Подсъзнанието може всичко 32 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 81 494
  • 730
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 1 346
Мила - "Момичета - започва една прекрасна седмица за всички ни! Нека й се зарадваме още от самото й начало  Hug"
Напълно съгласна! Hug Hug Hug

spooks смело напред! Радвам се за теб!

За всички които имат нужда изпращам много положителна енергия и скоро и вие да се похвалите с чудеса!

# 466
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Успешна и плодотворна седмица на всички , а на Таня най-сладкото бебе Стрелче, което ще се роди. Ние всички се молим за него и го чакаме  с нетърпение. Praynig Praynig Hug

# 467
  • Мнения: 3 929
Tanya24, Йо, Scarletohara и всички други, които имате нужда от положителна енергия и подкрепа, изпращам ви благопожелания за всичко и дано бъде най-доброто за вас! Hug

Петя, нека говори с бебето. То разбира Hug Така го обърквате като ви е страх, приемате го за мъка и т.н.
newsm10

# 468
  • Ст.Загора
  • Мнения: 0
Цитат
*Мила*
Скарлет - и на теб много положителна енергия! Ще се справиш. Почни от усмивката на лицето си. Heart Eyes

Много ти благодаря, днес това правя - хиля се като леко откачена, защото ми е трудно да се усмихвам. Иначе нещата по списък стават все по-каръшки, но при постоянно повтаряне на "И ТОВА ЩЕ МИНЕ"   чувствам, че поне въздух имам да дишам smile3516
Но най-хубавото от всичко е, че имам толкова работа в офиса, че не ми остава време да "забивам" като някой заразен компютър smile3555

# 469
  • Ст.Загора
  • Мнения: 0
zuki, така да бъде, както казваш  bouquet  bouquet
БЛАГОДАРЯ ТИ!!

# 470
  • София
  • Мнения: 3 648
Благодаря, Мила!
И от мен много положителна енергия!

За програмката имам предвид тази : http://youryoga.org/upload/programs/index.htm

# 471
  • Мнения: 572
 smile3535  Много положителна енергия и от мен за всички!

Абиес, честита нова работа и дано я вършиш с удоволствие  newsm10

Не зная откъде намирате толкова много невероятно красиви картинки, но са чудесни и просто галят сетивата! Благодаря ви!

Желая ви една приказна седмица! Аз вече съм завладяна от духа на Коледа и се надявам на чудеса  People Santa

# 472
  • Мнения: 2 657

И ние, хората, сме така. Понякога, когато имаме някакво заболяване, то е като тази дупка на улицата. Всички други органи функционират нормално, с изключение на мястото, където е проблемът. Ако изберем да се вторачим в него, да недоволстваме, да се отчайваме и обезверяваме, тази вибрация ще привлече още подобни преживявания след себе си, проблемите в тялото ни ще се увеличават, вместо да намаляват. Ако обаче изберем да видим всичко хубаво, което имаме - както в телата си, така и в живота си, Законът на привличането няма друг избор, освен да ни донесе още от хубавото в живота ни. Но трябва да "обърнем" разказа за живота си, да се наслаждаваме, да се радваме, да празнуваме с емоция всичко хубаво, което забелязваме, да го търсим, ако ни е трудно да го видим в началото - да "тренираме" вибрацията си да бъде положителна.

Мила,много си права  bouquetКакто пишеш,аз през тези месеци съм се вторачила в болестите и състоянията ни...Къде се опреквам,къде се обвинявам за нещо и така си се въртя и цикля на едно място.Твоят пост,малко ме разтърси и между другото имах нужда точно от това!За което ти благодаря Hug
Благодаря и на другите момичета за енергията  bouquet
Дори днес си смених портмонето.Отлежаваше от 10 дни в шкафа и аз незнам защо.Купих го спонтанно,съвсем случайно  влязох тогава в един магазин и много ми хареса.Тази вечер смятам да изпробвам метода със зареждането GrinningНо искам да попитам-в старото си портмоне държах една снимка на баба ми.Тя почина преди 2г и половина и поминалата година ми трябваше и от тогава си я държа в портмонето-та въпроса ми е,да взема ли да я извадя от там?/някъде тук четох,че не е хубаво да носим снимки на починали близки/ Rolling Eyes
Мисля също да говоря с Висшият Аз на моя брат.Тъй като довечера се прибира,а ние сме в конфликтни отношения с него и бих искала да контактуваме съвсем нормално,най-вече заради баща ми.

