но всъщност не се оплаквам, буди ми се веднъж, най-много 2 пъти  пу пу пу да не ми уроки

# 56
  • Мнения: 4
Добро Ви утро!  Simple Smile



Нели,Нели .... справила си се чудесно с торта!Поздравления   bouquet

Кикито, дали да не претендирам за авторски права ...? Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile

Хубав ден и на празнуващите,честито!

# 57
  • Мнения: 116
Мили мами,почерпете се за здравето на моята именничка Виктория днес!Вземете си виртуално по бонбонче за здравето на нашето Виконче!
Честит имен ден и на всички с имената Виктор и Виктория!

# 58
  • София
  • Мнения: 589
Честит имен ден на Виконка - Бонбонка! Да е все така сладка, здрава и усмихната, много да раздва мама, тати и кака!  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Ели Искаѝ. искаѝ! Hug Grinning

Елвирка Как да сънувам друго, то тоя вятър отвратителен! ooooh!

Исках да пиша още, но явно Ади не дава да съм хакерка!

П.П. Честит имен ден и на кукла Вики на мама Светланка и тук[. Все така усмихната, красива и ЗДРАВА да расте.  Hug Hug Hug/size]

Последна редакция: чт, 11 ное 2010, 21:04 от Kиkи

# 59
  • София
  • Мнения: 310
Привет мами!

Много благодаря за прекрасните пожелания  Hug Hug Hug!

Изкарахме страхотен празник. Имаше липси сред гостите, че доста деца са болни, включително и фотографката, за която много ме е яд. Но пък партито беше супер. Емоцията още ни държи - снощи легнахме по нощите, а сутринта станахме в 6,30-7,00 да разглеждаме подаръци  Crazy По-късно ще кача снимки  Simple Smile

Честити днешни рожденници и именници!

Днес имам ужасна задача - да ходя да си сменя личната карта, чийто гратисен 6-месечен преиод изтича утре и ако не я сменя ще ме глобят  ooooh!

Чао засега

Общи условия

Активация на акаунт