Qeen ot Catwalk !!!!

  • 2 557
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
http://www.qoc.de/ някой чувал ли е този сайт,търсих тук във форума не го открих,ако го има някъде моля да ме извините!Това е германски сайт,за дрехи главно,аксесоари,обужки.Ако знаете бг сайта -koketna.com. те пазаруват от този сайт.и съм сигурна че цените в германският сайт са супер евтини,НО не мога да се регистрирам иска ми да съм фирма,а аз не съм,иска блустат,и се пазарува на едро,дори незнам цените защото трябва да си регистриран за да ги виждаш...но нещата са уникални..разгледайте ги и моля някой да ми даде някаква информация.........Благодаря

# 1
  • Мнения: 140
Toва е немси сайт,а не английски.Dе е Германия. Peace

# 2
  • Мнения: 140
Оооопс... ....иzвинявам се.Ти си написала ,4е е немски ,а аz съм про4ела английски.Не6то не съм наспала.
Ина4е ако си поръ4а6 не6то кажи да zнам дали е легален ,4е и на мен ми грабнаха окото някои не6та.

# 3
  • Мнения: 140
Всъ6тност може да zабрави6 .Сега видях,4е пи6е ,4е не продават на крайни потребители.

# 4
  • Мнения: 0
Kakvo zna4i ne prodavat na kraini potrebiteli ???Samo firma li moje da pazaruva ????? Az tovq mislq 4e sum go razbrala daje sum go zadala kato vupros kato  pisah temata.Nqkoi sus firma 6te se registrira li za da razbereme cenite i kak stava vsi4ko ??????????????????????????????

# 5
  • Мнения: 140
Това оzна4ава най-вероятно,4е продават само на едро.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 579
Ще се зпиша при вас да следя темата  bouquet

# 7
  • Мнения: 0
E to mai nqma koi da pi6e v tazi tema,smisul nikoi mai ne go znae tozi sait i nqma jelanie da se registrira, a sum sigurna 4e vse nqkoi ot potrebitelite ima firma... to za registraciqta e nujen samo bustat-a...kakto i da e... ne znaeme cenite i ne znaeme kolko trqbva da se poru4va ot saita ...........

# 8
  • Мнения: 90
аз имам фирма и се регистрирах
минимална сума на поръчка 100 евро, шипинг 19,90евро

цените обаче за 1-2 бройк и от артикул никак не са ниски, поне за мен не си заслужава

# 9
  • Мнения: 0
аз имам фирма и се регистрирах
минимална сума на поръчка 100 евро, шипинг 19,90евро

цените обаче за 1-2 бройк и от артикул никак не са ниски, поне за мен не си заслужава
blagodarq 4e si se registrirala   bouquet tova e  jalko,no kak sait kato koketka pazaruva ot tq i prodava na tolkova niski ceni?Predpolagam 4e vsi4ki znaqt Koketna????

# 10
  • София
  • Мнения: 324
Не мила, аз не го знам, но следя темата, защото има интересни неща в сайта Simple Smile

# 11
  • Мнения: 32
аз имам фирма и се регистрирах
минимална сума на поръчка 100 евро, шипинг 19,90евро

цените обаче за 1-2 бройк и от артикул никак не са ниски, поне за мен не си заслужаваеле/quote]

Извинявай явно аз не съм доразбрала, Минималната сума на едро ли е 100 евро?
Нямам фирма и не мога да се регистрирам за да разгледам на едро как стоят нещата.
Минимална цена на поръчка, цели серии ли се искат....? Имам желание да взема от там на едро, но просто не знам какви са условията.

# 12
  • Мнения: 90
не зная даби се отнася до серии, но като започнеш да слагаш в кошницата дава минимална сума за поръчка 100 евро и докато не ги натрупаш не дава да продължиш нататък, а относно сайта на Кокетна те пазаруват доста неща като гледам оттам така че нормално да са договорили ниски цени. Надали правят поръчки за по 100 евро

# 13
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Цитат
no kak sait kato koketka pazaruva ot tq i prodava na tolkova niski ceni?

Пиши на кирилица.
Ти обща култура нямаш ли- не си ли чувала за търговски отстъпки? За търговия на едро цените са други, а за редовни клиенти, особено ако са с договор съвсем пък други. Може и други фактори да влияят върху цените на въпросната фирма "Кокетка". Защо това те учудва?

# 14
  • Мнения: 32
До ivkapifka
Извинявай за молбата, но до сега търсих някой познат, който да има фирма и да се регистрирам на неговата, но не намерих.
Ако не ти е проблем, можеш ли да потърсиш във менютата някъде дали има някакви условия за търговци на едро да знам дали си заслужава изобщо да мисля за този сайт. Ако можеш да ми дадеш такава информация ако не ще мисля други варианти.

Иначе звънях във "кокетна" и на едро може да се вземе както на повечето места минимум за 500лв. стока и излиза със около 40-45 процента по ниска цената на бройка от колкото във сайта им.
Без посредник, ще е  още по -добре.

В сайта наистина има хубави неща.
Ето още един сайт, който зарежда от там, не е български http://www.ecicil.de/catalog/product_info.php?cPath=23&products_id=450
Отделно и др български съм виждала да пазаруват от там.

Общи условия

Активация на акаунт