Закъснение на цикъла и грип?

  • 5 004
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 7 097
Може ли прекаран грипен вирус с температура да се отрази на цикъла, в смисъл да се получи закъснение?

# 1
  • Мнения: 3 146
Специално съм питала лекар по този въпрос и категоричният отговор е - не.

# 2
  • София
  • Мнения: 7 097
Специално съм питала лекар по този въпрос и категоричният отговор е - не.

Хм, странно съвпадение тогава...
През април и този месец карах грипове с висока температура и двата месеца цикълът ми закъсня с по 3 дни, при положение че ми е редовен.
Но пък като се замисля може да е свързано със смяната на сезоните - пролет и есен  Thinking

# 3
  • Мнения: 5 140
Те за всичко казват не, но е възможно. На мен температурните аномалии, климати и т.н. ми влияят много. Нати, ако няма от какво друго да е  Laughing, значи е от това. Болни ли сте?

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 869
Брей колко категорично -НЕ ??? Shocked
Възможно е  всичко, пък и всеки организъм си е индивидуален и реагира различно...
Аз например лятото си счупих ръката а трябваше да ми дойде на същия или следващия ден
еее въобще не ми дойде същият месец. /а цикълът ми е като часовник/
на следващия ми дойде два пъти. Оттогава всичко е ОК.
Така че всичко е възможно!

# 5
  • Мнения: 3 146
От стрес е по-възможно да се повлияе, от климатични промени - също (особено смяна на налягането). Тъй като винаги съм мислила, че има връзка с разболяването, затова попитах лекаря. Ако нямах доверие на този специалист, нямаше да попитам. Не може причината да е в самата инфекция, тъй като грипните вируси не повлияват пряко самия цикъл. Така разбрах. Категоричен беше отговорът, да.
Фактът, че повечето хора не обичат да вярват на лекарите, е нормален, тъй като има и доста непрофесионалисти. Цитирам професионалист.

Изразът "всичко е възможно" няма отношение към конкретния въпрос - дали по принцип, според това, което към момента счита медицината, че може причина за забавяне на цикъл да е грипен вирус.

Общи условия

Активация на акаунт