Ползвал ли е някой "Бейбинос"?

  • 4 847
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 663
Капките бебинос наистина имат 36% алкохол и някои бебета привикват към тях, но не е страшно. спокойно се дават по три пъти на ден по 6 капки в млякото, защото ако и ги сложат директно в устичката ще полудее детето (все едно му сипват спирт).  тъй като са билкови действат малко по-бавно, АКО въобще подействат. практиката сочи, че ако коликите са силни няма спасение. нека да слага затоплена пелена - абсолютно безотказно средство. и да я гушка с коремчето към нейното коремче и когато мога да спинкат двете така . ние така сме спали 2 месеца  #Puppy dog

# 16
Цитат на: Anni
за нас ефикасни капки нямаше и все си мисля,както казва и педиатърката ни,че това е за успокоение на родителите.

НА НАС НИЩО НЕ ПОМАГА!Друсаме на ръце до изнемогване. Относно Бейбинос мога да кажа само, че има отвратителен аромат Sick .

# 17
  • Мнения: 210
Съжелявам но не изчетох всички отговорил. Аз пробвах всичко и наистина смятам че неможе да направиш ефекасни какпки за нещо което не знаеш какво е както е с коликите. Капките само облекчават симптомите на коликите но не ги лекуват. Специално бебиноса са много гадни на вкус и се дават по рядко от колкото другите.
Не знаех че съдържат алкохол. Преди време беше пусната една тема за Сап симплекс и там написах как аз съм облекчила дъщеря си при болките от колики и получих доста остри критики. Аз й слагах две капки тинктура от мента във водата. Каза  ми го една баба те навремето дава ли малко мента /алкохол/ но аз не посмях да дам алкохол и затова дадох тинктура. Получих доста упреци че тинктурата се извличала с алкохол пак но всекий си решава сам. На мен ми помогна и все още няма някой който да ме убеди че това е по вредно от колкото другите капки против колики така че.

# 18
  • Мнения: 43
Бебка има колики и ми препоръчаха "Бейбинос". Ползвал ли ги е някой и имат ли ефект?Вече пихме Саб, Дентинокс, Чай на Хип, но няма ефект - цяла вечер реве...

# 19
  • Мнения: 1 800
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=32451.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=32168.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=17139.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=10958.0

И още много други теми за коликите, ако не намериш каквото те интересува в тези теми, виж в търсачката има още много.

Последна редакция: пт, 11 ное 2005, 17:08 от Туфка

# 20
  • Мнения: 144
Ако си сигурна, че това са колики ползвай само Саб Симплекс или изчакай, ще минат сами. Натопляй кърпи с ютията и я слагай на коремчето. При нас така минаха. Е, оказа се, че не са били толкова силни коликите, колкото проблем с бъбречетата, но това е друга тема. Срещу Бейбинос се изказа пред мен лично завеждащият детска хирургия в "Пирогов" доц. Пенушлиев. А това би трябвало да означава нещо. Той препоръча Саб Симплекс от капките. Иначе от чайчетата без Бебезан, те пък образували повече колики newsm78. Ние лично опитахме всичко, абсолютно всичко. Накарая взеха че минаха  Stop защото навършихме три месеца Rolling Eyes
Това е скъпа, няма спасение.
Успех и - много здрави нерви.

# 21
  • Мнения: 8 769
Да, ползвала съм, с дъщеря ми. НЯмаше кой знае какви колики, не зная дали от капките или просто си е такова детето.

# 22
  • Мнения: 516
Аз ползвах и отвреме на време ползвам Бейбинос, доволна съм защото действа бързо. Може би защото в тях има малък % алкохол и затова загряват стомахчето и минава бързо. Ползвала съм и другите Саб симплекс,чая но няма никакъв резултат поне при нас, но пък и ние нямахме много колики. Мисля че ще помогнат капките Бейбинос на твоето бебче. Успех!!!!!! newsm10

# 23
  • Мнения: 215
Да, ползвах и съм доволна, дори сега /на 2г. възраст/ давам на Виктор, макар и много рядко. Наистина действа бързо.

# 24
  • Мнения: 815
аз ползвах еспумзан за бебо- от бейбинос се изприщи страшноа и ги хвърлих веднага

# 25
  • София
  • Мнения: 6 259
Да, ползвала съм, с дъщеря ми. Нямаше кой знае какви колики, не зная дали от капките или просто си е такова детето.
И аз така. Само, че на синчето.
Свекървата ми беше казала също да сложа на коремчето памук, натопен в ракия. Но се страхувах да не му изгоря кожичката, пък и не се наложи.

# 26
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Ползвахме ги, но никакъв ефект, ппри нас коликите бяха 2 месеца и нищо не помогна, никакви капки, никакви чайове. Давах и чайчето на ХИП, варях анасон с копър... Просто трябваше да се изживее този кошмар.
Май всичко си е до детенце

# 27
  • Мнения: 35 970
ползвахме ги и помагаха повече, но бебо не ги искаше, `щото са гадни

# 28
  • Мнения: 3 356
Отвратителен е на вкус и Бобчо не искаше да го пие.

# 29
  • Мнения: 112
Ползвах Бейби нос, нямаше някакви негативни реакции, бебката ги пиеше, но и не помагаха на коликите, минах на Еспумизан и всичко за три дена се оправи

Общи условия

Активация на акаунт