Подсъзнанието може всичко 32 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 81 434
  • 730
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 958
..............Гледахте ли снощи Шоуто на Иван и Андрей? Нумероложката Цветанка Рангелова каза нещо интересно за дъщеричката на Иван, че е с по-специални способности. Дали не се е очертала вече такава тенденция на много надарени деца, които се раждат в този век? Понякога, като наблюдавам сина си, оставам изумена от поведението му и начина на изразяване и общуване. Имам чувството, че е възрастен човек в тялото на дете.
Аз съм била при нея, каза същото и за дъщеря ми. Тогава не обърнах внимание. Каза че за първи път вижда човек, на който всички числа в живота са му 1-ци, в смисъл там нещо смята и каза 1-за образование, 1-ца за любов, и т.н. 5 единици. Аз много не обърнах внимание, защото тогава ходих заради баща ми, беше болен и ни беше поизплашил. 1-цата било най-високото в нумерологията демек, всичко щяло да и е супер в живота, ама каза че  има специални способности и никой не може да я контролира, прави каквото и както тя реши, и да внимавам, само да я направлявам, но не и да я контролирам.
Не съм го споделяла на никой досега, защото мислех че ще ме изкарат луда че съм ходила.

# 286
  • Добрич
  • Мнения: 5 458
spoooks, опита ли да поговориш с висшия му Аз? Понякога, когато не е възможен разговор при нормално общуване, разговорът с висшия Аз дава чудесни резултати. Можеш да поговориш и с висшите Аз-ове и на другите хора и да им благодариш, че не се намесват в отношенията ви.

alexandrat, чудесен празник ти пожелавам и много подаръци!

# 287
  • Universe
  • Мнения: 1 556
И аз съм единица по много неща - рождена дата, име презиме фамилия, сбор от дата на раждане и година и т.н. Peace

spoooks, днес ще напиша тибетски ритуал за справяне с трудни хора /по описанието ми приличат и на енергийни вампири/ smile3523

alexandrat,   bouquet

Klemy, Hug

# 288
  • Мнения: 20
Отивам да си поговоря с Висшия му Аз, благодаря ти Вела за идеята Hug Това съм го пробвала преди време с друг човек и наистина имаше страхотен резултат.
Ще пробвам и тибетския ритуал сигурно, много ги харесвам и тях.
Благодаря ви, момичета   bouquet

# 289
  • София
  • Мнения: 1 724
  bouquet за авторката на темата- Благо-даря, Лени! Не съм се включвала и не мога и да чета, но живот и здраве!

# 290
  • Мнения: 3 929
..............Гледахте ли снощи Шоуто на Иван и Андрей? Нумероложката Цветанка Рангелова каза нещо интересно за дъщеричката на Иван, че е с по-специални способности. Дали не се е очертала вече такава тенденция на много надарени деца, които се раждат в този век? Понякога, като наблюдавам сина си, оставам изумена от поведението му и начина на изразяване и общуване. Имам чувството, че е възрастен човек в тялото на дете.
Аз съм била при нея, каза същото и за дъщеря ми. Тогава не обърнах внимание. Каза че за първи път вижда човек, на който всички числа в живота са му 1-ци, в смисъл там нещо смята и каза 1-за образование, 1-ца за любов, и т.н. 5 единици. Аз много не обърнах внимание, защото тогава ходих заради баща ми, беше болен и ни беше поизплашил. 1-цата било най-високото в нумерологията демек, всичко щяло да и е супер в живота, ама каза че  има специални способности и никой не може да я контролира, прави каквото и както тя реши, и да внимавам, само да я направлявам, но не и да я контролирам.
Не съм го споделяла на никой досега, защото мислех че ще ме изкарат луда че съм ходила.
Joya, като чета за поведението й, си мисля, че е от "по-специалните" деца. Трябва много мъдро да я направляваш.

