Купуване на ЧИСТА ХРАНА

  • 750 683
  • 6 461
  •   1
Отговори
# 3 675
  • Мнения: 3 610
Домашните кашкавали дето взимам от помакините също са твърди, но не мисля, че е проблем това.
Като се панират също не се разтичат.
Аз не го харесвам техния кашкавал виж маслото им е хубаво.

# 3 676
  • Мнения: 9 533
Домашните кашкавали дето взимам от помакините също са твърди, но не мисля, че е проблем това.
Като се панират също не се разтичат.


говоря за неразтичане при термична обработка, което е различно и не знам доколко е нормално /според мен - не/. и аз взимам от помакини, на вкус ми харесва. взимаме и сирене - също на вкус е ок.

# 3 677
  • Мнения: 10 618
Не е нормално да остане в абсолютно същия вид след термична обработка.

# 3 678
  • Мнения: 3 610
Не е нормално да остане в абсолютно същия вид след термична обработка.
Е НЕ е, но не мърда при печене и паниране.

# 3 679
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Тази Кохо сьомга, за която споменахте по-назад, само в Billa-та на "България" ли се продава? Няма ли я и в други магазини, в близост до центъра?
И лесно разпознаваема ли е като артикул в магазина, защото мисля да пратя ММ да вземе. Какво точно пише на етикета, за да съм сигурна, че няма да обърка?

# 3 680
  • Мнения: 10 210
Пише изрично "кохо сьомга" на етикета/табелата, даже имаше голяма рекламна табела на фирмата върху витрината с риба, за разлика от другата, която е надписана като "атлантическа сьомга" или само "сьомга". Зънни на фирмата да ти кажат къде в центъра зареждат, може да имат по-актуална информация. Не е само в Била на България, но не съм я търсила другаде, че тази ми е в квартала.

# 3 681
  • Мнения: 10 888
Пише си кохо сьомга и мисля, че в Билите с рибен щанд я има навсякъде в София.
Аз тъкмо уикенда взех от нея, обаче ме изнервиха костичките, много дребни имаше. Мен толкова много ме отказват обикновено от вида риба.

# 3 682
  • Sofia
  • Мнения: 15 553
Благодаря ви! bouquet Ще я пробваме и ние скоро.

# 3 683
  • Мнения: 7 160
Някой пазарувал ли е от Съни Фарм?
Преди седмица направих поръчка с месо за проба. Получих потвърдителен имейл с опция за проследяване.
Статусът си стои: ПОРЪЧКА Е: ПОТВЪРДЕНА.

Оттогава ни вест, ни кост.
Вече ги отписах де, но и при други ли се случва това?

# 3 684
  • Мнения: 30 802
Поръчвам от тях, но през Farmhopping, не директно. Свинското и пилетата са хубави.

# 3 685
  • Мнения: 10 618
В големите Фантастико също би следвало да има кохо сьомга.

# 3 686
  • Мнения: 1 229
Кохо сьомгата сьомгова пъстърва ли е?

# 3 687
  • Мнения: 3 610
Кохо сьомгата сьомгова пъстърва ли е?
Да

# 3 688
  • Мнения: 10 618
 Тихоокеанска сребърна сьомга е. Доколкото знам сьомговата пастърва си е пастърва с цвят на сьомга без да притежава качествата й.

# 3 689
  • Мнения: 10 210
Koхо сьомга не е сьомгова пъстърва. Тихоокеанска сьомга е, а в случая с тази, предлагана тук, също така много добре гледана. Има информация в сайта на фермата, а може да се види и на място, вече споделяха ходили.

Общи условия

Активация на акаунт