Жената Везни-3 част!

  • 19 496
  • 725
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 294
Благодаря Ели!
Вече съм на линия! Сега се впускам в дообзавеждане, пердета и подобни...

# 31
  • Мнения: 788
Къде сте, дее? Аз тъкмо се включих и вие избЕгахте Grinning
То сигурно заради времето навън. Пък аз съм на работа и съм се завряла тука и скукаа  Sad
Айде хубав ден и после да разказвате  Hug

# 32
  • Мнения: 307
Ехо, аз ту се появавам  ту изчезвам, но чета редовно. От другата седмица се надявам да мога и да пиша редовно.
Е аз отивам да   prostor  и да  food002  и още да  1dishes и това дето хич
 не го обичам да  1ironing

и накрая да  food010

Весел уикенд, Везнички.

# 33
  • Мнения: 2
Аз съм тук когато мога, но много работя и чакам да стана милионерка Mr. Green
Чудя се къде изчезнаха другите newsm78
Яхнах метлата по вечерно време, но вече ме пусна. 
  bouquet на всички.

# 34
  • Мнения: 4 569
Аз съм тук.Чета,пописвам по малко.

# 35
  • русе
  • Мнения: 643
ехоооо  newsm78

# 36
  • Мнения: 2
Къде се загубихте всички newsm56
Аз днес имах много ангажименти и чак сега сядам да си почина и да видя какво правите, но никои не пише Tired
Да се похваля, че си купих много хубаво яке, нямах нужда, но много ми хареса Flutter

# 37
  • русе
  • Мнения: 643
да напоследък никой не пише може да е заради времето Laughing
аз днес си правих прическа в къщи после с децата цял следобед в парка видях се с много познати прекарах ме си чудесно Peace

# 38
  • Мнения: 2
Каква прическа си направи?
Това хубаво време много неща обърква Grinning

# 39
  • русе
  • Мнения: 643
ми нищо особено-спах цяла нощ с много ситно завити рогчета хванати с фиби за да стана къдрава че тя мойта коса е една ooooh!много права лесно се подава на обработка но не държи дълго и с ролки често нищо не се получава и така на обед си махнах фибите бях като пудел но точно след час се получи това което исках хубави къдрици спираловидни с обем

# 40
  • Мнения: 2
ми нищо особено-спах цяла нощ с много ситно завити рогчета хванати с фиби за да стана къдрава че тя мойта коса е една ooooh!много права лесно се подава на обработка но не държи дълго и с ролки често нищо не се получава и така на обед си махнах фибите бях като пудел но точно след час се получи това което исках хубави къдрици спираловидни с обем
Поредното доказателство, че който каквото си няма него иска.Аз си мечтая за права коси и с години я тормозех с преса ежедневно, но ми писна да се правя, а и + изрусяване вече ще и дойде много.Моята я нося чуплива в момента и ми отнема 5мин. да постигна каквото искам Grinning
Браво за прическата Hug

# 41
  • Мнения: 788
Моята пък е права, дори няма нужда от преса, но понякога все пак ползвам само за леко заглаждане, че след сешоара става малко хвърчаща. Иначе добър ген откъм коса имам, майка ми още получава комплименти за косата си.
Ха, добър вечер Heart Eyes Как сте, сладурки? Нека още малко да се порадваме на неочакваното слънчице, че послеее ooooh!
Иначе и аз днес си направих лек шопинг. Не знам какво мислите за магазините секънд хенд, но аз там имам уникални находки, редки, но качествени. Доволна съм bowuu
Приятна вечер и лека нощ  Hug

# 42
  • Мнения: 2
Във вторите употреби има наистина попадения, имам позната която работи в такъв магазин и си взема неща направо с етикетите.
Аз гледам с погнуса"Карибски пирати" и миналата седмица писах, чакам нещо по-интересно.Снощи даваха един еротичен много интересен с красиви хора Grinning

# 43
  • русе
  • Мнения: 643
аз приспах цялото домочадие и сега е моето време smile3508 за малко спокойствие

# 44
  • Мнения: 294
Привет и от мен!
Страхотно време се отворило и ще продължи май до почти края на седмицата!
Супер е, много положително ме зарежда!
Днес цял ден бяхме на гости!
Боже, какви жени има, готвят по много и за цяла армия...Чак и аз искам да се науча....
Сигурно не съм готвила от 4-5 години, а утре ще правя на децата нещо с пилешко....пак ще надничам по форумите, то е ясно!

Общи условия

Активация на акаунт