Жената Везни-3 част!

  • 19 490
  • 725
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 356
Здравейте, мили Везнички! Не е тук местото, но .... Търси се дом на 4 котенца, 3 женски и 1 мъжко.... Ако някой желае, нека ми пише на лични.
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.228312303848810.73049.100000101260373

# 721
  • Мнения: 2
Здравейте момичета Hug
Тези дни имах много работа и не ми оставаше време да пиша, но нищо ново при мен.
Яни, котенцата са много сладки и дано си намерят добри стопани Grinning
Лека нощ и хубава седмица на всички  bouquet
Утре ако имам време може да пусна нова тема Wink

# 722
  • Мнения: 190
Добър  ден  мацки  Hug
Аз  4ак сега  сядам и  викам  я да видя  везни4ките какво правят  ,а  то няма никой  Tired Grinning
Днес  ходих  да потвърдя  за  децката  градина    ,после  оправях едни  документи  и сега  ве4е  съм на работното  си място .

# 723
  • Мнения: 2
Здравейте Hug
Опитах се да пусна нова тема, но не ми се получи, та която от вас може да действа bowuu
Много ме изнерви падането на предпазителя два пъти тази вечер Closeвсе се катеря да го вдигам и току виж са изтърся на земята.
Купих си страхотни сандалки от пони Heart Eyes, но са черни и косъмчетата не си личат много.Три дни обикалям и най-после си намерих моите сандалки, набелязах си още едни, но те след някоя друга седмица.

# 724
  • Мнения: 190
зДРАВЕЙТЕ И ОТ МЕН  Hug
Аз  също си направих  една  шопинг терапия  Heart EyesВзех  си   сандалки и някои   друга  дрешка  малко да освежим  гардероба   bowuu.Вие как  сте мили  везни4ки   bouquet

# 725
  • Мнения: 439
Момичета, позволих си да пусна НОВАТА ТЕМА
Надявам се нямате нищо против!

Общи условия

Активация на акаунт