Борбата с рака- духовното оцеляване и физическото преодоляване-22

  • 61 403
  • 761
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 0
Привет момичета, по повод срещата на 27/11 - този път ще направя всичко възможно най-после да се запозная лично с вас  Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 88
 Сърдечни Благодарности на всички момичета.
 Пожелавам на всички само отлични резултати.
 Хубава банда се заформяте със сигурност ще бъде супер.
 Даная уцели моять слабост цветята стархотни са тенкю.
 Сонче чакам утрешно позвъняване.Лека и мека Hug

# 32
  • Мнения: 972
Гледайте тази вечер в "Код криминално" от 23.00ч по БТВ,ще дават за медицински център,в който са правени операции без нужда ,за да се източва здравната каса! Peace

# 33
  • София
  • Мнения: 428
Сиско по pro.bg e  това предаване!
Нали и баба Маргич не сте я забравили за коледното тържество! Laughing Миленка айде и мен в списъка!!!!!!!!! Joy
Мамо Лорън поздравления за добрия резултат! Hug

# 34
  • Мнения: 972
Лелееееее,ама съм шматка! ooooh!
Да ,предаването е по Про.бг... Peace

# 35
  • София
  • Мнения: 1 312
 Извинявам се за недочитането ми,нали говорим за коледно парти и съм си решила че е декември....та значи съм вписана, тоес вписвам се  Simple Smile Simple Smile

# 36
  • у нас - на брега на морето
  • Мнения: 294
Ще ми се и на мен да дойда, но дано не ми мине черна котка път. Обедна или вечерна среща мислите да правите? Ние провинциалистките съвсем ще се изгубим по тъмното.  newsm78

# 37
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 008
Ще ми се и на мен да дойда, но дано не ми мине черна котка път. Обедна или вечерна среща мислите да правите? Ние провинциалистките съвсем ще се изгубим по тъмното.  newsm78

Йовче, ти сериозно ли си мислиш, че ще правим обедна среща hahaha А да видим как ще се изгубиш? Лично аз ти обещавам да те пазя и следя изкъсо Mr. Green

# 38
  • Мнения: 972
Е що си е сеир да заседнем още на обяд и да набараме пиенИето... ooooh! Mr. Green Joy Joy Joy
Йовче, ти само ела,пък за загубването не сА плаши...Виж мене...Аз съм си по рождение Загубена,ама все се намира някой който да ме приюти... Blush

# 39
  • у нас - на брега на морето
  • Мнения: 294
Благодаря за милите думи, но аз столицата хич не я познавам и затова се плаша. Hug

# 40
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
И аз да се разпиша в новата темичка    Hug
Продължавам да ви чета и да се уча от опита ви и най вече от големите ви сърца , благодарение на които споделяте и помагате   bouquet  Рядко пиша, защото въпреки множеството си срещи с "рачето" в семейството ми, след като ви открих осъзнах, че знанията ми всъщност доближават нулата... и да не оспамям  Embarassed
Страхотни сте момичета /и момчета  Laughing / и се присъединявам към пожеланието постовете да са изпълнени само с добри резултати и позитивизъм!
Изключително приятна и зареждаща с много положителни емоции срещичка на 27. 11  Peace

# 41
  • София
  • Мнения: 1 312
Antom, ами защо не се присъединиш към нас,Пловдив все пак е близо....?????? Хайде помисли?!

И добро утро ! И ден ХУБАВ!!! Simple Smile

# 42
  • Мнения: 804
Antom, ами защо не се присъединиш към нас,Пловдив все пак е близо....?????? Хайде помисли?!

И добро утро ! И ден ХУБАВ!!! Simple Smile

Присъединявам се кам поканата на ММ.

# 43
  • София
  • Мнения: 0
И аз съм на срещата Peace Вчера ми беше първата вливка от втората серия,за сега се чувствам ОК
За тези,които се колебаят дали да дойдат на събирането-супер разтоварващо и много много весело. Joy Joy Joy
Бабилия,миличка благодаря за новата тема,пожелавам да е все така позитивна и с добри резултати за всички!!!

Последна редакция: чт, 11 ное 2010, 08:39 от luck

# 44
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Благодаря ви за поканата момичета  lovekiss Ако знаете как ми се иска ...но пустия му семеен ежедневен бизнес не позволява  Crossing Arms /трудно се кръшка от шеф-съпруг  Mr. Green / Но няма да пропусна да ви се насладя на снимките от срещата  Wink
Усмихнат ден   love001

Общи условия

Активация на акаунт