Spoooks, аз също съм говорила с Висшия Аз на други хора и е направо... вълшебна работа. Просто нямам думи да го опиша какви чудеса върши. Бях забравила този метод. Вела, много благодаря за идеята. Преди малко се възползвах аз от нея и резултатът беше... мм..."потресаващ".  bouquet

# 291
  • Мнения: 3 576
Момичета, тук нали си помагаме във всякакви ситуации, затова ще ви помоля за помощ и съвет: напоследък въобще не мога да се концентрирам в работата.
 
Непрекъснато мисля за други, маловажни и странични неща и оставям всяка задача за последния момент.
Толкова протакам, че накрая се налага да пиша всичко вкъщи в събота или неделя по нощите.
Просто не мога да се позная.

Демотивирана съм от някои събития тук, но това не означава съвсем да спра да работя - нещо което мозъкът ми е решил вече да направи.
Разсеяна съм и сякаш като отивам в офиса го правя, за да се видя с колегите, да пийна кафе, да хапна, да си видя форумите, онлайн шопинг и т.н., а не всъщност да свърша нещо.
Не се чуствам като в работна атмосфера, а като място на което приятно да си прекарвам времето, в което разбира се няма нищо лошо, но все пак задачите си остават Confused
Моля ви дайте някаква ефективна техника, защото не мога да продължавам така....  Praynig

# 292
  • la Città Eterna
  • Мнения: 375
Nadia79, постарай се да си наложиш сама дисциплина - когато един пушач иска да спре цигарите, си налага в началото да не мисли за цигари, или наркоман - да не търси дрога. Твоите причини за разсейване са като дрога за теб, така че си кажи, че ще си получиш наградата, когато си свършиш работата. Наложи си първо работата, после удоволствията и съзнателно се съсредоточи върху работата, спирай се всеки път, когато мисълта ти тръгне да скача в разни посоки. Ако трябва си кажи, че до .... часа само и единствено ще работиш, после независимо колко работа си свършила, ще си позволиш ..... време за почивка и забавления и след това на всяка цена до края на деня  ще свършиш още .... работа.... Аз поне така правя, когато изпадна в подобно състояние....

lenny_pld,  newsm51 newsm51 newsm51

# 293
  • Мнения: 1 568
Има ли по специфични техники за "диалог" с Висшия Аз.
"Срещам се" с него по време на медитация, правя го и с други хора...но "разговор" няма, дори с Ангел ми се е случвало, усещала съм само чувство, знам че и То е истиност, но някоя от вас разговаря ли, като диалог?

Последна редакция: ср, 17 ное 2010, 19:31 от Маргало

# 294
  • la Città Eterna
  • Мнения: 375
Маргало, аз доколкото бях разбрала техниката, целта е ние да си кажем какво мислим на Висшия Аз на човека, след като той лично не иска да разговаряме, т.е. Висшият Аз да ни изслуша от негово име. И евнетуално да го помолим да ни съдейства за провеждане на реален разговор, като другата страна да е спокойна и уравновесена, а не както обикновено... Така съм правила и при мен винаги е давало ефект. Не си спомням да съм имала отговор от другата страна. Между другото, нали съм в Италия, ми е трудно да реша на кой език да им говоря на Аз-овете на хората, та понякога си ми идва на български, друг път на италиански, а преди - на английски. Ефект има винаги, езикът е без значение....

# 295
  • Мнения: 440
Честит Рожден Ден, Александра!!!
Твоите мечти-мои пожелания!!!

А как по-точно се провежда разговор с Висшето Аз на даден човек?

# 296
  • Мнения: 1 346
Момичета, моля който е по-наясно с това "разговор с висшия Аз на някого" да ни обясни на тези, които идея си нямаме за какво става на въпрос. Всеки малко или много влиза в конфликт с отделни личности и е добре да се разрешават по най-добрия за всички начин. Много интересно звучи.

# 297
  • Мнения: 515
Момичета, моля който е по-наясно с това "разговор с висшия Аз на някого" да ни обясни на тези, които идея си нямаме за какво става на въпрос. Всеки малко или много влиза в конфликт с отделни личности и е добре да се разрешават по най-добрия за всички начин. Много интересно звучи.

