НОЕМВРИЙСКА тема 18

  • 19 888
  • 763
  •   1
Отговори
# 750
  • В две мънички очи...
  • Мнения: 1 272
3

Весе, аз вчера попрочетох за тези хапчета и нещо съм много скептично настроена. Аз също мразя абокати и всякакви дивотии но пък за едното хапче четох че се дава в случаи когато плода е мъртъв или има малформации, а е давано на родилки. Така че след такава информация и като знам какви лекари има (не всички са такива но все пак) нещо съм много подозрителна.

# 751
  • София
  • Мнения: 22
Здравейте!!!

angela_vesi, на мен 2 пакета гащи (по 5 в опаковка) ми бяха достатъчни за в болницата,а за превръзките - аз и до днес ползвам,ама вече нормални (а Габи утре става на две седмици), от тези за родилки поне 4-5 отидоха в болницата,а в къщи може би още толкова.
Иначе аз пих хапче по време на раждането за ускоряване на нещата (по точно смуках под езика)...но си бях и на системи...ама то мойто раждане е извън обичайните случаи,та не съм добър пример... Sad

# 752
  • София
  • Мнения: 676
ivaila.mam, подкрепям мнението на момичетата за секциото  Peace. Добавям, че при мен проверката за разкритие не беше болезнене и слагането на катетъра също. Сега родих за втори път секцио и дори по-бързо се възстанових. Не е страшно, както всички се шашкат. Късмет и по-спокойно  Hug.


Мишинаторче, Капризче, Берушче,  добре сте се завърнали вкъщи  Hug.

Капризче, къпем Валенцето към 9-9.30ч. преди яденето в зависмост, кога ще похапва.

Ангела_Веси, pufpaf, значи до утре ще имаме бебешки новини  Laughing.

Ангела_Веси, всеки ден слагах нови гащи, а относно лохите - бяха на приливи и отливи, т.е. понякога повече кървях, друг път по-малко. Като цяло кървенето не беше много обилно. Мисля, че при секциото е по-малко  Thinking. Превръзки ползвах нощни на "Always". Сега и с първото раждане кървенето продължи към 20 дни.

Корали, аз предпочитам номер 7 и след това 5  Peace.



# 753
  • Мнения: 5
ВЕСТИТЕЛСКА НОВИНА!!!Днес в 16:15 часа Vesico22 стана мама на бебе Симона!Куклата тежи 4,290 кг. и е дълга 53 см.
Веси,пожелавам ви да те много здрави,бебка много да папка,да спинка и да слушка!Много целувки от нас с бебе Жорко!

# 754
  • Мнения: 38
Номер 5, а може и без заглавие, нямам хич претенции, само искам да съм в следващата тема  Mr. Green

И хайде къде е тази нова тема?!   Flutter

Честито на мама Весико, да е жива и здрава малката принцеска и много да радва мама и тати!

# 755
  • София
  • Мнения: 676
Vesico22, Честита ви девойка! Да е здрава, папкаща, послушна и с късмет!

   

# 756
  • Велико Търново
  • Мнения: 15
За заглавието на следващата тема: Аз съм за 3 и 5. Кой ще пуска темата?

Vessico22 Честито!   bouquet  bouquet  bouquet Да ти е жива и здрава принцесата!

# 757
  • София
  • Мнения: 22
Vessico22 ЧЕСТИТА ПРИНЦЕСА!!!ДА ВИ Е МНОГО ЗДРАВА И ПОСЛУШНА!!!

# 758
  • В две мънички очи...
  • Мнения: 1 272
Който иска да я пуска само да родя в нея  Joy

Честито на Весико за голямата мома! Да е здрава и послушна!

# 759
  • Мнения: 288
Vesico22 , честито момиченце   bouquet Да е жива , здрава , а на теб бързо възстановяване
Аз бях на преглед и все още няма да раждам  ooooh! Не само че коремът ми продължава да расте , но нито плацентата старее , нито водите намаляват , а бебка изобщо не е слезнала надолу  Shocked Поне е добре , милата . Продължаваме да чакаме още няколко дни и после каквото сабя покаже  Tired
А като чета тези постове за секциото и как абоката и катетъра са гадни , че то излиза , че секциото си е направо песен  Laughing Аз гледах няколко натуралистични клипчета на секцио и не , благодаря , ако мога ще го избегна  Naughty

# 760
  • Мнения: 220
Vesico22, Честито бебче Симона!
Да ти е жива и здрава!
Малииии, пу-пу какви размери сами!




malka_mravka, Mishinatorka, kapri_z, beru6ka, Добре дошли у дома!  Hug

Мамчета, аз не мога да пускам тема, само напомних за заглавията  smile3502.


# 761
  • В две мънички очи...
  • Мнения: 1 272
Ами ще чакаме Мимозка или Капризче.
Тони, за двурогата матка знам че не е проблем да се роди нормално. Доколкото помня бремеността е по трудна.

# 762
  • Мнения: 519
VESICO22 ЧЕСТИТА РОЖБА ДА ВИ Е ЖИВА И ЗДРАВА И САМО ДА ВИ РАДВА  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet 

# 763

Общи условия

Активация на акаунт