КИВИ+КОМ = КИС - 8

  • 23 424
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • Пловдив
  • Мнения: 614

Зичаноооооооо, шА тА пребия да знаЙш... Направо ме разпиля от смях тая сутрин с тез "слепоци" с биноклите ... А пък оня скелет...Майкооооооо... Егати и парчето... Crazy Shocked Mr. Green Joy Joy От къде ги намираш тез чудеса направо ти се чудя!
Ти си моят антидепресант!Обичам ТА ША знаЙШ!  bouquet


Радвам се че съм ти доставила радост мила ми приятелко .
И аз тА УбичАм да знаЙШ    
Снощи с дедко до 1ч сме се хилили с тези "идиоти"  Mr. Green Joy Joy Joy Joy Joy Много обичам да ги гледам и като ми е напрегнато нещо си ги пускам та се хиля със сълзи хем смях хем рев Mr. Green smile3532

НА БАБА ДУНЯ ПРИНЦА КРИСТИАН ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ ,
КЪСМЕТЛИЯ,
ТАЛАНТЛИВ,
УЧЕНОЛЮБИВ,
ЩАСТЛИВ,
ОБИЧАН
И ЧАРОВНИК

  

ТОВА ПЪК Е ЗА НАЙ ХУБАВАТА БАБА ДУНЯ


Последна редакция: ср, 08 дек 2010, 13:26 от ЗИЧЕ

# 706
  • Мнения: 5 001
Дунче,да е жив и здрав бабин сладуран Кристианчо! Весело детство!!!

# 707
  • Мнения: 398
  morning

УжасТТТТ Едвам си отворих очите.Ама така е, който си ляга в 5 без 15.Това майчинство ми обърка нещо биологичния часовник  ku-ku

Дуня да вие жив и здрав малкия юнак, едно щастливо детство и много весели игри с приятелчета, много успехи в живота, и много сбъднати мечти.

Зиче аз имах един блог в Блогър.Ама след като два дни безуспешно се опитвах да си направя "Категории" се ядосах и си направих друг  Crazy

Отивам да видя какво си пускала снощи та да се посмея и аз малко  Hug

Лучия, Джейда, Ирка..........дано всичко е наред при вас момичета  Praynig

Лек ден милички  Hug    Hug    Hug    Hug    Hug    Hug

# 708
  • Мнения: 37
Благодаря на всички за посрещането ми! Аз не съм от активно пишещите във форума, но ще се включвам... Поради една малка калпазанка на две годинки, включвам комп. когато тя спи. Доста често нещо безсъние ме гони и се случва и през нощта да съм тук... До скоро!
Забравих да спомена как се уча и ми харесват разните месени неща на Зиче и Мастерката... в говарския форум! Ако будувам през нощта ще пиша пак!

# 709
  • Мнения: 5 001
Ако будувам през нощта ще пиша пак!
...Пък ние ще те чакаме да пишеш когато можеш... smile3533 smile3534
Може толкова да ти хареса,че да пускаш компа и през деня,когато смогнеш  Joy Joy hahaha hahaha hahaha

 Hug Hug Hug Hug Hug

# 710
  • Мнения: X
queen66  Добре дошла   bouquet  Радвам се, че се престраши да пишеш, аз също съм отскоро тук  и откакто съм тук все ме тегли към компа, ама и как не - много ми е хубаво тук с момичетата, просто са страхотни Simple Smile така, че споко когато както можеш  Hug Hug
А за майсторките в кухнята Мастерчето и Зиче нямам думи, сега обаче добавям и Ели, ще видиш и нейните неща. Абе готино е, мисля, че всеки от някого по нещичко се учи и взема и дава и така......  Simple Smile 

# 711
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ЕЛИ ще ти кажа как да си направиш категории няма страшно само кажи и ще ти пиша на лични или на скайп  PeaceЩом аз бабката съм си го спретнала сама значи за тебе  къде охооо  Hug Hug
ГУЕН тука сме се събрали все някой нещо правищ и можещ.Пиши по честичко и ще научиш кой какви хобита има Hug Елито наистина съм я признала от отдавна ,че е голяма кулинарка тъй ,че е в редиците на готвачките  от отдавна. Hug
Иначе имаме музикант Мастерче,
Юлето със златни ръчички прави хубости всякакви,
Сиска пък такива мебели ще ти спретне че с кеф ще живееш в дома си,
Анкас пък е нашата  плетачка ,
Фейчето нашата преводачка ,
Мони всички ще ни нахрани в нейният стол,
Иренка пък е дизайнер на дрешки ще те премени красиво  Hug
ЖАКИ градинарка и харесващата естетичното....
другите и те са все такива уникати но да не объркам някого с грешна професия и хоби за това спирам изброяването Mr. Green Wink