# 473
  • Мнения: 1 568
Искам да ви запитам какво означава когато аурата на човек е зелено-златна?
 

# 474
  • Мнения: 105
Маргало Flutter

-Черно- омраза, злоба и други подобни чувства
-Светлосиво-егоизъм
-Пепелявосиво-страх, ужас
-Тъмносиво-депресия, меланхолия
-Мръснозелено-ревност
-Зелено с тъмносив отенък-долна измама
-Зелено, искрящо- толерантност, приспособяване, такт, мъдрост
-Червено/яркочервени пламъци/-гняв
-Червено/пламъци с пушек/- чувственост, животински страсти
-Тъмночервено-любовта
-Цвят на роза-висша форма на любов
-Жълто-интелект
-Синьо-духовност
-Бяло-чистота, символ на чистия дух

# 475
  • Мнения: 1 568
Аз открих това  Hug

Лилаво: обозначава духовни мисли.

Индиго: цветът на човек, който има вродени способности на медиум и интуитивни усещания. Знак е за удивителна способност при справянето с практически въпроси.

Синьо: балансиран живот, спокойна нервна система, предаване на сила и енергия. Хората с ярко синя аура са спокойни, балансирани и са готови да живеят в пещера и да оцелеят.

Зелено: успокояваща, променяща се енергия, вродени способности на лечител. Всички природни лечители би трябвало да имат зелено в аурата си.

Жълто: радост, свобода, жизнени сили. Хората, които имат жълто са изпълнени с вътрешна радост, много са щедри.

Оранжево: оживеност и вдъхновение. Знак на властта. Способност и / или желание да контролират хората.

Червено: материалистични мисли, мисли за физическото тяло. Ако червеното доминира в аурата, показва материалистично ориентиран човек.

Кафяво: обърканост, материалност, отрицание на духовното.

Сиво: тъмни, депресиращи мисли, неясни намерения, присъствие на тъмната страна на личността.

А сега искате ли да видите аурата? Ако отговорът е да, направете следното:

1. Нека човека да седне на мека светлина и стената отзад да е бяла. Цветният фон би променил цветовете на аурата и трябва да имате допълнителни познания за съчетаването на цветовете. Някои комбинации на цветовете на фона и аурата, могат да доведат до неправилно тълкуване и проблеми.

2. Изберете една точка, в която да гледате. Средата на челото е най-подходящото място. Това е мястото на т. нар. трето око.

3. Взирайте се в това място за 30 до 60 секунди или повече.

4. Трябва да устоите на изкушението да погледнете встрани. Би следвало да виждате фона зад човека като по-светъл от останалия фон, който е далеч от него. Това е вашето възприятие на аурата. Колкото по-дълго се концентрирате, толкова по-добре ще я видите. Запомнете, че концентрирайки се върху една точка, се повишава вашата чувствителност от акумулиращия ефект на вибрациите на аурата, които достигат вашите очи.

Как да видите своята собствена аура:

Застанете на около 1, 5 м пред огледало с по-голям размер. Най-добре е ако фона зад вас е бял и няма сенки. Осветлението трябва да е много меко и облеклото да не е в ярки цветове. Сега последвайте инструкциите, описани по-горе, за да видите собствената си аура.

Практукувайте поне по 10-15 минути всеки ден, за да увеличите своята чувствителност и да развиете способност да виждате аурите.

# 476
  • Мнения: 9
На всички,които имат нужда от добра и чиста енергия-изпращам от сърце много,много,много Hug Hug Hug

Работата ми е свързана с много психология, и много често имаме обучения от изявени умове/Алън Пийз ни удостои веднъж с честа Peace/. И преди да знам някои неща, съм ги правила интуитивно , и винаги съм вярвала,че е правилното. Сега, на "стари години",четейки книги, гледайки филми, разбирам, че винаги съм била на прав път и се радвам, че от рано съм се вслушвала в онзи, вътрешният си глас, във Вселенските знаци , във вярата си че мога. Винаги обаче по пътят ни към себепознанието срещаме хора,които се опитват да надделеят с техните "логики", с техният негативизъм, с битовизъм -абе с лошата енергия на невярващият в себе си. Установих, че рано или късно съм прекъсвала връзките с такива хора,колкото и близки да са ми били, а много често съм променяла хората, без дори да ми е било цел - и това ме е правило щастлива и до ден днешен - обаждат ми се хора, за да ми казват ,че им липсва енергията ,която нося Grinning С две думи, искам да кажа, че всеки си намира мястото - и това,че сме се "събрали тук", не е поза, а отговор на вътрешното ни търсене за промяна, за положителното и истинското ни Аз Peace

Лени, абе гледала съм "Тайната", всичко съм гледала, просто се замислих, кое наше желание е онова,което Вселената поема/nikolexa - като дефиниция на абсурдна мечта -  имам позната ,която е влюбена в човек, чужденец, звезда в страната си-и тя е убедена,че рано или късно ще бъде с него..И се замислих - тя толкова искрено си вярва, е ли е възможно да и се сбъдне мечтата Thinking Знам, инфантилно звучи, ама там мечтата е много силна и истинска - и ако вземе и да стане, ей тогава ще остана безмълвна Whistling/-

# 477
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012

И ние, хората, сме така. Понякога, когато имаме някакво заболяване, то е като тази дупка на улицата. Всички други органи функционират нормално, с изключение на мястото, където е проблемът. Ако изберем да се вторачим в него, да недоволстваме, да се отчайваме и обезверяваме, тази вибрация ще привлече още подобни преживявания след себе си, проблемите в тялото ни ще се увеличават, вместо да намаляват. Ако обаче изберем да видим всичко хубаво, което имаме - както в телата си, така и в живота си, Законът на привличането няма друг избор, освен да ни донесе още от хубавото в живота ни. Но трябва да "обърнем" разказа за живота си, да се наслаждаваме, да се радваме, да празнуваме с емоция всичко хубаво, което забелязваме, да го търсим, ако ни е трудно да го видим в началото - да "тренираме" вибрацията си да бъде положителна.

Мила,много си права  bouquetКакто пишеш,аз през тези месеци съм се вторачила в болестите и състоянията ни...Къде се опреквам,къде се обвинявам за нещо и така си се въртя и цикля на едно място.Твоят пост,малко ме разтърси и между другото имах нужда точно от това!За което ти благодаря Hug
Благодаря и на другите момичета за енергията  bouquet
Дори днес си смених портмонето.Отлежаваше от 10 дни в шкафа и аз незнам защо.Купих го спонтанно,съвсем случайно  влязох тогава в един магазин и много ми хареса.Тази вечер смятам да изпробвам метода със зареждането GrinningНо искам да попитам-в старото си портмоне държах една снимка на баба ми.Тя почина преди 2г и половина и поминалата година ми трябваше и от тогава си я държа в портмонето-та въпроса ми е,да взема ли да я извадя от там?/някъде тук четох,че не е хубаво да носим снимки на починали близки/ Rolling Eyes
Мисля също да говоря с Висшият Аз на моя брат.Тъй като довечера се прибира,а ние сме в конфликтни отношения с него и бих искала да контактуваме съвсем нормално,най-вече заради баща ми.
Извади снимката и я прибери някаде. Не е хубаво снимки на починали  наши близки да са на показ,  казват, че отнемали от енергията ни (из някоя от теми тук го бях чела). В портмонето трябва да има само парички, карти (дебитни, кредитни) и някое талисманче  за привличане на паричките. Успех във вълшебствата, нещата се случват  Hug . Отново БЛАГОДАРЯ на всички , за всичко  Hug . Много ми е усмихнато и щастливо  Laughing. Прекрасна седмица феи  Hug

# 478
  • Мнения: 10 735
Не е хубаво снимки на починали  наши близки да са на показ,  казват, че отнемали от енергията ни (из някоя от теми тук го бях чела).

Това нито го вярвам, нито ми звучи логично. Особено за наши починали близки, които приживе много са ни обичали от къде на къде да отнемат от нашата енергия  ooooh! Особено след като вече са преминали на друго вибрационно ниво, на нивото на чиста енергия.
Точно напротив. Аз пък съм чела, че любимите ни същества, преминали от Другата страна на воала (умишлено не употребявам друга дума), много често ни навестяват и ни обгръщат със своята обич и ни оказват помощ в трудни моменти  Hug

Сигурно си го прочела в темата за врачките  Joy

# 479
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
Не е хубаво снимки на починали  наши близки да са на показ,  казват, че отнемали от енергията ни (из някоя от теми тук го бях чела).

Това нито го вярвам, нито ми звучи логично. Особено за наши починали близки, които приживе много са ни обичали от къде на къде да отнемат от нашата енергия  ooooh! Особено след като вече са преминали на друго вибрационно ниво, на нивото на чиста енергия.
Точно напротив. Аз пък съм чела, че любимите ни същества, преминали от Другата страна на воала (умишлено не употребявам друга дума), много често ни навестяват и ни обгръщат със своята обич и ни оказват помощ в трудни моменти  Hug

Сигурно си го прочела в темата за врачките  Joy

Това със снимките определено не съм го прочела в темата за врачките, тъйкато не я чета, а именно от тук. Ето тук http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=430717.msg12577275#msg12577275  lenny_pld  го е писала, запомнила съм го, защото след като прочетох, прибрах снимките на баща ми, които бяха  поставени  на видно място. Вълшебна вечер  Hug

Общи условия

Активация на акаунт