Деца, отгледани от един родител

  • 23 014
  • 220
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 94
Хич не съм съгласна с този ''извод''. Мъжа ми ,брат му,и още поне 3 приятели са отгледани без бащи и изобщо не са слаби,нито са хленчещи.
Напротив,борбени и самостоятелни,дори малко повече от някои други.
Знаят,че няма на кого да разчитат и се борят.Защото и преди не са имали бащино рамо.

# 181
  • Мнения: 54 413
Ще дам два примера :

1. БНД , отгледан от двама родители . Абсолютно неориентиран в живота , 2 брака , 2 деца , 2 развода . Няма собствено жилище , живее ден за ден , все не му стигат парите ...
2. Братовчед ми , баща му почина , когато той беше ученик . Леля ми не се омъжи повторно . Братовчед ми в момента има много сериозен печеливш бизнес , също 2 деца , 3 апартамента , 3 или 4 коли ( собствени ) . Жена му скоро имаше юбилей , подаръкът беше ексурзия до Бразилия !   bouquet

Двамата са на еднаква възраст .

Изводите оставям за вас.

# 182
  • Мнения: 75
Ще дам два примера :

1. БНД , отгледан от двама родители . Абсолютно неориентиран в живота , 2 брака , 2 деца , 2 развода . Няма собствено жилище , живее ден за ден , все не му стигат парите ...
2. Братовчед ми , баща му почина , когато той беше ученик . Леля ми не се омъжи повторно . Братовчед ми в момента има много сериозен печеливш бизнес , също 2 деца , 3 апартамента , 3 или 4 коли ( собствени ) . Жена му скоро имаше юбилей , подаръкът беше ексурзия до Бразилия !   bouquet

Двамата са на еднаква възраст .

Изводите оставям за вас.
Аааа, Happy mamma, вашият БНД е по - добре от нашия. Той има 3 брака, 3 развода и 2 деца. Нито жилище, нито работа, нито пари... И той е отгледан от двамата си родители, които до ден днешен му помагат финансово и му оправят бакиите.....

# 183
  • Мнения: 54 413
Ми той и нашия до скоро искаше пари от техните  #Cussing out.
Първия развод те му го платиха , нашия го платих аз , защото той не искал да се развежда  Mr. Green .

Като бях бременна ми поиска пари назаем , отказах му , тъй като не виждах нито лев от неговата заплата в къщи . Той се обади на техните , изпратиха му пари , с които си купи ... ракия  #2gunfire .

# 184
  • Мнения: 7 779
Като бях бременна ми поиска пари назаем , отказах му , тъй като не виждах нито лев от неговата заплата в къщи . Той се обади на техните , изпратиха му пари , с които си купи ... ракия  #2gunfire .
ей, това жените са гадни същества - и за една ракийка не дават на човек да си купи Joy

# 185
  • Най-сетне у дома
  • Мнения: 911
Като бях бременна ми поиска пари назаем , отказах му , тъй като не виждах нито лев от неговата заплата в къщи . Той се обади на техните , изпратиха му пари , с които си купи ... ракия  #2gunfire .
ей, това жените са гадни същества - и за една ракийка не дават на човек да си купи Joy

Бонго, батка, ти си самоубиец Simple Smile

# 186
  • София, откъм тъмната страна
  • Мнения: 246
Човекът с който съм сега също е отгледан само от майка си - баща му е бил пияница и си е поступвал жената, но тя навреме е прозряла правия път. Мога да кажа, че е доста борбен човек, сам постига много неща и пред нищо не се спира, уважава жените като цяло и е далеч от мухльо. Може да чисти и готви и не го е срам да ги върши, може да говори и да обесни това, което го вълнува. Единственият недостатък (според мен) е че прекалено много се съобразява с майка си. Имам чувството, че се боря с нея за него, ревнува го страшно и когато той реши да дойде при мен почва да мрънка..... и той си остава в къщи. Не знам имаме ли бъдеще, защото той наскоро си призна, че тя не ме одобрява (по-голяма съм от него, разведена и с дете)..... Естествено това не е правило, а по-скоро изключение от правилото....

# 187
  • Мнения: 892
Човекът с който съм сега също е отгледан само от майка си - баща му е бил пияница и си е поступвал жената, но тя навреме е прозряла правия път. Мога да кажа, че е доста борбен човек, сам постига много неща и пред нищо не се спира, уважава жените като цяло и е далеч от мухльо. Може да чисти и готви и не го е срам да ги върши, може да говори и да обесни това, което го вълнува. Единственият недостатък (според мен) е че прекалено много се съобразява с майка си. Имам чувството, че се боря с нея за него, ревнува го страшно и когато той реши да дойде при мен почва да мрънка..... и той си остава в къщи. Не знам имаме ли бъдеще, защото той наскоро си призна, че тя не ме одобрява (по-голяма съм от него, разведена и с дете)..... Естествено това не е правило, а по-скоро изключение от правилото....
Коя майка,би одобрила "по-дърта" от сина и снаха,че и с дете.....
Готова ли си да му родиш дете и да не го търсиш да издържа детето ти от предния брак ......