# 712
  • Мнения: 37
Охо, Сестрица съм я забравила... знам я знам... Няма и час спане и сега с риск влизам, защото се бута и завира в ръцете ми... ама ще ме почака малко... плюс това неочаквайки, че толкова рано ще стане не съм си допушила цигарата и даже пия една бира... Пороци... Хайде до посред нощите, ще излезем с мъненкото докато е по-добро времето!

# 713
  • Видин
  • Мнения: 961
Привет!!! Hug

Еличка, къде да видя този блог бре Crazyче нещо съм окьоравяла и не го намерих Crazy

Мацки, нямам много време, мразя края на годината поради ред служебни причини Crazy
Всеки се е сетил да го почесаш точно сега Twisted Evil
Иначе пък как обичам Коледааа Flutter

Гуш! Hug Hug Hug

Дуня, та ти е живо и здраво внученцето!
Много здраве и весели игри му желая!


Последна редакция: ср, 08 дек 2010, 15:24 от ღ Жаклин ღ

# 714
  • Мнения: 2 433
Дуня, да ти е живо и здраво внучето! Да расте весело и спокойно! Да е късметлия и хаерлия!
Весел празник ви желая!
Hug
Гуен - добре си ни дошла.... аз в този сеззо хи ме няма.... ама календари бретче - кво да пра`иш! Mr. Green Най ти харесах единият порок Embarassed Embarassedонзи с биричката. Тук всички я тачим и често мятаме по една.
А да ти кажа...в списъка на Зичето -  самата тя липсва.

Тя е като Шуменското пиво - хората СБИРА! Вечно ще ни посрещне, вечно ще ни усмихне, вечно ще ни развесели!
Ще ни нахрани и ще ни тегли един бой -  ако се налага.  Joy Joy Тя си е нашето Зиче! Hug
Еличке - бе жена - какво е това 5 часа? Азсамо да полегна и съм откъртила. Най обичам на възглавница да ми мирише!Веднага я приспивам...
Мен ще ми се отели вола до 23ти... ама ще си дода, като му дойде времето Mr. GreenЛибето ми е обещало нов лаптоп за коледа. Аз понеже...старият го дадох на Яни да гледа дискови и той му такова таковата.... Tired
та - така Mr. Green
Айде отивам да си печатам календарите че няма да сколасам до 15 ти

# 715
  • Мнения: 398
Ауууууууу какви комплименти само.Благодаря ви милички.Мого ви обичам да знаете.Направо не е за вярване как човек може да се превърже към някой без дори да го познава лично.Пък аз имам чувството, че ви познавам от години
 txtloves newsm76 txtloves newsm76 txtloves newsm76 txtloves newsm76 txtloves newsm76

Жаки ето миличка цък Ама то почти нищо няма, че е съвсем нов

Зичонка ще ти пиша на лични  Hug

Ние до сега ходихме да плащаме сметки, да пазарим.Ама много студено тук бе, ужас.Дребосъчка удари една дрямка в количката и сега стоим на топличко.Сгънахме по една принцеса с айранче за следобедна закуска и всичко е на 6

Юле страшно си го казла за Зичето.Ай удари сега една бирчонка и бегай да печаташ  Hug

# 716
  • Мнения: 613
Дуня, честити ви празници и вчера и днес! Бъдете здрави!

А пък аз да честитя днес и празника на всички студенти! Че нали са ми три. Mr. Green

На студентите да честитим
празника любим.
Надяваме се да са здрави,
по-умни те  от нас,
защото утре ще настъпи
в живота техен час.
Оставяме им тежко бреме
Sorry за това,
дано да им остане време
за по-добри дела.
  bouquet  bouquet  bouquet

# 717
  • Мнения: 2 022
Жива съм (все още).
Обичам ви. 
Heart Eyes  Hug

# 718
  • Мнения: 37
Взех се в ръце и не заспах с детето този път, а като гледам сега няма никоййййй...Чакам!

# 719
  • Мнения: 2 433
Взех се в ръце и не заспах с детето този път, а като гледам сега няма никоййййй...Чакам!
ЕТО... ВСЯКО ЧАКАНЕ СИ ЗАСЛУЖАВА! Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт