ВТОРИ клас съм вече аз! - 4

  • 55 586
  • 740
  •   1
Отговори
# 180
  • Варна
  • Мнения: 332
Тези състезания само за София ли са? За 2 ри клас в единия тест има умножение не е ли рано за това месец януари е датата на теста?

За цялата страна са. За останалите градове е необходимо да се свържете с координаторите на СБНУ в съответното населено място, за да ви кажат къде се провеждат състезанията, може и да не са във вашето училище, тъй като не всички директори разрешават провеждането им в рамките на училището. На сайта на СБНУ има телефони за контакт - http://www.sbnu.org/contacts.php.

Последна редакция: сб, 20 ное 2010, 18:03 от Snezha

# 181
  • Мнения: 43
Благодаря за бързите отговори.Още в понеделник ще питам в училище.
При нас по Домашен бит също четат така прочетоха Пипи дългото чорапче още миналата година.

# 182
  • Пловдив
  • Мнения: 1 594
Магазин с детски магически комплект 100 фокуса купих миналата година от магазин Детска планета -има книжка на английски и отделно извън комплекта дават преведена книжката на българки. Магазин Детска планета се намира  в началото на ул Гладстон като се върви от Пощата към Гладстон . Иначе  Карфур се намира в Мол Галерия в Пловдив до Метро 1.

# 183
  • у дома
  • Мнения: 7 166
Магазин с детски магически комплект 100 фокуса купих миналата година от магазин Детска планета -има книжка на английски и отделно извън комплекта дават преведена книжката на българки. Магазин Детска планета се намира  в началото на ул Гладстон като се върви от Пощата към Гладстон . Иначе  Карфур се намира в Мол Галерия в Пловдив до Метро 1.

Благодаря -аз съм учила в Пловдив и се ориентирах къде е...само ,че отлагат командировката на мъжа ми ,та ще видим...

# 184
  • Мнения: 1 092
Момичета, от кога е зимната ваканция?
...И до кога? Hug

# 185
  • Мнения: 43
от 23.12 до 03.01

# 186
  • Мнения: 6 031
Ваканцията е от 24.12.2010г. до 02.01.2011г.  За справка: http://www.minedu.government.bg/left_menu/vacations/

# 187
  • Мнения: 1 092
мими.ива, hameleon2
, благодаря Peace

# 188
  • Мнения: 1 159
Добро утрооо!
В Търново днес времето е страхотно!Докато мъжете се чудят накъде да поемем на разходка,си пийвам кафе и ви чета  Hug!
Защо имам спомен,че нашата зимна ваканция едно време беше по-дълга?Май до 10.01.или нещо от сорта?
И са си прави децата,да искат по-голяма почивка!Много са натоварени!Дори и само за игри да го ползват това време,пак ще им е от полза!То и без друго са празници,и ако семейството реши да пътува донякъде,съвсем не остава време за релакс!

# 189
  • Пазете Гор
  • Мнения: 5 181
desi_max, имаше и до 10.01 ваканции, но тогава Рождество беше работен ден. Имаше различни, на смени, че да има места по почивните бази. Едни почиват 1-10.01, а други от 10-20.01. Десет календарни дни са си ваканциите. Понякога се наставят с почивни и празнични, и изглеждат по-дълги  Simple Smile.

Затънахме с тая математика. Неща, които до вчера смяташе безпроблемно, вече са мъка. Стига! Днес обявявам ден за почивка и творчество. И магарии.

# 190
  • у дома
  • Мнения: 7 166
По кой учебник сте,та затъвате с математиката,стана ми интересно...действително понякога децата се преуморяват и зациклят на нещо и трябва да си починат.Моето дете така не можа да измисли една задача,но от онези състезателните,а сме решавали подобни,не му я казах,оставих го да помисли и на другия ден сам се беше сетил как се решава.Но по принцип на децата,които не са усвоили перфектно смятането(събиране и най-вече изваждане ) до 20 , няма да им е лесно сега.
Днес ходихме до Кауфланд и там имаше магически комплект за правене на 100 фокуса за 35лв (досега в нашия град не бях виждала никъде)-сигурно ще го купя през седмицата,да ми е мирна главата.

# 191
  • Мнения: 4 204
Светле, взимай го , че да ги отхвърляш едно по едно.
Ние пак сме с гостенче с преспиване. Много слушат децата. Като свършат с някоя игра, оправят стаята, решаваха задачи ,а днес ги водихме на Спорта София. Прибрахме се да хапнем и ще ходим до 22-ро, че сами се е записал на тренировка по баскетбол. Въобще днес е спортен ден. Laughing

# 192
  • Пловдив
  • Мнения: 1 594
Ами ако е същия комплект черна кутия на която пише Магика Боракс или нещо такова е скъпо аз моя го взех миналата година за 12лв а същия в Метро беше 23лв.Може би е по-добре да изчакаш, аз правя седмичното си пазаруване в Пловдивския Кауфланд от близо 2години насам  и съм забелязала ,че играчките са им доста скъпи освен ако не са на разпродажба.

# 193
  • ride my bike...
  • Мнения: 1 146
Ето тук има комплекти за фокуси
http://www.toytownbg.com/index.php?toy=10.5

# 194
  • у дома
  • Мнения: 7 166
Ами ако е същия комплект черна кутия на която пише Магика Боракс или нещо такова е скъпо аз моя го взех миналата година за 12лв а същия в Метро беше 23лв.Може би е по-добре да изчакаш, аз правя седмичното си пазаруване в Пловдивския Кауфланд от близо 2години насам  и съм забелязала ,че играчките са им доста скъпи освен ако не са на разпродажба.

Това за Кауфланд ,че са скъпи играчките и аз съм го забелязала,след Нова година ги намалят и тогава си заслужават,ама като няма на друго място при нас,не ми се поръчва от интернет магазин,за да не плащам и доставка.
Ако не те затруднявам-погледни го ,когато ходите,на мен и без това ми е далеч Кауфланд и през седмицата не мога да стигна до там.

Общи условия

Активация на акаунт