# 188
  • София, откъм тъмната страна
  • Мнения: 246

Коя майка,би одобрила "по-дърта" от сина и снаха,че и с дете.....
Готова ли си да му родиш дете и да не го търсиш да издържа детето ти от предния брак ......

По въпросите ти: да готова съм да му родя дете стига да поиска, и никой не иска от него да ми издържа детето от предния брак - аз достатъчно добре се оправям финансово и сама(сносна работа и собствен апартамент), да не говорим, че детето все пак си има биологичен баща с когото си делим по-големите разходи (детска градина, дрехи и т.н.)
А относно по-дъртата (леко се засегнах, все пак не съм сбръчкана 100 годишна старица) визуално никой не може да ни даде тази разлика в годините, дори мен ме мислят за по-малката..... Всъщност  като се размислих, по-скоро не и се иска улегнала снаха, знаеща за кво иде реч, която не може така лесно да манипулира.

Боже, защо ти се обеснявам като ученичка в първи клас.... явно го обичам повече отколкото си мислех  Confused

# 189
  • Мнения: 892

Коя майка,би одобрила "по-дърта" от сина и снаха,че и с дете.....
Готова ли си да му родиш дете и да не го търсиш да издържа детето ти от предния брак ......

По въпросите ти: да готова съм да му родя дете стига да поиска, и никой не иска от него да ми издържа детето от предния брак - аз достатъчно добре се оправям финансово и сама(сносна работа и собствен апартамент), да не говорим, че детето все пак си има биологичен баща с когото си делим по-големите разходи (детска градина, дрехи и т.н.)
А относно по-дъртата (леко се засегнах, все пак не съм сбръчкана 100 годишна старица) визуално никой не може да ни даде тази разлика в годините, дори мен ме мислят за по-а.

1.Така си мисли майка му,а е напълно възможно и той да си мисли Sad.....
2.Той може да се е наситил ..и да иска да се измъкне
3.Да не ти пука има и други мъже  Sunglasses

# 190
  • Мнения: 1 072
sunman, прости въпроса ми - отскоро влизам в този форум: ти да не си възпитаната и дипломатична версия на dansguardian newsm78
Последният няма да заслужи коментар

# 191
  • София, откъм тъмната страна
  • Мнения: 246
sunman сърдечно ти благодаря, че ми показа и другата страна на монетата.

# 192
  • Мнения: 892
sunman сърдечно ти благодаря, че ми показа и другата страна на монетата.
виждам ,че си влюбено,че отдаваш и сърцето си и душата си....

,но човека отсреща дали е узрял за това

Последна редакция: нд, 19 дек 2010, 21:38 от sunman

# 193
  • Мнения: X
Току -що разговарях в скайп с мой добър познат. Човекът е отгледан от двамата си родители, здраво, сплотено семейство, много добре финасово. Самият той, завършил образованието си в чужбина, в момента работи в западна фирма, печели  изключително добри пари за България, кара лъскава кола, има собствен дом... Бихте казали, че този човек е щастливец, силен мъж, със самочувствие, самоуверен? Нищо подобно! Тази вечер беше поредната вечер за ронене на сълзи...Цитирам" аз съм най- нещастния човек на тази планета, животът ми няма смисъл...всички ме мразят, колегите ми завиждат, тъжен съм...криво ми е, един ми подлива вода...чувствам подигравката в очите им...колко е гадно времето-подтиска ме...мразя снега...дъжда ме депресира, но и слънцето мразя- изнервя ме, всички жени са еднакви, лъжат ме, използват ме...майка ми ме презира, баща ми ме пренебрегва...съседите ми се подиграват...не мога да си намеря жена". Не можел да си намери жена и пита защо! Една вечер плака в буквалния смисъл по телефона, щото валяло, а нямал чадър, друг път си беше ударил пръстта и пак хленчи...

# 194
  • Мнения: 98
Виждам, че си от Варна. Питай в темата на tais, тя е адвокат от Варна, Пела също.
Здравей! А имаш ли други предложения и да знеш човек, който ще ми отговори? Защото се допитах и до двете, но " глас в пустиня ", от никоя - нищо?

Общи условия

Активация на акаунт