има го ан първа страница, само се разтърси  Simple Smile

# 298
  • Мнения: 1 568
Намерих го на първа страница  Hug

Разговор с Висшия Аз (своя или на друг човек)
   

Когато не можете да се разберете с някого, а обикновено това са най-близките ни хора и от конфликтите ни с тях най-много боли, опитайте да общувате с Висшия Аз (или душата) на човека. Конфликтите са породени от его-то. Невинаги в ежедневието имаме възможност да говорим с човека, който ни е наранил, или просто искаме да му кажем какво чувстваме. Понякога не можем да споделим, защото отсрещната страна просто не иска да чуе и да води разговор (или пък ни е неудобно, или човекът не споделя нашите виждания). Тогава практикувайте с неговия Висш Аз (душа). Създайте си свой начин на общуване, например вечер, преди да заспите, поискайте връзка примерно така: „Моля Висшия Аз на .....(името) да изслуша това, което искам да му кажа...”. Обяснявате всичко, което в неговото поведение ви е засегнало и ви кара да се чувствате дискомфортно. Разкажете своята гледна точка по-въпроса, който е породил конфликта, обяснете защо смятате, че вашето становище е по-градивно в тази ситуация и помолете да ви бъде подсказан компромисен вариант и нека да се случи най-добрият за всички вариант, без вреда за никого и за висшето благо на всички, засегнати в тази ситуация (защото и вашето его иска да стане на неговото, може само да си мислите, че вашият вариант е по-добрият). В този мислен разговор няма манипулация, а само диалог с Висшия Аз на човека или монолог с вашия Висш Аз. Висшият Аз е самата мъдрост - той винаги знае кое е най-доброто и ще го направи по най-добрия начин за всички.

Когато говорите с Висшия Аз, си представяте самия човек, в частност неговия висш Аз (който може да изглежда като светлина, слънце и всичко, което ви дойде наум) и казвате: "Искам връзка с Висшия Аз на еди-кой си". Може да изчакате за отговор "да", а може и да не чакате. Така или иначе той ще ви чуе. Можете само да му кажете нещата, които мислите, нещо като изповед, а може и да проведете мислен диалог с него. Така че може да се заформи и въображаем разговор, който обаче със сигурност ще бъде чут от човека и това ще си проличи на другия ден, ако имате разговор или среща с него (може и веднага да видите резултат).  Няма ограничения за използването на техниката. Полезно е да си говорим често и със своя Висш Аз за по-добро разбиране на себе си, за съвет в дадена ситуация или просто споделяне. Нали всички търсим пътя към себе си! Говорете си колкото ви е нужно, кажете си всичко, което ви тежи или радва, но питайте и отсрещната страна за всичко, което й тежи или радва - така ще разбирате по-добре хората, и най-вече себе си, което всъщност май е най-голямото предизвикателство.

И още нещо: Ако ви се струва, че нямате резултат от този разговор, поискайте по някакъв начин да разберете дали човекът ви е чул. Например си казвате: "Ако еди-кой си ме е чул, нека да ми се обади днес по телефона". Имайте предвид обаче, че ако не получите телефонен разговор, това може да не означава, че не ви е чул, а невъзможност да се обади. Аз бях поставила такива условия да разбера, но човекът не се обади. Въпреки това интуицията ми казваше, че няма проблем. Няколко часа по-късно разбрах, че човекът е командировка и много зает. Така че едва ли му е било до мен. Затова винаги проверявайте и задавайте условията втори път, ако първия път ви се струва, че "няма резултат".

# 299
  • Мнения: 1 568
Момичета, искам да помоля тези от вас с изострена сензитивност  Hug
Нека опитаме  Hug
Търся от месец и повече едно листче, което сложих някъде , но не мога да открия  Hug
Иска ли някоя от вас да се пробва с някоя техника и да ме насочи, помогне? Hug

Общи условия

Активация на акаунт