На половин годинка става вече МАЙското човече! №11

  • 21 212
  • 738
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 9
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ БЕБОЧЕТА

Габриел на мама KikiNiki,
Габриела на мама Zlatna_g,
Михаил на мама dudunski,
Каролина на мама Sevdelina,
Ива на мама desex,
Светлослав на мама Тани4ка,
Никола на мама Fifika_n,
Сияна на мама inka2005,
Денислав на мама Гали,
Никола на мама Dilqnski,
Виктор на мама krasy80,


# 211
  • Мнения: 143
Здравейте мами

С Мишо ви черпим за половин годинката
Да са живи и здрави и всички останали от тумбата наборчета

За Райската ябълка - моя док ми каза че мога да давам, но трябва да я оставя хубаво да омекне без да почне да гние, аз обаче още не съм купувала, та не мога да споделя опит. Дюли аз много обичам ама само на компот, ще пробвам малкия, ще му сваря една и ще му я дам да си смуче, ако му хареса хареса ако не - не е болка Mr. Green, ама и това не знам кога ще сколасам

Днес май е последния прекрасен ден, ще щурмуваме някой парк, но още нямам ясна посока

Славче, ха честита количка и приятно изкарване на вилата

Снеж, ужасна работа с тел, на мен са ми крали тел 2 пъти, все мангали #Crazy Добре че ме подсетихте да си направя и аз бек ап, че нямам скорошен. Преди движех с 2 тел и не се притеснявах, ама сега.....

Хубав и слънчев ден на всички

# 212
  • Мнения: 553
честито на месечинките   bouquet

Андрейко ще ме побърка - от няколко нощи ми прави номерца. спи, спи и вземе, че се обърне по корем, но понеже не може да направи обратното - да се превърти на гръбче - събужда се реве като магаре.... и това по 10-15 пъти на нощ  Crazy

да споделя за захранването - засега съм дала само тиква и круша, но пак не ми ака  Crazy ще изчакам две-три седмици и ще го заведа на специалист по храненето  Sad

# 213
  • Мнения: 1
Добро утро и от нас Simple Smile
Благодаря за отговорите Hug, ще потърся броколи на Гербер. Иначе тиква давах, иомах предвид тиквачка ooooh!, много съм разсеяна.
Калоянко от вчра има някакви пъпчици по ръчичката, по-късно и на крачето му излязоха. Не знам дали не е направил реакция от пюрето . Давах му тиква и картов. Ял ги и е двете ,но не в такава комбинация. Педи каза да му дам някакво сиропче и кремче , но днес ще го отведа да го види и да прцени, че тези консултации по тел хич не ги харесвам.
ЧЕСТОТОТ НА МНОООООООООГОТО МЕСЕЧКОВЦИ!!! Да са живи и здрави!!!

Времето ще е така топло до четвъртък , така че приятни разходки Party Party Party

# 214
  • гр. София
  • Мнения: 252
Еха, че черпня ще падне днес  smile3508
Честито на месечинковците вчера и днес! Да са живи и здрави сладките бебоци  newsm30
Вчера беше уникален ден- бяхме на разходка с моите двама братовчеди , съответно с техните бебоци( наборчета на Вики)- та направихме Срещата на братовчедите в Борисовата градина. На Вики и беше 4-ти ден от захранването - така и се услади домашният картоф с кърма, че омята 20 лъжички( може би около 1/4 бърканче 190мл. Много ли е newsm78
natalinik, Андрейко продължава с нови номерца  Grinning Хайде, дано прави повечко бомби!
Славче, честито за количката- сега ще падне едно Молуванеее Laughing
Днес ще е много хубав ден, а довечера имам културно- масова дейност- ще ходя с приятелки на театро Simple Smile
МНого усмивки и настроение ви желаем с Викитоооо   bouquet  bouquet  bouquet

# 215
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
От моите наблюдения - от тиквата се запича. Не в пълния смисъл на думата, но става по-твърдо акото и много пъшка и се надува като ака. Не е много твърдо, но не цапа дупето. А иначе се омазва целия. След тиквата дадох пащърнак и напълни памперса и отвън излезе. Не мога да съм сигурна. Сега пак взех пащърнак, ще видя дали е така. Защото това по-гъстото го изкарва на няколко пъти - 2-3 през деня и само сменям памперси за едно малко топче.

slancho _83   и моя от няколко дни и моя има известен брой пъпки по крачето, по вратлето. Взеха да изчезват. Не мисля че е за притеснение. Аз го свързвам с големите ветрове дето духаха и праха и мръсотията. На мен ми се налагаше да го извеждам и в най-силния вятър, вземаме големия от училище. Когато валяха дъждовете кожата му беше съвсем гладка, във въздуха нямаше прах.

# 216
  • Мнения: 7
Добро утро!

ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ МЕСЕЧИНКИ ОТ ДНЕШНАТА ГОЛЯМА БАНДА!ДА СА ЗДРАВИ, ЩАСТЛИВИ И МНОГО УСМИХНАТИ !!!

Снеж, много неприятно това с телефона, дано да се намери  Peace

Аз изпратих големите мъже на градина и на работа.Малкия заспа - дано поспи повече Praynig.Снощи беше с темп.39,6 косата ми настръхна, но добре, че успях да я смъкна и не се наложи да давам хексалгин както ми каза доктора, че имам лоши спомени с баткото - хич не го понасяше , но иначе веднага смъква.Направих номера на китайката с оцета - намокрих му чорапетата във вода и оцет и така на няколко пъти му ги обувах и в ръчичките му сложих една кърпичка пак мокра и номера стана, но цяла нощ пак съм го пипала има ли няма ли.Мога да кажа, че спа спокойно и нямаше темп. , но сега сутринта пак беше 38  ooooh!.Мисля днес да го водя при неговата доки да видиме и тя какво ще каже - зъбета ли е или не .Дано да излизат, че се измъчи горкото ми Крисенце.

На всички ви пожелавам един прекрасен слънчев ден и страхотна седмица момичета.Възползвайте се от хубавото времеза дълги разходки.Ние днес ще направим една , но сравнително кратка такава  newsm53
Хайде до скоро  Hug Hug Hug

Марая, направо благородно ти завиждам за тази културно - масова дейност  - искам и аз на театър   newsm53

# 217
  • Мнения: 1
Честито на всички ,които днес влизат в отбора на половингодинковците  Hug да са много весели ,обичани и усмихнати дечица Wink
Ей порастнаха ни дечицата ,сякаш вчера беше като се родиха ,времето отлита неусетно  Flutter

# 218
  • Мнения: 143
Наталка, виж и Меги го е казала, аз помниш ли като ви разправях как нас тиквата ни запича(и мене и Мишо) а банана ни регулира. Тая тиква........

Данли, много висока Т за зъбки бе, дано не е нещо серозно. Целувки на малък Криско

Марая, страхотно си го планувала това с театъра, и аз имам много нужда от културно мероприятие

# 219
  • Мнения: 234
Добро утро ние сме в Кържали

не можах в петък да се присъединя към разходката Sad

днес щр ходя за зъбар, ще си слагам брекети май  Crazy днес съм на снимка и консултация да видим какво ще каже  Peace

Атила вече каза "ба-ба" хахаххахах за бабата беше голям празник  Laughing Laughing Laughing но и за таткото на турски е "татко"
говорят си по телефона хахахах  мн са смешни

без да искам съм въвела глутена, та Атила вече яде и хляб  Joy много му харесва да си го гризка  Peace

ще се опитам след няколко дни да ви попрочета, че тези дни е голяма дандания покрай мен, постоянно гости, лели, каки мачкат Атила и аз го пазя  ooooh!

лек ден на всички ви    bouquet Heart Eyes

# 220
  • Мнения: 2 558
Хайде и ние да почерпим за половин годинка  Grinning



Честито на голямата тумба от наборчета! Да са ни живи и здрави!   bouquet

# 221
  • Мнения: 6
Добро утро Hug

Честито на всички половин годишни бебешоци  bouquet Да са здрави и весели дечица Heart Eyes Дудунски, Десекс - благодарим за почерпката, ммм Hug

АниК, за водата - защо не я пробваш малко след пюрето да й дадеш с лъжичка, да свикне с вкуса - аз в началото така правех, и тя вече си знае, че тогава и след кашата се пие вода Peace Също й давам вечер преди банята като се разкиселее яко - обикновено тогава пие доста Peace

Тази сутрин в 6ч. дадох АМ и Дара след това спа до 9 Shocked Иначе като я накърмех дремваше половин-един час само, въртейки се и мрънкайки (и то след като е сукала 1/2 час, за да се приспи) - явно не му е стигало на детето Confused Кърмата ми вече почти спря.

# 222
  • гр. София
  • Мнения: 445
Атила вече каза "ба-ба" хахаххахах за бабата беше голям празник  Laughing Laughing Laughing но и за таткото на турски е "татко"
говорят си по телефона хахахах  мн са смешни

И Мони от петък вечерта само повтаря "ба-бо", " ба-ба"  и двамата с мъжа ми се попикахме от смях  Laughing. И аз го успокоих, че в някои езици /не знаех точно кой, мисля, че и на гръцки беше така/ баба означава татко  Party Даже на разходката в събота малко й се "поразсърдих" на кикимората, защото ме гледаше право в очите и крещи: "ба-баааа"  ooooh! Mr. Green

# 223
  • Мнения: 2 558
Лина, да, и на гръцки е така  Peace Grinning

# 224
  • Мнения: 12
Леле колко много торти трябва да изядем днес  ura  ura  ura ....Да са мгого здрави и усмихнати всички половин годинки, празнуващи днес!!!!!!!  bigdance2  bigdance2  bigdance2
Честито и на мамчетата.... леле колко бързо лети времето... аз като си спомня за деня Х и потрепервам цялала (по скоро се разплаквам от вълнение). Та мамчета ЧЕСТИТ ВИ ПРАЗНИК!!!!! newsm20 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

Общи условия

Активация на акаунт